Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła oficjalna strona NFS: World Online

20 postów w tym temacie

o super jak wyjdzi w polsce to kupie z kumplami i wreszcie się przekonamy kto jest lepszy (oczywiście że ja) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 10:58, owca95 napisał:

o super jak wyjdzi w polsce to kupie z kumplami i wreszcie się przekonamy kto jest lepszy
(oczywiście że ja) ;P


No tak, bo to pierwszy NFS z multi... <ironia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS only multi zapowiada się ciekawie, a z tego co ukazał trailer, jest to powrót do korzeni, czyli do tego co najlepsze w nfsi''e :), a język pewnie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo skończy jak dwie ostatnie osłony cyklu serii, miejmy nadzieję, że tak się nie stanie i w końcu dostaniemy w pełni wartościową produkcję, o której będzie się mówić kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy, zobaczymy... jak wyjdzie. Ostatni NfS też miał być "rewolucyjnym powrotem do korzeni", na trailerach wyglądał świetnie, a czym się okazał to wszyscy już wiemy. Co by jednak nie mówić, pokładam duże nadzieje w tym projekcie, bo może EA w końcu zrozumie że jechanie na "cyferkach" bez większych innowacji już się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi...
Kolejny shit. Gry tego pokroju już dawno są darmowe :/
Ech to durne EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie mogę uwierzyć, że ta gra będzie darmowa... :D Cóż, chcą zareklamować serię Need for Speed. Robiąc to takimi sposobami, z pewnością zyskają rzesze nowych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA wydaje to za darmo żeby odzyskać zaufanie graczy.Chce żeby wszyscy zapomnieli o ostatnich wtopach i uwierzyli w serie.Ta gra to będzie dobra reklama dla następnych gier tyle że już płatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, tajlandzka strona, to i pewnie tajlandzki pod wykonawca;/ coś mi mówi że nfs skończy jako niskobudżetowy shit, w końcu nawet o wersje eng strony się nie postarali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 13:31, TrueMorbid napisał:

Hm, tajlandzka strona, to i pewnie tajlandzki pod wykonawca;/ coś mi mówi że nfs skończy
jako niskobudżetowy shit, w końcu nawet o wersje eng strony się nie postarali;/


Już dawno temu tak skończył :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 16:34, IwaN GroźnY napisał:

Czyżby kolejny (nieudany) eksperyment EA po Motor City Online...

eksperymentować za cą mają, a może nóż się uda im eksperyment i gra będzie udana, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skazujmy tej gry od razu na porażkę, skoro będzie darmowa warto dać jej szansę, a nuż okaże się całkiem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować