Zaloguj się, aby obserwować  
nero117

Nasza Klasa co sądzą o tym wasi rodzice

57 postów w tym temacie

NK jest bez sensu, no chyba że komuś się nudzi w domu i nie ma co robić z życiem.

Ps. Mam fikcyjne konto z usunietymi danymi do sprawdzania danych osobowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja mamusia swego czasu zrobiła konto zaprosiła dwóch znajomych po czym jej się znudziło bo wtedy to nk chodziło okrutnie wolno i już tam nie zagląda. tatuś raz spojrzał i tyle było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy moja mama wie w ogóle o istnieniu takiego portalu ;)
A tata raz tylko zajrzał, pooglądał sobie starych znajomych i stwierdził, że moooże kiedyś sobie założy konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cała rodzina ma NK.Ale ta Nasza-klasa bardziej pasuje pod nazwą Nasza-fotka...
Kiedyś to był spokojny portal w którym można było zobaczyć starych znajomych z podstawówki lub gimnazjum, a teraz !!! Oceny jak na Fotce, na fotce można dać ocenę 11 jak jesteś gwiazdą, a na NK zostało to zmienione na "Super Zdjęcie".Teraz te eurogąbki... Oni tylko na kase lecą :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cała wszyscy mają konto na naszej klasie mama ma ona to różni9e siedzi raz dłużej raz krócej mój tata rzadko chociaż ma konto ma siostra nie ma konta bo trochę za młoda 6 lat dopiero a ni brat (dopiero w drodze) .Chociaż przyznam , że to całkiem wciąga ale co to za przyjemność cały czas na virtualu żyć .Teraz niby ulepszają ale to już przesada "śledzik" czy te euro gąbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej moi rodzice to się nie czepiają akurat do portalu nasza-klasa.pl bo nawet moja matka tam jest zarejestrowana i jakoś nie narzeka, więc nie ma problemu. :) No tylko nieraz narzekają na mnie oczywiście bo za dużo siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi 2x pytali sie czemu nie mają konta na n-k. powiedzialem im, ze n-k to szit, poniewaz pod przykrywką nadziei na odnalezienie starych znajomych nie kryje się nic więcej. w realu dodaje sie tych ludzi do znajomych, czasami wymieni sie telefonami, zdaniami "co u ciebie", a potem cisza, bo nie ma wspolnego tematu, nie ma czasu. poza tym co to za znajomi, ktorzy przez te XX lat nie spróbowali ciebie odnaleźć by pogadac. u mnie bylo tak samo. 3 szkoly dodane, 100 osob i tylko 2 napisały priva. forum klasowe od 2008 czy 2009 umarło, nikt nic nie pisze. wniosek prosty: ci co się znajomią po tylu latach nie potrzebują n-k. reszta weszla tam, bo byla taka moda. ja byłem tam z 2-3 tygodnie i nic z tego nie mialem. z jednej strony za malo we mnie społeczniaka, z drugiej tego sie spodziewalem. fotki mozna ogladac na fake-accountcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty się znasz kolego! :D Mój ojciec bez N-K nie znalazł by połowy znajomych za granicą, dopiero teraz mogą zrobić sobie 25-lecie matury. To jest piękne! Rozczarowują mnie szm...dziewczyny, które wrzucają swoje nagie fotki, ale jeżeli moi znajomi tego nie robią to mnie to nie obchodzi. Mam N-K żeby ogarnąć tych wszystkich znajomych itd. Jeżeli kasuje się konto na N-K bo taki jest trend to jesteś gorszym Noobem, niż byś zostawił (oczywiście nie mówię o Tobie), bo społeczność ma na ciebie ogromny wpływ. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście po roku na N-K odpuściłem sobie. Nie wiem czemu ale strona ta w ogóle mnie nie pociąga. Nie chce mi się na niej przebywać. Dużo ludzi zaczęło odstawiać spotkania w realu i wszystkie sprawy załatwiają na N-K czy innej tego typu stronie. Czasem można się zezłościć kiedy chcesz komuś coś powiedzieć (np. chcesz się umówić z dziewczyną). Przygotowujesz się żeby wszystko dobrze poszło. I kiedy już masz jej to powiedzieć obraca się i mówi: nie mam czasu, powiesz mi na N-K. Arrgh. Na początku myślałem też, że Nasza-Klasa faktycznie służy do odnajdywania znajomych i rozmawiania z nimi ale po pewnym czasie dodawanie tych znajomych zamieniło się w konkurs - kto ma ich więcej. No proszę was! Nie wierze, że byle 15-latek ma ok. 600 znajomych. Pewnie przebierał po kontach różnych osób, spytał się jak leci, zaprosił i zapomniał. I tak w kółko. (To nie opinia moich rodziców tylko moja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... co sądzą=sami siedzą...

Ja to i tak z tego ustrojstwa nie korzystam bo jest już jak inne portale społecznościowe i prawie nie ma to już nic wspólnego z prawdziwą naszą klasą sprzed paru lat... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować