Zaloguj się, aby obserwować  
foka1

settlers IV - problem z trzecią misją trojan

4 posty w tym temacie

Witam. Mam problem z trzecią misją Trojan. Wyczyściłam ziemie po Mrocznym plemieniu, Zebrałam 5 łuczników i 5 rycerzy 3-go poziomu, kapłana i dowódcę. Wysłałam ich w centralą część mapy gdzie ma się odbyć spotkanie wszystkich plemion i nic się nie dzieje.
Już nie mam pomysłów co dalej robić a misja się nie kończy. Dodam, że inne plemiona są rozmudowane i mają odpowiedni skład do spotkania.
Proszę o pomoc. Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem co ci poradzić – mam tai sam problem w innej misji ale może screen coś wyjaśni.
Oczyszczone tylko wzgórze i tam wysłany oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem, okazało sie jednak że jak wysprzatałem cała czarną ziemie po mrocznym plemieniu, i nic... (nie odniosłem zwyciezstwa).
dopiero po pewnym czasie olśniło mnie że kamień pod światynia (troszke niżej), na ktorej maja sie spotkac magowie jest zarazona przez czarne plemie, tak wiec zrobilem 10 kamieniarzy, wytukłem cały kamien a potem czarna ziemie znajdujacą sie pod nim, i momentalnie wygrałem :) tak wiec radze dobrze sie rozejżec po planszy w poszukiwaniu ognisk czarnej ziemi.

Co do ataku proponuje isc malymi oddziałami (3-4 grupy)ogrodników (20-30) + 20rycerzy3poziomu i niszczyc te mniejsze budynki pojedynczo na spokojnie... W ŻADNYM WYPADKU NIE NALEZY ISC CAŁĄ GWARDIA NA GŁÓWNĄ ICH BAZE BO CZEKA NAS KLESKA... najpierw trzeba niszczyc mniejsze obiekty ktore dają energie temu duzemu bydynkowi czarnego plemienia... a potem 10 ogrodników i budynek znika i plemie zostało pokonane... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować