Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

Już założyłem konto, czekam teraz na maila aktywującego, od 15 min nie przychodzi:( Tylko ja czekałem do 1 w nocy na start bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem konto czekam na e-mail, co prawda już wiem że dużo w niego grać nie będę ale mam zamiar spróbować, jednak odrazu co mi się rzuciło w oczy to szwankująca strona...ciągle musze 60000 razy odświeżać bo np. nie chce się załadować może tylko ja tam mam nie wiem, ale nie podoba mi się to, wszystko wolno chodzi (możliwe że za dużo ludzi naraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to świetna wiadomość, już od dawna chciałem zagrać w tą grę i teraz w końcu mam taką możliwość. :) Konto założyłem i czekam teraz na maila aktywacyjnego, mam nadzieję, że już dzisiaj od samego rana będę mógł zagrywać się w tą grę do upadłego. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 02:08, Sebat1 napisał:

Jak dla mnie jest to świetna wiadomość, już od dawna chciałem zagrać w tą grę i teraz
w końcu mam taką możliwość. :) Konto założyłem i czekam teraz na maila aktywacyjnego,
mam nadzieję, że już dzisiaj od samego rana będę mógł zagrywać się w tą grę do upadłego.
;]

No to jak coś pogramy razem ;) przydadzą się jacyś znajomi do gry, jak dobrze pójdzie to nawet zaraz zabieram się do gry oraz testów, ciekawy jestem czy są funkcje znajomych itp.
Zobaczymy jak to będzie osobiście też bardzo chciałem pograć w quake 3 a teraz mam okazję :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem plugin , zrestartowalem przegladarke i nie wiem co dalej . Pomożcie , jak wchodze na stronke quakelive to znowu mam czekac w kolejce zeby pobrac plugin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 03:17, mist`shoo napisał:

Zainstalowalem plugin , zrestartowalem przegladarke i nie wiem co dalej . Pomożcie ,
jak wchodze na stronke quakelive to znowu mam czekac w kolejce zeby pobrac plugin....

Poczekaj jeszcze raz potem znowu zrestartuj stronę jak już wejdziesz będziesz miał ustawienia postaci itp. ja tak miałem i podziałało zaraz zabieram się za testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm sciagaja mi sie ostanie pliczki nie mogę sie doczekac az odpalę gre , narazie wybrałem se szkielet jako wygląd postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Free For All (w którym każdy ma Raila i każde trafienie oznacza zdobycie fraga)

Tylko gdy instagib jest na serwie. A tak to normalnie wszystkie bronie sa w trybie FFA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem jako beta tester, gra dosyc czesto sie wysypywala i wywalala bledy.. mam nadzieje ze w open beta bedzie juz troche lepiej.. a tak poza tym - to najzwyklejszy quake 3 przez przegladare :) for free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności, gra na razie nie dosięga do pięt do Quake''a 3 i CPMA, jeśli chodzi o rozbudowanie. Brak statów podczas meczów, brak możliwości kopania i pauzowania potyczek prowadzi to ogromnej irytacji ze wględu na kosmiczną ilość trolli. Jeszce poczekamy, zanim będzie to DOBRA platforma turniejowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy czekają na maila: przychodzą one z opóźnieniem:) Btw.. beta chyba nie dla wszystkich za nic w świecie nie idzie się wbić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem gdzieś materiał video z gameplaya i nawet fajnie wyglądało.
Pozycja w kolejce: 17046 - trochę sobie chyba poczekam.
Pewnie jeszcze ze 2 tyg. tak będzie, póki nie dostawią serwerów i nie zmniejszy się liczba chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale się w.... czekałem 8 tys pozycji i doczekałem się dałem play i mnie wylogowało a jak się zalogowałem to znowu nowa kolejka i 17 tys pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom kolejka dość spora ;P trudno się wbić.Trzeba będzie spróbować w nocy może się dostane i obczaje jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować