Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fuel - zapowiedź

13 postów w tym temacie

Z tego może wyjść naprawdę coś dobrego. Jak gra będzie oceniana bardzo dobrze przez recenzentów to myślę, że ten tytuł mnie nie ominie... Nie może. GRID mnie ominął, kasy nie mam a więc gdy wyjdzie do reedycji to pewnie kupię. FUEL''a za to nie przegapię. Codemasters, postarajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc uważam że to może wyjść bardzo dobra gierka, ale co jednak z tego będzie ? nie wiadomo, ale wszystko jak na razie zapowiada się świetnie i oby tak dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem przy trailerze, gra może być małą rewolucją. Jeśli wszystko się powiedzie szykuje nam się nie lada hit. Szczególnie ciekawie zapowiada się świat gry. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:59, szeretucha napisał:

Jak już pisałem przy trailerze, gra może być małą rewolucją. Jeśli wszystko się powiedzie
szykuje nam się nie lada hit. Szczególnie ciekawie zapowiada się świat gry. Czekam z
niecierpliwością.


Edit: Ja przepraszam, ale znalazłem błąd. Dirt był na silniku Neon. Grid na silniku EGO, który to również jest zastosowany w najnowszym Operation Flashpoint 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:03, szeretucha napisał:

> Jak już pisałem przy trailerze, gra może być małą rewolucją. Jeśli wszystko się
powiedzie
> szykuje nam się nie lada hit. Szczególnie ciekawie zapowiada się świat gry. Czekam
z
> niecierpliwością.

Edit: Ja przepraszam, ale znalazłem błąd. Dirt był na silniku Neon, a nie Grid. Grid był na silniku EGO,
który to również jest zastosowany w najnowszym Operation Flashpoint 2.



Sory popi****ło mi się z postami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie, tyle mil do przejechania :) już kiedyś o niej słyszalem, i byłem pod wielkim wrażeniem, dlatego jak tylko się pojawi, na pewno kupię FUEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja żałuje że na 100% nie pójdzie to na moim sprzęcie. Kurcze, a tak fajnie by było wziąć muscle car (najlepiej jakiś zmodyfikowany, stary Charger) i pruć o zmierzchu przez bezdroża, uciekając przed tornadem (a w tle Moly Hatchet - Flirtin'' With Disaster).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować