Zaloguj się, aby obserwować  
Totonak

Wii temat ogólny

175 postów w tym temacie

Sprzęt:
- wystarczy drugi nunchuk i drugi wiilot , ja tak gram ;)

Gry:
Ja mam:
- Mario Strikes Charged Football (zamówione dopiero) - można grać max. w 4
- Wii Play (2 osoby) & Wii Sports (4 osoby)
- Dragon Baal Budokai T. 2 (bijatyka fajna)
- Marvel Ultimate Aliance (też niezła gra do przychodzenie w kilka osób ;-) )

Ponoć jeszcze Mario Party 8 i Mario&Sonic: Olimpyc Games są niezłe. Oczywiście nie tylko, są jeszcze inne tytuły ;-)
W przyszłości wyjdą świetne multi: Mario Kart i Super Smash Bros. Brawl! , więc będzie w czym wybierać ;)

Co do NFS i RedSteel - pierwsze, to nie lubię wyscigówek, a RS może być fajny, tak słyszałem,że przynosi sporo "radochy" w multi ;)
Są też słuchy, że Sonic jest w multi dobry i Mortal Kombat , ale tutaj nei mam pewności ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:01, Mr.M napisał:

Sprzęt:
- wystarczy drugi nunchuk i drugi wiilot , ja tak gram ;)

Gry:
Ja mam:
- Mario Strikes Charged Football (zamówione dopiero) - można grać max. w 4
- Wii Play (2 osoby) & Wii Sports (4 osoby)
- Dragon Baal Budokai T. 2 (bijatyka fajna)
- Marvel Ultimate Aliance (też niezła gra do przychodzenie w kilka osób ;-) )

Ponoć jeszcze Mario Party 8 i Mario&Sonic: Olimpyc Games są niezłe. Oczywiście nie tylko, są
jeszcze inne tytuły ;-)
W przyszłości wyjdą świetne multi: Mario Kart i Super Smash Bros. Brawl! , więc będzie w czym
wybierać ;)

Co do NFS i RedSteel - pierwsze, to nie lubię wyscigówek, a RS może być fajny, tak słyszałem,że
przynosi sporo "radochy" w multi ;)
Są też słuchy, że Sonic jest w multi dobry i Mortal Kombat , ale tutaj nei mam pewności ;)

Pozdrawiam.


Dużo słyszałem o kablu RGB że bardzo poprawia jakość grafiki, nie używasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2007 o 20:58, player000 napisał:

Dużo słyszałem o kablu RGB że bardzo poprawia jakość grafiki, nie używasz??


Nie, nie miałem kasy nawet na etui do wiilotów , więc co dopiero dodatkowy kabel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę. Bardzo Was proszę, porównajcie grafikę gier na Wii do jakiegoś tytułu z PC. Najbardziej interesuje mnie czy grafika na Wii może być przynajmniej tak dobra jak w Call of Duty 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:57, ja33no napisał:

Witam, mam prośbę. Bardzo Was proszę, porównajcie grafikę gier na Wii do jakiegoś tytułu z
PC. Najbardziej interesuje mnie czy grafika na Wii może być przynajmniej tak dobra jak w Call
of Duty 2.


Do gier z pieca trudno porównywać, na pewno grafika dorównuje COD''owi 2.
Wii to takie PS2 z plusikiem jeśli chodzi o grafikę ;p A gdy sobie kupisz kabelek i wypuścisz obraz w HD to niektóre gry będą w pełni next-genowskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie wyjscia ma Wii? Gdzie moge znaleźć jakąś dokładniejsza specyfikacje? Chodzi mi o to, czy mogę podłączyć Wii do monitora komputerowego, a nie do telewizora.

Co polecacie odrazu kupić? Nigdy nie miałem konsoli, ale Wii mnie zaciekawiło... sa jakieś inne bardziej ruchowe gry, poza Wii Sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:37, Night Elf napisał:

Jakie wyjscia ma Wii? Gdzie moge znaleźć jakąś dokładniejsza specyfikacje? Chodzi mi o to,
czy mogę podłączyć Wii do monitora komputerowego, a nie do telewizora.

Co polecacie odrazu kupić? Nigdy nie miałem konsoli, ale Wii mnie zaciekawiło... sa jakieś
inne bardziej ruchowe gry, poza Wii Sport?


Za wikipedią:

Porty i możliwości peryferyjne:

* Podłączenie czterech Pilotów Wii (za pomocą Bluetooth) - możliwość gry w pięć osób, używając czterech Pilotów Wii i jednego kontrolera konsoli Nintendo GameCube
* Jeden slot na karty SD
* Dwa porty USB 2.0
* Jeden port na sensorbar (diody led)
* Jeden port na dołączenie akcesoriów pod Pilotem Wii
* Cztery porty na kontrolery Nintendo GameCube
* Dwa porty na karty pamięci Nintendo GameCube
* Moduł bezprzewodowy Mitsumi DWM-W004 WiFi 802.11b/g
* Kompatybilny z sieciami LAN Ethernet po podłączeniu adaptera do portu USB

Sprawa telewizora wymaga kabelka: http://www.computercasesandcables.com/ccc/CV-25120.html
Gry są, choćby Rayman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 20:37, Night Elf napisał:

sa jakieś
inne bardziej ruchowe gry, poza Wii Sport?


Wii Play, choćby :P
Tak serio to pewnie, że są, np. wszelkie bijatyki (Dragon Baal), Zelda, Marvel :)
Dużo jest , Wii polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:36, bojanzaw napisał:

Composite. Czyli 3xRCA red, yellow, white.

A jest w zestawie przejściówka z wtyczką zaznaczoną na czerwono (nie chodzi o całość obrazka)?

20081005151130

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:12, hallas napisał:

> Composite. Czyli 3xRCA red, yellow, white.
A jest w zestawie przejściówka z wtyczką zaznaczoną na czerwono (nie chodzi o całość
obrazka)?

Jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu, przez osiem długich lat nie miałem kontakt z konsolami Nintendo ale rzecz się zmieniła - co ważne jednocześnie "mam" GameCube i Wii w jednym opakowaniu, co ważniejsze - dostęp do trzech ulubionych gier na N64 - Mario 64, Legend of Zelda: Ocarina of Time oraz Lylat Wars... cudnie.

Ma ktoś odpowiedź na pytanie: gdzie można dostać kartę pamięci do NGC? Kontroler to mniejszy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Kupiłem sobie pierwszą grę na Wii - Resident Evil: UC. Ogólnie wszystko ok ale wydawało mi się, że każda gra ma w pudełku kartę rejestracyjną pozwalającą na dodanie gwiazdek w Wii Club. Czyżby w? ersje pakowane na Polskę nie miały tego? A może po prostu tylko gry od Nintendo mają karty rejestracyjne?

Edit: Ok, tylko produkty Nintendo mają karty rejestracyjne. Nie było pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odświeżę ten temat- kupiłem dzisiaj WII i przydałyby się jakieś ciekawe propozycje gierek mam nadzieje że dostane wiele subiektywnych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 21:28, matbanan napisał:

A ja odświeżę ten temat- kupiłem dzisiaj WII i przydałyby się jakieś ciekawe propozycje
gierek mam nadzieje że dostane wiele subiektywnych propozycji.

Wii Play - najlepszy sposób na kupienie dodatkowego Wiilota
Resident Evil: Umbrella Chronicles - staroszkolny "celowniczek" - bardzo miły powrót do lat gdy królowały takie gry jak Virtua Cop, Die Hard Trilogy, House of The Dead czy Time Crisis.
Mario Galaxy - czy trzeba cokolwiek tłumaczyć?
The Legend of Zelda: Twilight Princess - - || -

Poza tymi exclusivami Nintendo polecam też Guitar Hero (oczywiście jeśli jest jakiekolwiek zainteresowanie grami muzycznymi). To taki zestaw na początek. Osobiście czekam aż pojawią się reedycje gier z GameCube.

Ah - jeśli nie grałeś jescze w Resident Evil 4 to na Wii jest najlepsza wersja więc...

No i Virtual Console - kupujesz punkty i pobierasz z internetu gry takie jak Mario 64, The Legend of Zelda: Ocarina of Time - jeśli nie jesteś w jakiś sposób przewrażliwiony na punkcie grafiki to też są to pozycje dające masę rozrywki, każda w cenie 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

James Bond. Czytałem że jest kiepski. Na forum podpowiedziano mi abym spróbował. To był strzał w dziesiątkę! Jak na wii niezła grafika, dużo akcji, no i to intro (zorientowani wiedzą o co chodzi). Wiem że jest krótka ale ma w sobie tyle akcji, że naprawde przybiło mnie do konsoli na ładne pare godzin. Jak dla mnie hit, lecz może piszę tak dla tego że jestem fanem Bonda. Osobiście polecam. Ocena 8+/10. Jeśli chodzi o super Mario to po prostu jest gra genialna. Must Have!!! 10/10- Bez komentarza... Jeszcze mam MP3. Bardzo mi się podoba lecz nie wiem co zrobić w momencie gdy mamy już to uleprzenie. Jestem na Bryo. Pokonałem 2 bossów i nie wiem co robić dalej. Jestem w dobrym miejscu skanerem zobaczyłem że pod skałą są potworki. Lecz Nie mogę ich pokonać nawet Hypermodem!!! Proszę o pomoc. W kolekcji jeszcze- Table Tennis i Tiger Wood 2008. Po feriach GH: World Tour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zastanawiam się nad zakupem torby na Wii. W Polsce jest dostępna tylko ta od SpeedLink, niebieska, z napisem "vi: (błe) sleeping" (a Nintendo mówi, że"Wii never sleeps"). Wolałbym oryginalną Nintendo, pewniejszy produkt, no ale Polska. W każdym razie ma ktoś ma to coś? Działa? Co się tam zmieści? Choć usilnie próbowałem to nie znalazłem zdjęć pokazujących te torby od środka lub wypełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie pisze za pinoca przegladarki w Wii wiec wybaczcie brak polskich znakow.
A przegladarka ta jest Opera. Wyglada calkiem dobrze jak na rozdzielczosc 640x480, klawiatury na USB chwilowo nie mam wiec pisanie jest dosc klopotliwe.
I tyle na chwile obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - chcę sprzedać x0 i kupić WII, i mam parę pytań :D
1.Jak jest z rynkiem gier na wii w polsce
2.Ile kosztuje WII, czy opłaca się kupować używaną ?
3.Czy warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować