Zaloguj się, aby obserwować  
Totonak

Wii temat ogólny

175 postów w tym temacie

Słuchajcie!!! Mam już Nintendo Wii!!! Na razie gram tylko w Red Steel. Strzela się bardzo fajnie (czasami mam małe problemy z pilotem...) a niesamowita jest za to walka kataną (samurajskim mieczem)!!!! Polecam nowe Nitendo wszystkim, którzy mają możliwość jego kupienia.

P.S. Czy w Polsce już Nintendo Wii wyszło??? Bo ja mieszkam w Irlandii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 11:13, Pepper Ronie napisał:

Słuchajcie!!! Mam już Nintendo Wii!!! Na razie gram tylko w Red Steel. Strzela się bardzo fajnie
(czasami mam małe problemy z pilotem...) a niesamowita jest za to walka kataną (samurajskim
mieczem)!!!! Polecam nowe Nitendo wszystkim, którzy mają możliwość jego kupienia.

P.S. Czy w Polsce już Nintendo Wii wyszło??? Bo ja mieszkam w Irlandii...


Już jest dostępne w Empikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowany ciągłym upgrade''owaniem komputera zacząłem zastanawiać się nad kupnem konsoli. Nie chodzi mi o stare PSy czy Xy, a o te nowsze PS 3, X 360 i Nintendo Wii. Szczególne zainteresowanie padło na Wii ponieważ jest chyba najtańsze i ma bardzo oryginalne sterowanie.

Pytania:
1. Czy opłaca się kupić?
2. Czy gry, które wyszły na platformę dają dużo radochy?
3. Czy sterowanie jest wygodne czy nie ma problemów z zasięgiem kontrolera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym jak gram.pl zaczęło sprzedawać gry na konsole PSP i PS2 jaki i je same, może zacznie też tak robić z Wii. tylko żeby to nie była cena bodajże 1100zł tylko ta normalna co obowjązuje na całym świecie 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii to bardzo ciekawa i innowacyjna konsola. Sam pomysł jest bardzo fajny, ale nie kupię jej ze względu na koszmarną grafikę. Ta konsola jest poprostu słaba graficznie. Niby jest 3x mocniejsza od GameCube''a, ale jakoś narazie tego nie widać. Niektóre gry wyglądają jak przekonweowane z Dreamcasta albo PS2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm dziwne porównanie. Chyba jednak grafa jest troche lepsza. Zależy też od telewizora (sam tego doświadczyłęm z PS2) i kabli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje w cenach gier na Wii?? I gdzie je można kupić??
Cena samej konsolki w Polsce to 1100zł, pilota to 160zł, Nunchuka 100zł, a pada 80zł.
Tylko cen gier nie moge znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:03, com5 napisał:

Czy ktoś się orientuje w cenach gier na Wii?? I gdzie je można kupić??
Cena samej konsolki w Polsce to 1100zł, pilota to 160zł, Nunchuka 100zł, a pada 80zł.
Tylko cen gier nie moge znaleść.

Poszperaj na Allegro najlepiej. A możne kupić np. w MM no i przez neta oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w niemcach byłem to mój kuzyn mi wii pokazał, fajna rzecz, taka dziwna konsolka... Zrobiło na mnie wrażenie (w końcu wieśniak z polski nie widział jeszcze czegoś takiego:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:38, Basajew napisał:

Ja jak w niemcach byłem to mój kuzyn mi wii pokazał, fajna rzecz, taka dziwna konsolka... Zrobiło
na mnie wrażenie (w końcu wieśniak z polski nie widział jeszcze czegoś takiego:P)


Bo Wii właśnie jest taka, taka inna. I to jej duży plus.

I pisze się w niemczech, mówi się na niemcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 15:03, com5 napisał:

Czy ktoś się orientuje w cenach gier na Wii?? I gdzie je można kupić??
Cena samej konsolki w Polsce to 1100zł, pilota to 160zł, Nunchuka 100zł, a pada 80zł.
Tylko cen gier nie moge znaleść.


Od 70-80 zł za używki i 180-260 za niektóre nowości w oficjalnej dystrybucji.
W sklepach typu Empik najbardziej opłaca się kupować nowe gry od Nintendo (najtańsze, miła odmiana w tej generacji) i EA (standard). Pozostałe sprzedaje LEM i nalicza koszmarne marże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:51, com5 napisał:

Bo Wii właśnie jest taka, taka inna. I to jej duży plus.

I pisze się w niemczech, mówi się na niemcach.



Niemcach było celowem wiem jak sie mówi i pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ave,
mam do Was pytanie: jaki kontroler kupuje się standardowo z Wii (w zestawie tzn. jaki jest do niej dołączony i czy jeden czy np. dwa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 23:30, Bugi napisał:

ave,
mam do Was pytanie: jaki kontroler kupuje się standardowo z Wii (w zestawie tzn. jaki jest
do niej dołączony i czy jeden czy np. dwa)?


Z tego co wiem do Wii dołączone są dwa różne kontrolery: pilot i Nunchuk, które łączy się ze sobą bądź są już podłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować