Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - pierwsze wizualizacje!

139 postów w tym temacie

A. Zapomniałem dodać, że ten symbol N7 ci ludzie ewentualnie mogli wprowadzić po tych wydarzeniach z "jedynki", ponieważ mieli już na to jakby... odpowiednią okazję, aby pokazać innym rasom że to jednak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze jedną rzecz dopisać!!! A mianowicie: Na początku teasera widać datę urodzin i datę śmieci Sheparda! Zwróćcie uwagę na to

Urodzony: 4.11.2154
Zmarł: 4.11.2172

Czyli zmarł równiuteńko w dniu urodzin...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty w ogóle grałeś w ME? Im dłużej czytam, co tu wypisujesz, tym większe mam wątpliwości. W grze jest wyraźnie i to kilka razy powiedziane, że gethów stworzyli quarianie. Możemy nawet poznać historię ich buntu. Ponadto w jednej z dodatkowych misji wykonywanych dla Tali możemy nawet zdobyć fragment AI, który docelowo ma pomóc quarianom odzyskać kontrolę/pomóc w badaniu gethów. Nie ma o czym gdybać.

edit: no dobra, jest o czym gdybać, ale ludzie, znajcie umiar i opierajcie się na grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 10:18, marek5mln napisał:

jaa nie mogę, ale wy pierdzielicie, juz wam napisałem mozliwe scenariusze, czy wy jesteście
ślepi,

Ja pier**le, chłopie, pracujesz w BioWare, że się plujesz o to, że ty masz rację, a reszta to ślepi debile, bo uważają inaczej od ciebie? Weź się zastanów trochę z czym wyskakujesz. Bo gadanie w stylu: "Jesteście ślepi bo ja mam rację, a wy się ze mną nie zgadzacie" przypomina zachowanie kilkuletniego rozpieszczonego bachora.
>na trailerze to nie jest jego stroj, weście włóżcie okulary, to jest zniszczony

Dnia 22.02.2009 o 10:18, marek5mln napisał:

pancerz ze znakiem N7 i z boku widać krew, ja nie mogę, wy chyba naprawdę jesteście ślepi.

Co nie zmienia faktu, że pancerz N7 jest noszony przez Geth''a. Chyba, że ty tego nie widzisz.
Napisałeś przedtem:"wy tyle wiecie o ME2 co kot napłakał"
Jesteś do cholery scenarzystą lub pracujesz w BioWare, że wiesz coś czego nikt inny nie wie? To do k...y n...y
opisz nam całą fabułę ME2. O czym będzie opowiadała, jakie będą questy, jakie będą nowe rasy, jakie będą nowe planety, ile czasu potrzeba na przejście gry. Widzisz? Nie napiszesz. Czemu? Bo gó*no wiesz, a się plujesz.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz widać kto gra, a nie przechodzi gry :D

Anyway ME2 powinien trafić do mojej kolekcji zaraz po premierze...


junior17

Spoiler

Można było trochę spokojniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego trailera z ME 2:

Spoiler

Nie wierzę w śmierć Shepharda i całej załogi,ale niezłe zagranie BioWare,bo mimo że do premiery daleko,oni już wytworzyli niezłę napięcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstrachując od całej dyskusji:

Urodzony: 4.11.2154
Zmarł: 4.11.2172

Chcecie mi wmówić, że Shepard z ME1 miał 18 lat? Z cała swoją wojenną przeszłością i stopniem wojskowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moźe chodzi o to źe gethci wbudowali w ciało sheparda własnego robota aby przejąć jego mózg co ułatwiło by im kontratak na cytadelę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 13:30, Don Czeslavio napisał:

Abstrachując od całej dyskusji:

Urodzony: 4.11.2154
Zmarł: 4.11.2172


Tam jest napisane:

Born: 4.11.2154
Enlisted: 4.11.2172

Czyli - nie zmarł, tylko zaciągnął się do woja w wieku 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Ale przecież na końcu gry ginie Saren, a Suweren zosjate zniszczony. Kto w takim razie kontroluje teraz te gety. A z tą śmiercią Sheparda to chyba jakaś ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby ten pancerz Geth miał na sobie. To jest jakaś wersja Armature lub Colossus i a) jest na to za duży, b) cóż ale tył tego robota ma inny kolor niż ten fragment z N7 na sobie, c) no chyba, że to to coś było na jego nodze. Nie wiem, na teaserach zawsze niewiele widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślepoty z was i tyle, jak wy uważacie że ghet nosi ten zakrwawiony pancerz to naprawdę potrzebny wam okulsita, przyjrzyjcie się a nei pierniczycie głupoty, widać gołym okiem, że on przebił reka ten pancerz i jeszcze go trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: do tych co mi nie wierzą, możecie nie wierzyć i wymyślajcie coraz to bardziej głupie historyjki, ale gdy wyjdzie ME2 przekonacie się że sparwdzi się jeden z moich scenariuszy po pierwsze, że taki teaser jest specjalnie robiony, żeby właśnie uzyskać od fanów opinie (które będą ważną podpowiedzią dla bioware jaką fabułę zrobić i przeważa wśród fanów opinia, że shepard żyje) , a po drugie studio w rok czasu nie zrobi cuda i nie będzię robiło zawiłej historii, wystarczy trochę logicznie pomyśleć, po trzecie, że jest kryzys i nawet nie mają kasy na to, aby tworzyć zawiłą hsitorię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:28, marek5mln napisał:

a po drugie studio w rok czasu nie zrobi cuda i nie będzię
robiło zawiłej historii, wystarczy trochę logicznie pomyśleć, po trzecie, że jest kryzys
i nawet nie mają kasy na to, aby tworzyć zawiłą hsitorię.


"Nie mają kasy na to, aby tworzyć zawiłą historię"
"jest kryzys"
"w rok czasu nie zrobi cuda"
"NIE BĘDZIE ROBIŁO ZAWIŁEJ HISTORII"

nie kompromituj się...

PS. Teaser bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam żeś jest prze[y]bity... Nawet na ostatnim ujęciu w trailerze widać, że to ten sam pancerz co ma geth...

Spoiler

PS
Ile ty tego masz na chacie? Nic nie sprzedajesz tylko dla siebie trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:22, marek5mln napisał:

Ślepoty z was i tyle, jak wy uważacie że ghet nosi ten zakrwawiony pancerz to naprawdę
potrzebny wam okulsita, przyjrzyjcie się a nei pierniczycie głupoty, widać gołym okiem,
że on przebił reka ten pancerz


Sam żeś ślepy i nie powiem jaki lekarz ci potrzebny. Włącz sobie okolice 40 sekundy a zobaczysz, że geth ma na sobie ten pancerz, no ale widzę, żeś ślepy i będziesz się upierał przy swoim.

Dnia 22.02.2009 o 19:22, marek5mln napisał:

i jeszcze go trzyma.

Chyba w zębach.
>PS: do tych co mi nie wierzą, możecie nie wierzyć i wymyślajcie coraz to bardziej głupie historyjki, ale gdy wyjdzie >ME2 przekonacie się że sparwdzi się jeden z moich scenariuszy
A co ty jesteś jasnowidz? Scenarzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marek5mln - Nie zachowuje się jak wszechwiedzący guru. Jeżeli naprawdę nie nazywasz się Drew Karpyshyn to nie uwierzę w to co mówisz dopóki nie zobaczę tego na własne oczy.

>w rok czasu
marek5mln - rak sam w sobie jest określeniem czasu.

>"Nie mają kasy na to, aby tworzyć zawiłą historię"
>"jest kryzys"
Nie wiedziałem, że kryzys ma wpływ na scenarzystów piszących scenariusze dla gier komputerowych? I mam małe pytanie. W jakiej grze stworzonej przez Bioware (poza Saga Baldur''s Gate) jest ta zawiła historia?

Wszyscy kłócicie się o nieistotną sprawę jaką jest status Shepparda. Kogo to obchodzi czy nasz łapiący za kołnierze komandor Sheppard zyje czy też gethy sprzedały mu kulkę? Ważniejsze jest to czy Bio wyciągneło wnioski z krytyki pod adresem jedynki i pozbyło się wielu irytujących elementów - jak na przykład nudne jak flaki z olejem planety, bezsensowne misje poboczne, ekran ekwipunku jak z koszmaru sennego, wybory które nie mają żadnego wpływu na grę. I najważniejsze - może nie zdradzą głównego wątku fabularnego w pierwszej godzinie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować