Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zapowiada tonę nowych gier na PSP

50 postów w tym temacie

LBP na PSP ale zaje****e!!! nie mam PS3 tylko x''a 360 i psp wiec sie ciesze :) RockBand tez spoko bo lubie wciskac przyciski do rytmu , ale moze wymysla jakies dod. urzadzenie jak GH na DS''a! A tak wogole to moze w koncu cos sie ruszy (w kwestiii gier)na psp a nie tylko nowe wersje samej konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedno pytanie... czy będą jeszcze jakieś zapowiedzi na ten rok?
Jeżeli Sony już teraz zapowiada gry, które pojawią się dopiero pod koniec 2009r. to prawdopodobnie na tym się skończy, a to by oznaczało straszną posuchę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa część Assassin''s Creed?
Przyznam, że ta gra może zadecydować o tym, czy zaopatrze się w konsolke (a mam na nią ochote już od jakiegoś czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu Sony się obudziło! A już myślałem, że PSP jest skazane na śmierć przez zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoooł! Tego się naprawdę nie spodziewałem. Już narzekałem, że mało zapowiedzi na ten rok, a tu taki szok. Assasin''s Creed, Rock Band?! Biorę w ciemno. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał ps3 to bym kupił psp bo by była współpraca. Szkoda że xbox nie ma dla siebie konsolki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo ciekawie, wreszcie coś się ruszy w temacie gier na PSP:)
Najbardziej cieszy mnie Assasin''s Creed, Motorstorm oraz LBP (co tam że tą ostatnią mam na PS3, na pewno zagram również na PSP):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pojecie czy moje PSP kupione w USA odpali gry kupione na starym kontynencie? Jest blokada regionalna? Bo to co zapowiedziało Sony (procz RockBandu, mam Guitar Hero na ps3 i Hanny Montany, obviously) wyląduje u mnie w kieszeni na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 22:33, ad0 napisał:

rok, a tu taki szok. Assasin''s Creed, Rock Band?! Biorę w ciemno. ;>

Ubisoft już zrobił zupełnie nową część Assasin''s Creed na DS i wyszedł z tego średniak, więc nie liczyłbym na hit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować