Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mirror`s Edge i NVIDIA PhysX

47 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2009 o 16:17, szypek26 napisał:

Zalatuje mi to reklamą zielonych, oj zalatuje....


No i co z tego? Silnik jest bardzo dobry (przed chwilą ukończyłem Mirror''s Edge), a to, że go promują nie jest czymś złym, w końcu wykupili go za niemałe pieniądze -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 16:17, szypek26 napisał:

Zalatuje mi to reklamą zielonych, oj zalatuje....


Bo to jest reklama - tylko dlaczego Gram.pl nie napisze wprost, że to artykuł sponsorowany? To grzech utrzymywać się z reklam? Nie pojmuję tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda :) miło że Gram informuje o takich nowościach, i w cale nie myślę, że to jest reklama, ale każdy ma prawo do swoich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda to efektownie i prawdziwie. Oby Ati nie pozostała w tyle i również miała gry optymalnie korzystające z jej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo gram.pl pisze, że to artykuł sponsorowany i wszystko fajnie, albo jest to zwykły artykuł i powinien być obiektywny. A pełno w nim od rozmaślonego zachwytu. Przeczytaj sobie jeszcze raz i powiedz mi, czy jest on dla ciebie obiektywny i zawiera tylko suche fakty...? W ogóle gram.pl jakoś ma problemy z obiektywizmem (w stronę nVidii...)
Nie powiedziałem, że PhysX to zła rzecz jest...

@Irc100 - Wydaje mi się, że ATI coś kombinuje z Havokiem, ale nie mam pewności. Pogoogluj ;)
@ Tom_pl - Trudno to nazwać nowością, co najmniej pół roku PhysX jest obsługiwany przez karty zielonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia poglądów, to naprawdę jest reklama. Cytat z artykułu:

"Oczywiście są one w pełni wspierane przez fizykę zaimplementowaną w *naszym* GPU."

Brak dopisku "artykuł sponsorowany" zostawia pewien niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Infher: nie chodzi o to, że czy to jest artykuł sponsorowany, bo jest. Chodzi o to, że wciska się nam reklamę pod pozorem artykułu dziennikarskiego. A to jest już oszustwo.

BTW nie macie czasem wrażenia, że spora część "tygodni z..." jest sponsorowana przez dystrybutorów? I nie tylko przez CD-Projekt, co byłoby jeszcze w jakiś sposób naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że masz zainstalowanego physx to nie znaczy że działa... ja po sprzedaniu dwóch 9600GT i kupieniu HD 4870 1GB nie odinstalowałem physx i co nie działa fizyka, dopiero gdy pożyczyłem od kumpla 8800 GTX i użyłem go jako akceleratora physx działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:30, Raven46 napisał:

BTW nie macie czasem wrażenia, że spora część "tygodni z..." jest sponsorowana przez
dystrybutorów? I nie tylko przez CD-Projekt, co byłoby jeszcze w jakiś sposób naturalne.

http://www.gram.pl/reklama/?section=15 :PPP

@Dekerinho6 - Przepraszam za słownictwo, ale co ty człowieku pieprzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@szypek26: dzięki, nie wiedziałem. Ale nadal brak wyraźnej informacji o charakterze tekstów to oszukiwanie czytelnika... Zwłaszcza w tym przypadku, kiedy nawet nie postarano się o pozory dziennikarskiego obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:30, Raven46 napisał:

@Infher: nie chodzi o to, że czy to jest artykuł sponsorowany, bo jest. Chodzi o to,
że wciska się nam reklamę pod pozorem artykułu dziennikarskiego. A to jest już oszustwo.

BTW nie macie czasem wrażenia, że spora część "tygodni z..." jest sponsorowana przez
dystrybutorów? I nie tylko przez CD-Projekt, co byłoby jeszcze w jakiś sposób naturalne.

Oszustwem by było, gdybyś płacił za dostęp na gram.pl - a nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować