Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GotW #32, czyli gramsajt of the Week, czyli gramsajt tygodnia

15 postów w tym temacie

Heaton mistrzu! To proste czemu na ciebie głosowałem:
-Super gramsajt (wpisy ciekawe itd)
-Mój rocznik 1992
-Woj Kujawsko-Pomorskie (bywam w Bydgoszczy często)
Czyli jak widać nie było innej opcji ;-)
GRATY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już na początku wyborów było widać (chociażby po komentarzach), że to Heaton 1992 bdg jest zdecydowanym faworytem, więc tej soboty zaskoczenie nie zawitało na mojej twarzy. Jeśli chodzi o samego wyróżnionego, to nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować zdobytego "odznaczenia". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratulacje. Poruszasz wiele poważnych tematów i masz bardzo podobne zainteresowania do mnie. Tyle ile gier masz wypisanych to ja chyba w życiu nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja... mój faworyt. Sądzę, że należało sie mu to zwycięstwo - ciekawe teksty pisane w bardzo dobrym stylu, dzięki czemu przyjemnie się tego GS''a czyta. Brawka dla heaton''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Bardzo za miłe słowa w kierunku mej osoby. Cykl ''''Problemy XXI Wieku'''' tak na dobrą sprawę dopiero się zaczyna, wpisów z tego cyklu będzie jeszcze wiele. Wygrałem, Cieszę Się, Gratuluję Wszystkim Tym, którzy byli nominowani, Wszystkie Gramsajty zasługiwały na ten tytuł. Co do tych bezsensownych wyborów. Zapewne chodzi o wybór m.in. Baluka. Teraz się właśnie zastanawiam jak mam patrzeć na ten tytuł, będąc w gronie zwycięzców, gdzie znajduje się osoba, która kopiowała treści wpisów z innych blogów ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle dla tekstu zrób ciemniejsze tło, bo ciężko się czyta, co przy długości artykułów ma niemałe znaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że to tylko jedna osoba i nie możesz przez jej pryzmat patrzeć na to wyróżnienie i resztę zwycięzców :). Gratuluję wygranej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 17:59, bartek_kawa napisał:

Heaton - w końcu jakiś rozsądny GoTW po kilkunastu bezsensownych wyborach.


Podeslij mi prosze liste kandydatow takich super do nominowania do nagrody GoTW. Przez dwa tygodnie w sumie tylko jedna kandyadtura przyszla. Jak zwykle narzekac latwo, zrobic cos od siebie bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować