Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2 - pierwsze wizualizacje!

139 postów w tym temacie

Jezu no to pieknie nie moze byc tak jak pokazane w teaserze ;/
A poza tym jedna ciekawa sprawa jest Database of Cerberus to mnie intryguje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, mam nadzieje, że zostanie wydana jednocześnie wersja na Xboxa i PC. Nie zniósł bym myśli, że konsolowcy już poznają dalsze losy histori Mass Effect, kiedy posiadacze PC przez kilka miesięcy muszą obejść się smakiem lub kupić konsole;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi art przypomina mi tą planetę z końcówki KotOR-a jedynki przed gwiezdną kuźnią. A co do teasera po lewej mamy logo Cerberus-a a już od dawna wiadomo, że druga część będzie się kręcić wokół wielkich korporacji. Książka Mass Effect: Ascension, która dzieje się między pierwszą a drugą częścią gry i jest zarazem wstępem do dwójki (tak samo jak Mass Effect: Revelation jest wstępem do części pierwszej) opowiada o projektach tej organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 12:57, Valium napisał:

Strzelam, ze to "killed in action" bedzie pod koniec ME2 raczej. :)


No, no, to by było bardzo oryginalne, trzeba przyznać, zdradzenie zakończenia gry w teaserze :)

Podkręcili tym atmosferę, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły motyw z uśmierceniem Sheparda, jak na Bioware. Już sam pomysł, że mam grać 56lv postacią wydawał się idiotyczny. A tu taka niespodzianka :-D
Mam tylko nadzieję, że nie skończy się na amnezji i resecie do poziomu 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no filmik faktycznie trzyma w napięciu. I ta muzyka - prawie jak z jakiegoś thrillera:) Zapowiada się świetna gra, skoro nawet tak mało pokazujący trailer ogromnie zachęca do śledzenia informacji o postępach w produkcji tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:17, Erine napisał:

> Strzelam, ze to "killed in action" bedzie pod koniec ME2 raczej. :)

No, no, to by było bardzo oryginalne, trzeba przyznać, zdradzenie zakończenia gry w teaserze
:)

Podkręcili tym atmosferę, nie ma co.

Dla sprawnego scenarzysty wszystko jest możliwe :) Nawet jeśli faktycznie to był wątek z końcówki drugiej części to i tak ciekawsze są okoliczności od samego faktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA nawet wyprodukowało wersję swojego logo dla Mass Effect. :)

Spoiler

Pod koniec pierwszego ME też przez chwilę wszyscy mysleli, że Shepard nie żyje. Kolejny nieśmiertelny bohater-feniks? :D

Może będą dwa wątki fabularne - dla "nowych Shepardów" i weteranów cześci pierwszej.

A dlaczego na początku trailera nie było w danych: Born, enlisted, died? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:37, bartek0700 napisał:

Nie jestem pewny, ale na pancerniku gethów jest chyba kawałek "obudowy" z Mako

Aż specjalnie sprawdziłem. Ten kawałek to "obudowa", ale nie Mako tylko Sheparda, kolor i N7 takie same jak na okładce gry. Mako ma oznaczenie M35 a szczątki mają jakieś czerwone zacieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie dobijam część pierwsza :D
Na początku 2010 roku zrobię sobie od nowa całą postać. Tylko nie wiadomo jeszcze Jak z przenoszeniem postaci. Czy musi być ona z normalnego poziomu czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łłłaaaaaaaaaaa, kurna, moja ulubilna gra cały czas wyszukuje jakichkolwiek infomacji o kontynuacji, wielkie dzięki gram.pl za newsa.

Zajebsity trailer zwalił mnie znóg, ale w 100% shepard żyje, Dlaczego? bo od dawna wiadomo, że przygody 2 cześci mają dotyczyć dalej sheparda (chociaz w sumie dotyczcyć to nie znaczy że żywego xD), a po drugie mają byc wykorzystane savy z jedynki jakoś nie chce mi się wierzyć, że doświadczenie zdobyte przez sheparda nagle, przeniesie się na innego bochatera.

Po trzecie już raz myśleliśmy że shepard zginął, po takim zakończeniu ME, nie mogą po prostu go uśmiercić, to miło by się z celem.

PS: wydaje mi się, że po prostu chce Bioware narobic nam smaku i dlatego taki trailer wymysliło, wydaje mi się, że po prostu to będzie jedna z zagrywek Rady cytadeli, albo przymierza, żeby uśmiercić sheparda, aby mógł działąć pod przykrywką, bo jednak widma przyciągają zbyt wiele uwagi, a tu potrzebna będzie dyskrecja, tak mi sie wydaje.


Screnny wyjebiste 5/5, aż palę się, żeby juz zagrać w tą grę.

PS2: ME2 od dawna wiadomo, na jakich platformach będzie, twórcy gry dawno wyrazili stanowisko, że to nie bedzie exlusiv i na 100% ukaże się na xboxie i trochę później na PC, co do reszty platform nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem sobie jeszcze raz trailer po polsku i przyszło mi jeszcze coś do głowy, to równie dobrze może być odczyt z rozwalonego pancerza sheparda, a sam shepard pewnie żyje, wkońcu pancerze zwierające w sobie elektronike napewno, są swego rodzaju nieśmiertelnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować