Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe rozszerzenie UT 3 już w marcu

20 postów w tym temacie

Zanim się ktoś rozpędzi i kupi te grę to polecam się zapoznać z ilością serwerów :) jest ich około 500 ale używane jest około 5% co daje nam śmieszną ilość graczy, teraz weźmy pod uwagę to, że niewielu z nich będzie na serwerach z dobrym dla nas pingiem. W ten oto sposób NIE MA Z KIM GRAĆ W UT3 :D Tak, kupno gry sieciowej w którą nie pogram sobie w sieci było złą inwestycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz w sklepie za 60-zł i rejestrujesz na STEAM :P Dzięki tej platformie problem z pełnymi półkami zdecydowanie się zmniejszył i tylko gdyby nie te ceny przy aktualnej wartości złotego...ale jak już pisałem UT3 można kupić w pudełku za pln a potem zarejestrować na steamie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arachnos: Popatrz na Team Fortess 2 na początku też miał trudno, ale Valve jak zawsze udostępniło wiele nowości, niedługo ma być ich jeszcze więcej, a popularność gry ciągle rośnie. Myślę że nazwa studia Epic Games mówi sama za siebie. Niby UT3 to odgrzany kotlet z lepszą grafika ale kto powiedział że do kotleta nie można dodać nowego sosu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej niedocenianych gier ostatnich czasów dostaje jeden z najlepszych DLC ;) Szacun dla twórców, zwłaszcza, że na PS3 pojawi się split screen i będzie można ciorać we dwóch przy jednej konsoli :D A serwery? Myślę, że sam fakt pojawienia się trofeów przyciągnie graczy, którzy odkurzą płytkę z UT3. Ja z pewnością tak zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko czekać, patch będzie świetny i myślę, że to przyciągnie wielu nowych graczy a także tych starych którzy odkurzą ut 3 z półki (mam nadzieje), a co do serwerów aktualnie, to owszem jest tylko kilka aktywnych ale ja nie narzekam, grac jest z kim i jest pewna cześć aktywnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze brakowało mi tego "czegoś" co było w jedynce i w 2k4. Nie wiem jakoś tak jest biednie, chociaż trzeba przyznać, że silnik jest ekstra i nawet na moim słabym gruchocie śmigał aż miło. Może w tym dodatku będzie coś wartego uwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arachnos buhahahaha. Bez komentarza. Na Twoim miejscu spachowałbym grę do najnowszej wersji i wtedy zobaczył ile jest dostępnych serwerów a nie pisał głupoty (zresztą Twoja głupota bierze się z niewiedzy, ot co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie właśnie odpaliłem UT3 żeby zobaczyć jaki jest stan serwerów i widzę że nie jest za dobrze...
serwerów trochę jest, ale co z tego skoro serwery z dobrym pingiem można policzyć na palcach u obu rąk?
a w dodatku mało kto na nich gra... np. w deatchmatch nie miałbym z kim teraz zagrać, w innych trybach jest nie wiele lepiej...


Afgncap masz rację, UT3 brakuje tego czegoś co miał 2k4 i pierwszy UT... ojj co ja się nagrałem w te dwa UT, ile sciągnąłem do nich map, mutatorów, itp.
a ten unreal jakoś mnie tak nie pociąga, a mam go od premiery, początkowo trochę pykałem i odstawiłem go na półkę, aż do wczoraj się kurzył, zarejestrowałem na Steam.
Zobaczę, pogram może jeszcze się przekonam? gra średnio mi się podoba na razie...grafika piękna, sporo trybów gry i map... ale brakuje tego czegoś... a mówię to ja, fan wszystkich Unreali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że nie ma z kim grać... Sorry chłopaki, ale gram w tę grę prawie rok i nie miałem jeszcze sytuacji, że nie mam gdzie zagrać. Chyba, że ktoś się boi podłączyć do serwera, bo może manto dostać. Tak faktycznie, to wtedy macie problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować