Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 6 będzie inny

33 postów w tym temacie

To, że część szósta powstanie było niemal pewne.
Jednak wiadomość, że serie czeka gruntowna przebudowa nie znajduje się u mnie pod kategorią "świetne informacje" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
To są screeny z 5 i to są pseudo zombie na motorach, ech to jest action TPS a nie survival horror jak poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 11:09, Ceteris Paribus napisał:

Nie mówcie mi tylko, że na screnie to są zombie na motorach...


Współczesne zombie latają, gadają i ogólnie mają pełny serwis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla RE2 kupiłem PSX''a na którym poznałem później Silent Hilla, później RE przestał mi się wydawać straszny. Ostatnią częścią serii w którą grałem był Nemesis, a kolejne części gry jakoś coraz mniej mnie interesowały, choć zastanawia mnie co ta "przebudowa" ma oznaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, ja osobiście miałem nadzieję na powrót do korzeni, prerenderowane, animowane tła w HD, nieruchoma kamera... Byłoby fajnie :) Ale to raczej naiwne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie... Już chyba skończyły im się pomysły i wrzucają to na siłę. Podobnie było z ziemią żywych trupów czy cos w ten deseń. Też zombie zaczynały myśleć, się organizować i czuć.

Spychi

Ja bym chciał, aby gra poszła bardziej w stronę SH. Teraz jest to jak sam napisałeś action TPS i tak będzie trzeba do tej gry podejść. Grałem w RE 2,3,4 i demo 5. Najlepsze klimatem były dal mnie pierwsze części. 4 RE też był bardzo dobry, ale już jako action TPS niż surival horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 11:30, Ceteris Paribus napisał:

Przegięcie... Już chyba skończyły im się pomysły i wrzucają to na siłę. Podobnie było
z ziemią żywych trupów czy cos w ten deseń. Też zombie zaczynały myśleć, się organizować
i czuć.

Spychi

Meh jak już powiedziałem "Milk the series".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie mówcie mi tylko, że na screnie to są zombie na motorach...

Dnia 24.02.2009 o 11:30, Ceteris Paribus napisał:

Przegięcie... Już chyba skończyły im się pomysły i wrzucają to na siłę. Podobnie było
z ziemią żywych trupów czy cos w ten deseń. Też zombie zaczynały myśleć, się organizować
i czuć.


Mały spoiler

Spoiler

to nie są zombie!

Kto wam takich głupot nagadał :P Już w czwartej części nie było zombie tylko zainfekowani psychopaci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część piąta zapowiada się wyśmienicie, choć muszę przyznać, że demko rozczarowało nieco brakiem mrocznego klimatu.

"RE6 będzie inny"? Czyżby powrót do korzeni?

@pepsi
> Przebudowa, czyli co? Koniec z zombiakami? Raz na zawsze?
Oj, panie - "zombiaków" nie było już w części czwartej. Zastąpili ich bardziej inteligentni Ganados.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:20, Metalhead86 napisał:

Część piąta zapowiada się wyśmienicie, choć muszę przyznać, że demko rozczarowało nieco
brakiem mrocznego klimatu.

"RE6 będzie inny"? Czyżby powrót do korzeni?

To by było coś, ile bym dal za kolejną taką część jak Remake. Ta gra pokazała że stary styl residenta w połączeniu z przepiękną grafiką potrafi pokazać klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo RE5 i jak dla mnie beznadzieja, nie dziwię, że w RE6 mają zamiar wprowadzić zmiany... oby były jak największe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować