Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epicka przygoda czeka - Dodatki do Neverwinter Nights 2 w pre-orderze

39 postów w tym temacie

gram.pl

Po wyzwoleniu miasta Neverwinter od zagrożenia ze strony Pana Cieni i pozbyciu się klątwy pożeracza dusz, nadszedł czas na kolejną epicką opowieść. Storm of Zehir i Mysteries of Westgate witają Cię, Mistrzu Gry!

Przeczytaj cały tekst "Epicka przygoda czeka - Dodatki do Neverwinter Nights 2 w pre-orderze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wprowadzono do dialogów całą drużynę, a nie tylko jedną postać. Mam nadzieję, że rozmowy przez to nabiorą barwy i wyrazu. Miło by było zobaczyć/usłyszeć podczas rozmów z NPCami jakieś dodatkowe wtrącenia, aluzje i pomysły pozostałych towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dodatki zakupię, ale najpierw zaczekam, aż będą jakiejś promocji albo będzie można wykorzystać więcej wPLN''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czasem po co ludzie umieszczają posty przy newsach, z którymi praktycznie nie mają nic wspólnego/nie obchodzą ich. Nie kupisz, to miło, ale my naprawdę mamy to gdzieś to nie onet.

Zastanawia mnie czemu ten drugi oficjalny dodatek jest taki drogi? Maskę zdrajcy praktycznie za 30 kilka złotych kupiłem niedługo po premierze (empik, a tam zwykle ceny nie są najniższe w kraju)a tu już ładnych kawałek czasu od premiery SoZ. Albo to przez tą padającą złotówkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d&d wiąże z tym dobre wspomnienia, jak z kumplami się spotykaliśmy i graliśmy grę kupię ale jak przejde gry na xbox''a :p wszystko pokolei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję oba dodatki, ale za kilka tygodni. Mam nadzieję, że cena trochę spadnie, albo będzie mozna wykorzystać więcej wirtualnych pieniędzy. 85 zeta za oba dodatki (a własciwie za dodatek i moduł) to o 10 - 15 zł za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło, że Mysteries of Westgate zostanie wydany w Polsce. Niemiło, że u nas premiera SoZ ma miejsce pół roku po światowej. Niemiła jest również cena - NWN2:MoW to zwykły komercyjny moduł a trzeba za niego zabulić jak za pełnoprawny dodatek 0_o.
Przynajmniej przez jakieś 2tyg będziemy mieli taką samą wersję gry jak na zachodzie, dopóki nie wydadzą nowego patcha... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję że Zephir będzie tańszy ale nie sądziłem że w Watergate sobie kiedyś pogram, miłe zaskoczenie (tylko kurde też drogi jak na dodatek) no ale dodatki trzeba mieć bo Neverwinter wymiata :D

PS: planowana wysyłka ... kwiecień ?!?!?! No to sobie jeszcze poczekamy :(, no i nie mogę doczekać się polonizacji, poprzednie wypadły znakomicie i lepiej od oryginałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:31, Bravo4 napisał:

poprzednie wypadły znakomicie i lepiej od oryginałów.

Tak? Bo ja jakos wciaz nie moge scierpiec Sanda, Ganna czy Kaelynn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wersja kinowa <i dobrze swoją drogą> to, czemu musieliśmy tak długo czekać? Znowu zapewne zwalicie, że nie możecie dogadać się z BioWare… A co do ceny jest śmieszna Storm of Zefir kosztuje w USA, 19$ czyli ok. 69 zł u was natomiast, jeśli nie masz wPL cena wynosi 79 zł a z nimi raptem cena spada do 65 zł. Dragon Age na pewno sprowadzę sobie ze stanów a że paru moich znajomych też ma zamiar tak zrobić koszta przesyłki nie będą duże. Mam dosyć dostawania gry dużo później z popsutą polonizacją i z niemożnością instalacji łatek. Skoro płace tyle samo, czemu mam dostawać gorszy produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zorientowałem się, że dodatki mają być kinowe... naprawdę chciałbym powiedzieć parę ostrzejszych słów na temat takiego rozwiązania, ale nie będę taki. Powiem tylko tyle, że skoro po przetłumaczeniu w taki świetny sposób podstawki oraz Maski NAGLE chcą wydawać dodatek w polonizacji kinowej, to mogą oni go sobie wsadzić tam, gdzie słońce nie dochodzi... bo ja go NA PEWNO nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować