Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Warhammer 40, 000: Dawn of War II - dzień piąty o Tyranidach

29 postów w tym temacie

Ja tam czekam na tańszą edycje np extra klasyka albo inna za 20 zł. Może w takiej edycji nie będzie już Steama ani aktywacji. A zresztą nie wiem czy warto tę grę kupować, opinie są takie sobie i reklama jak ta powyżej mnie nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fajny tekst, szkoda, że nie ma nikogo z kultu genokradów- może w dodakach.

btw... cywilny personel wojskowy? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni czytam codziennie każdego newsa na gram.pl i już kolejny raz widzę że jest o warhammer''ze i nie rozumiem oco dokładnie chodzi z opisem tych wojsk itp. Proszę się nie denerwować jak ktoś znajdzie chwilę i dobre chęci niech odpisze.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale czego nie rozumiesz- mamy tydzień z grą Warhammer 40 000 Dawn of War 2- codziennie pojawia się jeden news o tej grze, akurat ostatnie były newsami opisującymi poszczególne armie- czyli marines, tyranidów, eldarów i orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już żałuję że kupiłem tą grę. Nie dość że instalacja wymaga ode mnie udziwnień typu steam to jeszcze nie mogę w nią grać. Gdy klikach uruchom to gra KONIECZNIE chce się zaktualizować do najnowszej wersji. Przy prędkości 117KB/s czas zakończenia pobierania aktualizacji to 8 godzin [łącze 1 MB]

I teraz pytanie- jak ocenić grę, która zaraz po swojej premierze wymaga takiej aktualizacji?
Odpowiedzcie sobie sami...

a ja oczywiście mam od wczoraj grę za 140 pln której nie mogę odpalić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już do mnie jedzie :D
Szkoda tylko, że ma w niej chaosu. Kosmiczni Marines Chaosu to najtwardsze sk******** w świecie w40k :D
W jedynce mieli też genialnie podłożone głosy (tylko kultyści i heretycy przyprawiali o obłęd po pewnym czasie)
Pozostaje tylko czekać na dodatek, typowałbym na jesień-zima 2010 albo wiosna 2011. Bo każdy znawca w40k wie, że chaos na 100% pojawi się w pierwszym dodatku jaki wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zorientowanych mam edycje kolekcjonerska tej gry pisze mi że mam wpisać kot rejestracji elektronicznej na stronie cdprojekt ale wcześniej to zrobiłem na gram pl i ten klucz mi jiż tam nie wchodzi.Jak mam uzyskać dodatkowy ekwipunek????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:02, Adrios1 napisał:

Mam pytanie do zorientowanych mam edycje kolekcjonerska tej gry pisze mi że mam wpisać
kot rejestracji elektronicznej na stronie cdprojekt ale wcześniej to zrobiłem na gram
pl i ten klucz mi jiż tam nie wchodzi.Jak mam uzyskać dodatkowy ekwipunek????????????

Nakramić kota Whiskasem. Wtedy ekwipunek zostanie przeteleportowany neo przewodami wprost do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:08, ChrisBgnr napisał:

> Mam pytanie do zorientowanych mam edycje kolekcjonerska tej gry pisze mi że mam
wpisać
> kot rejestracji elektronicznej na stronie cdprojekt ale wcześniej to zrobiłem na
gram
> pl i ten klucz mi jiż tam nie wchodzi.Jak mam uzyskać dodatkowy ekwipunek????????????

Nakramić kota Whiskasem. Wtedy ekwipunek zostanie przeteleportowany neo przewodami wprost
do gry.

Interesujący projekt ;D "Nakramienie" też brzmi ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krok pierwszy - Idzesz do sklepu i kupujesz gre
Krok drugi - instalujesz steam oraz gre wlaściwą
Krok trzeci - ^&*%$^*@ się na steam bo konieznie musi dokonac update''u
krok czwarty - krzyczysz $%^$^% ^&& i %^%&^ bo gra nie ruszy bez update''u
krok piąty - %^&%&%&% się na maksa i dziwisz sie dlaczego %^$^%$&^ ktos kto sobie kupi gre nie moze zagrac a ktos kto sobie ja sciagnie z sieci smiga sobie Space Marinesami?

Jesli tak ma wygladac przyszly model funkcjonowania przemyslu "growego" to ja dziękuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tyran roju" , "Raider Landa".

Czy wy jesteście normalni ?


Przestańcie polonizować te gry !! Albo dajcie chociaż możliwość wyboru wersji instalacji...

Ja się zapłaczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie minęły 24 godziny od kiedy mam ten shit i 1 raz udało mi się to uruchomić! potem zmieniłem z poziomu steam język i znowu gra żąda aktualizacji... Tyle tylko ze aktualizacja przy łączu 1mb ściąga się 2 godziny, a właściwie powinna się tyle ściągać bo po godzinie- dwóch wyświetla komunikat (albo i nie) że gra jest tymczasowo niedostępna. To może tymczasowo odzyskam swoje pieniądze?

Mechanika zabezpieczeń w tym przypadku to krok w tył i olbrzymia porażka. To nie wydawca ma zdecydować czy chcę patchować grę tylko ja! Czy to oznacza że to wydawca zadecyduje kiedy mogę grać?

Kpina z klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech naiwniacy, myśleliście że zawsze jest różowo? Jak wam się Steam i aktywacja przez neta nie podoba to trzeba było gry nie kupować. A tak poważnie, pozostaje mieć nadzieję że to tylko chwilowe kłopoty i ustąpią po jakimś czasie. Osobiście nie uznaję kupowania oryginalnych gier które do odpalenia singla wymagają dostępu do internetu. Poczekam, może za jakiś czas wyjdzie wersja bez tego ustrojstwa i kupię. Tyle tylko że nie wiem czy będę jeszcze zainteresowany .... Na razie pogram w Drakensang, którego przed chwilą przywiozłem z Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fakt, że Steam i Games for Windows przeciętnemu graczowi raczej działają na nerwy bardziej niż miałyby pomóc. Co do funkcjonalności gry nie będe się narazie wypowiadać bo sam dopiero ją sprawdzę, ale jedno moge powiedzieć. Brałem udzial w becie (beta - jak sie to odmienia :D ?) i wszystko działało ok od strony steam''a i gfw. Troche zachodu było z instalacją steama, gfw i zakładaniu kont pod jedno i drugie, tylko że na zachodzie to juz w zasadzie standard i jak to człowiek raz zainstaluje (i nie robi formata co miesiąc) to w sumie nie ma większego problemu. Ktoś sie czepia że gra ściąga update''y zaraz na starcie. Halo? a co wolisz, żeby się wieszała co pięć sekund, czy może poczekasz chwile aż się ściagnie. Jeżeli ściąga naprawdę długo... no nic, na japońskie łącza 1Gb/s sobie jeszcze poczekamy.

Generalnie jak setny raz czytam komentarze w stylu "wywalam tą grę", "oddajcie mi kasę" albo "żałuję, że kupiłem" to mnie już coś bierze. Premiera w Europie była kiedy? 19.02 czyli przedwczoraj! Tak sie wszyscy ponapalaliście na tą grę a teraz jęczycie bo nie sprostała waszym oczekiwaniom.
Nie lubicie Steam''a? Trzeba było wcześniej się dowiedzieć, że DoWII z niego korzysta. Nie mówcie że to taka tajemnica była.
Gra się wiesza? A od czego jest ''Technical Support'' od czego jest internet?
Tutaj dla tych, którzy dalej sie nie nauczyli obsługiwać google: http://community.dawnofwar2.com/index.php

A jeśli ktoś kupił grę, a teraz narzeka, że mu się gameplay nie podoba to wybaczcie ale to chyba świadczy samo za siebie... demo gry dopiero się pojawi, a recenzje i filmiki z gameplay''u od parady na necie nie widnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować