Zaloguj się, aby obserwować  
Totonak

Wii temat ogólny

175 postów w tym temacie

No, panie i panowie... Premierę Wii mamy już za sobą... A raczej mają już japońce oraz amerykanie. Pojawiły się pierwsze recenzje gier na te platformę, i nie są one zbyt przychylne. Np. Gamespot daje Red Steel czyli jedynej poważnej grze (mam na myśli *Krew i zniszczenie*) tylko 5 na 10 punktów co jest raczej okropną oceną... Porażka :).

Nowe przygody linka dostały 8. No cóż, miałem nadzieję, że ta część będzie tak genialna jak poprzednie... Podobnie jest tutaj, jednak Princess nie jest pozbawiona wad...

Czekamy na inne serwisy, na nowe recenzje... Narazie start Wii jest raczej nieudany :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak slysze takie cos to mnie krwe zalewa, jak nie udany, z racji tego ze nie grajac w dana gre jestes w stanie ocenic ja na podstawie innych ocen ? wii jest swietna konsola, a zdarzaja sie gry gorsze i lepsze., nawet na wszym kultowym ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ktoś z obecnych tu wie jak będzie można podłączyć wii do monitora LCD.

W różnych sklepach znalazłem przejściówki na eurozłącze i HD.
Domyślnie w zestawie jest kabel który jak wiecie tego nie umożliwia - tak mi się przynajmniej wydaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 22:05, martini. napisał:

jak slysze takie cos to mnie krwe zalewa, jak nie udany, z racji tego ze nie grajac w dana
gre jestes w stanie ocenic ja na podstawie innych ocen ? wii jest swietna konsola, a zdarzaja
sie gry gorsze i lepsze., nawet na wszym kultowym ps3

Teraz x360 jest bardziej kultowy ^^. Zwłaszcza w Polsce, bo w Japonii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 15:17, Tarno napisał:

Czy ktos moze wie gdzie w warszawie dostane Nintendo Wii ?? Prosze o pomoc !!

Wszędzie ;). Chodzi mi oczywiście o poważane (w miarę) sklepy z elektroniką. W MediaMarktcie - będzie, w innych podobnych - będzie ;). Ja polecam wyszukać jakąś malutką firmę internetową i kupić tam - ceny niższe i sprzedawcy jakby nieco milsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 17:01, Tarno napisał:

Jak dla mnie Wii jest fajniejsze od Xbox''a 360 ten pad to rewelacja ale kazdy ma swoj gust
:P


Widziałem, że już jest w Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wmediamarkt NIE MA w saturnie TEZ !! w EMPIKU TEZ ! jesli znacie jakies małe sklepy z konsolami to prosze powiedzie gdzie :) wszystkie konsole sie sprzedaja jak swierze bułeczki dzwoniłem do Media markt i mowia ze w godzine wyprzedali wszystko ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prędzej już przed bo wtedy jest popyt :) Ale coś mi się wydaje, że nieprędko stanieje, bo na swoim polu nie ma dużej konkurencji (Granie w Wii a w Xpudłlo to dwie różne rzeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie Wii jest na 1 miejscu.Mam w pokoju kineskopowy telewizor i czy w w zestawie Wii sport znajde odpowiedni kabel do tej konsoli,w telewizorze mam załącza euro-av 2.i jakieś s-vhs:im,s,m.
Prosze o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 12:19, ufo344 napisał:

u mnie Wii jest na 1 miejscu.Mam w pokoju kineskopowy telewizor i czy w w zestawie Wii sport
znajde odpowiedni kabel do tej konsoli,w telewizorze mam załącza euro-av 2.i jakieś s-vhs:im,s,m.

Prosze o szybką odpowiedz.


Chyba tak. Jak chcesz kupić Wii w jakimś sklepie to po prostu zapytaj, czy możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować