Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Warhammer 40, 000: Dawn of War II - dzień piąty o Tyranidach

29 postów w tym temacie

Mauser Ty troszczeczkę chłopie nie rozumiesz realiów chyba.

Ja kiedyś nic do Steama nie miałem- w takiego CSa grałem dużo i często i problemów nie było. Tyle tylko, że dało się tego CS''a także samemu uruchomić nawet bez neta i pobiegać po pustej planszy, od tak. A tutaj to steam nie dopuszcza człowieka do gry...

Piszesz że czeka się chwileczkę- mam wrażenie że Ty właśnie w japonii jesteś i z takich łączy korzystasz... Dostaniesz swoją kopię gry, zrozumiesz o co mi/nam chodzi. A jak już odsyłasz do tech support to nie wklejaj samego linka tylko zajrzyj do środka. Wtedy zauważysz jak często kolejne osoby z różnych stron świata narzekają że nie mogą grać.

Ściąganie updateu to juz teraz ponad 3 godziny przy łączy 1MB. Co będzie za pół roku, za rok? Podaj mi jeden logiczny argument dlaczego nie można wykorzystać sprawdzonego przez kilkanaście lat mechanizmu ze ściąganiem patcha na twardy dysk i trzymanie go na wypadek reinstalki? Sorry, ale jak kupiłem grę to nie spodziewałem się ze będę patrzył na pudełko kilka dni...

totalnie skopane wydanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:29, Brambor napisał:

"Raider Landa".

Co by nie było, Raider Landa nie jest aż takim kretynizmem. Bo projekty tego czołgu znalazł człowiek o nazwisku Land. Inna sprawa że nazwanie tego Raiderem jest głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 18:29, Brambor napisał:

"Tyran roju" , "Raider Landa".

Czy wy jesteście normalni ?


Przestańcie polonizować te gry !! Albo dajcie chociaż możliwość wyboru wersji instalacji...

Ja się zapłaczę...

Akurat wersję angielską DoW2 można spokojnie przez steama zassać jeżeli to cię interesuje.

Mnie to w każdym razie raczej nie interesuje, dla mnie polonizacja może być póki nie będą się brali za dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście działa jak piszesz to oczywiście masz rację co do steam''a. Nie pozwalanie ludziom na trzymanie patchy na dysku też jest głupim zagraniem, ale gdyby wszystko ściągało się jak należy to nie byłoby problemu. Takie 50MB zawsze można jeszcze przeboleć.

Możliwe, że nadreagowałem czytając setny raz te same niekonstruktywne posty ludzi narzekających na wszystko i wszystkich, jeśli tak to sorry (WYBACZCIE MI!).
Co do linka to zajrzałem do środka i jeśli Ty też to uczyniłeś to pewnie wiesz, że wiele błędów jest rozwiązywanych na bierząco i ludzie zamiast wywalać grę do kosza powinni sobie zdać sprawę z tego, że tak jest.
Zresztą chcę widzieć jak ludzie się będą wypowiadać na temat ubóstwianego StarCrafta 2 na kilka dni po premierze. Pomimo, że Blizzard to najbogatszy developer to nie wierze żeby i oni nie ustrzegli się przed wpadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CinCinaS za raok to ineternet będziesz miał conajmniej 2x szybszy więc nie płacz. Co mogą powiedzieć bracia konsolowi jak ściągają grę z neta? Dysk np szlak trafi i trzeba ściągąc na nowo łącze z każdym nowym patchem. Takie są aktualne realia rynku aby maksymalnie uwolnić gracza od zbędnych poszukiwań patchy itp. PO TO JEST STEAM. A to że będzie Ci ściagać 3 dini to już jest twój problem - twój internet nie sięga aktualnym wymaganym warunkom. Sam mam 10mb za małe pieniądze i nie jest to żadna nielegalna domówka tylko sieć kablowa więc WSZYSTKO się da, skoro wydałeś ponad stówe na grę to ponad stówe za internet miesięcznie też by Cię było stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 09:18, Budo napisał:

btw... cywilny personel wojskowy? :O :P


Może chodzić o cywili zatrudnionych w wojsku. W odróżnieniu od żołnierzy, którzy do wojska są powoływani. Jeżeli się ich uzbraja to zapewne oznacza, że sytuacja jest krytyczna i liczy się każdy mogący unieść broń. Gdyby napisał po prostu cywile albo personel cywilny to mogłoby chodzić o zwykłych cywili oraz np. personel kantyny czy sprzątaczkę.
W naszym wojsku np. jakiś czas temu rozmundurowano część personelu. Podobne pomysły pojawiają się w odniesieniu do policji czy innych służb mundurowych gdzie dążyć się ma do ucywilnienia pracowników biurowych (np. księgowa, logistyk); przy zachowaniu różnych certyfikatów bezpieczeństwa.

Do Yuri:
Nie wiem jak to policzyłeś ale wydaję mi się, że skoro wydaję stówę żeby sobie raz na jakiś czas zrobić prezent to nie po to, żeby kolejną stówę wydawać co miesiąc tylko po to żeby ten prezent działał. Niektórym naprawdę wystarczy, że mogą sobie pograć w single'a. I fakt wywalenia ponad 100 pln-ów na grę, w którą nie da się grać (mimo spełnienia wymagań sprzętowych) zakrawa na skandal i żenadę. Ja sobie raczej ten cymes odpuszczę, chociaż przyznaję, że z żalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... My jako "Polaczki" pluc sie mozemy do woli, ze to dobrego lacza wymaga, ze trzeba kase na lepsza grafike wydac (badz na lepszego kompa w ogole) itd. Mozemy kazdego dnia plakac i stekac jaki to okropny badziew jest. Sek w tym, ze panowie z zachodu nasze lamenty maja gleboko gdzies. Nie to, ze sa nieczuli, nikczemni i brzydcy, po prostu sprawa kondycji internetu w Polsce jest im tak potrzebna do zycia, jak nam przygladanie sie obyczajom zwyczajnej rodziny w typie amerykanskim. Zamiast kierowac swoj gniew i frustracje na DoW2 (oraz potencjalnie inne produkcje w przyszlosci), zacznijcie marudzic na to co jest wadliwe U NAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!
Nie mogę zainstalować tego szytu. mam steama, wpisałem klucz i zostaje tylko instalacja. Tworzy lokalne pliki catche i jest tam pasek postępu. Dochodzi do konca i tyle. Gra nawet nie zaczyna się instalować. Próbuje juz od wczoraj i nic. Ktos miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, macie jakieś dziwne kopmy. Ja nie miałem ŻADNYCH problemów ani z osławionym GTA IV PC (poza krzaczkami w instalce), ani z F.E.A.R. 2 ani z DOW 2. Patchowanie DOW 2 trwało 30 min. Gra śmiga aż miło, kampanię sobie na 3 dnie rozłożyłem a obecnie zjadam tyrkami ludzi na multi. Nie mam tej grze nic do zarzucenia, wręcz przeciwnie - jest boska, dokładnie taka jak się spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować