Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witaj w rodzinie! Zapowiedź gry Ojciec Chrzestny II

27 postów w tym temacie

Graficznie ta gra jakaś wyjątkowa nie jest. Jednak chyba warto poczekać choćby ze względu na to, że grało się w pierwszą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche jestescie do tylu bo dzisiaj kupilem PSX EXTREME a tam jest juz recenzja pelnej wersji ;p za grafike OC2 dostal 5/10 bo podobno jest SLABA
P.S. prmeiera 10 kwiecien (EU)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 11:28, SWATka napisał:

Mam nadzieję, że ta gra w finalnej wersji nie będzie wyglądała tak jak na tych screenach(
czyli okropnie! ).


niestety tak wlasnie wyglada. tak jak juz wczesniej pisalem w PSX EXTREME FINALNA POLSKA wersja dostala za grafike 5/10 czyli b. nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 13:32, Santino93 napisał:

A można wiedzieć jak ogólnie został oceniony Godfather II ?


Play dało

Spoiler

7/10

. Pisali o słabej grafice, skopanych autach (wyglądzie, fizyce i modelowi jazdy) i przestarzałych rozwiązaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego się spodziewałem po filmikach na GOLu. Grafika faktycznie koszmarna, a wygląd i model jazdy samochodów woła o pomstę do nieba. Pierwszy Godfather też kulał w tych aspektach, ale grało mi bardzo przyjemnie ze względu na klimat i fabułę. A że i gier w tych klimatach mało to na bezrybiu i rak ryba.

PS. Nie ma co nowego Ojca porównywać do Mafii 2 bo te wbrew pozorom bardzo się różnią. W GII jesteśmy donem i zarządzamy swoim imperium, a w M2 jesteśmy zwykłym żołnierzem a ciężar gry bardziej położony jest na fabułę niż aspekt taktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 14:04, Santino93 napisał:

PS. Nie ma co nowego Ojca porównywać do Mafii 2 bo te wbrew pozorom bardzo się różnią.
W GII jesteśmy donem i zarządzamy swoim imperium, a w M2 jesteśmy zwykłym żołnierzem
a ciężar gry bardziej położony jest na fabułę niż aspekt taktyczny.


Owszem, ale nie zmienisz faktu, że te gry się najczęściej porównuje. W G2 pojawią się elementy strategii, mapka i zarządzanie włościami. Tylko, czy to krok w dobrą stronę?
Mafia 2 zmiażdży G2 fabułą, grafiką, ścieżką dźwiękową, innowacjami... Ogólnie wszystkim, czym się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 14:08, Lord-Tyrranoos napisał:

Mafia 2 zmiażdży G2


A ja myślę, że zamiast rozdrabniać zapowiedzi na atomy i ekscytować się kazdą plotką i nie-plotką, lepiej po prostu poczekać na premierę. Wybujałe nadzieje też nie są dobre - gdy się oczekuje cudów, a dostaje "jedynie" bardzo dobrą grę, zawód będzie duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 13:32, Santino93 napisał:

A można wiedzieć jak ogólnie został oceniony Godfather II ?


w psx (czyli na ps3 i x360) dostal ogolnie 7+/10
5 za grafike
8 za dzwiek
7 za grywalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może oceniając grafikę, mieli na myśli głównie animacje? Widzieliście trailery? W nich widać, że animacje są wzięte prosto z "jedynki", co jak na dzisiejsze czasy przypomina animacje z Simsów... ;/ Ta gra to będzie lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować