Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

82" wyświetlacz Full HD

45 postów w tym temacie

136 kg?! Weź to teraz powieś sobie na ścianie... albo kup pancerną półkę pod telewizor:P
PS: "ekran" kinowy w moim "mieście" jest mniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leję xDDD 136 kilogramów na chacie. Nie wyrabiam xDDD Prawdziwy potwór. Niesamowity kontrast, tylko 3 wejścia HDMI i 136 kg (xD). Tak na serio to boję się czekać na cenę. Aż w gaciach mokro ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwią mnie komentarze do tego tekstu. Taki monito będzie raczej stosowany w miejscach publicznych i nie sądzę, aby był przeznaczony do użytku domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konjad obakaj sobie tą "stopke" na ktorej telewizor stoi sugeruje raczej, że bedzie sobie stał gdzieś w domu;p ale to tylko moje zdanie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mam sam 42 ale to coś to jest przesada mieszkam w domu ale na coś takiego to trzeba sobie poświecić osobny pokój, i to spory. A co do tego czy to wyświetlacz do umieszczania w miejscach publicznych to jakoś nie mogę w to uwierzyć. Na ogół wszędzie bierze się lżejsze i nieco mniejsze wyswietlacze a jak sa większe pomieszczenia to ewentualnie kilka (i pewnie jeszcze wyszłoby taniej, a i ludzie wtedy z drugiego końca pomieszczenia nie muszą się gapić). W dodatku gdzie by podwiesić to 136 kg. O ile nie jest to ściana lub sufit z betonu/cegieł to praktycznie patrząc na to jak się dziś buduje to długo by nie wisiał ten telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crap... Jak już ktoś ma flote na taki wydatek, to raczej gospodaruje piwnicę, albo poddasze na salę kinową (dosłownie!!!), a nie bawi się w totalny bajzel jakim jest stutrzydziestosześcio kilogramowy telewizor (imho 52 cale w LCD, to już obrzym). Lepszy dobrej klasy rzutnik, niż TV o tak badziewnej rozdzielczości. Do tego odległość, z której rzeba oglądać TV (3x długości przekątnej?). Achhh, fajna zabawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ludzie? 32" najlepsze do full hd? Chyba do hd ready. Full hd ma sens przy 40 calach wzwyż. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że z takim cackiem cieżko wejść do domu by było.
Wiec najpierw kupujemy telewizor a później stawiamy dom wokół niego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piksel wielkości 0,094x0,094cm czyli niemal milimetr kwadratowy do przyjęcia. Wymiary ekranu (bez obudowy) około 1,73m na 1,02 m.

Pile full HD ma rację bytu nawet na 12 calach, bo oko ludzkie jest w stanie dostrzec różnicę.
Np dpi mojego telefonu wynosi 191, a dpi 12 calowego ekranu full hd wyniosłoby 184, czyli mniej niż na moim telefonie z mocno średniej półki. Jeśli o mnie chodzi to full HD to za mało dla 40 calowego telewizora jeśli siedzi się bliżej niż 10 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy chyba nie zrozumiem po co komu takie wielkie ekrany. Mi nie potrzeba raczej więcej niż 32 cale. Nawet jakbym był bogaczem to bym tego nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować