Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 10:32, Max Damagee napisał:

Oglądałem gdzieś materiał video z gameplaya i nawet fajnie wyglądało.
Pozycja w kolejce: 17046 - trochę sobie chyba poczekam.
Pewnie jeszcze ze 2 tyg. tak będzie, póki nie dostawią serwerów i nie zmniejszy się liczba
chętnych.


Nie martw się, ja już jestem 13527, do wakacji na pewno uda mi się coś przekazać z gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w QL już pare tyg temu. Nie polecam nie ma to jak dawny Q3. QL dosyć laguje przez przeglądarkę i w dodatku nie jest to zbyt płynna gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem sobie okazję pograć - jeszcze w fazie closed beta.
Niestety, nie za długo, bo problemy z wydajnością zraziły mnie do dalszego testowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio betatesterzy dostawali pelno zaproszen dla przyjaciol, wiec mogli sie wstrzymac z ta otwarta beta, tak to byl troche poziom, no i nie bylo tych kolejek. :/ Mam nadzieje ze to przejsciowe bo niektorzy chca zobaczyc tylko "o co chodzi". A sama gra to Q3, zadnych bledow/problemow nie mialem. :) 60fps caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolejce nie trzeba długo czekać. Z moich obserwacji wynika że ZAWSZE co minute odejmuję się z liczby osób w kolejce 400 osób. Kolejke przeczekałem już ze 4 razy bo albo mnie wywalało albo trzeba było coś pobrać ;/. Teraz ostatni raz czekam w kolejce i mam nadzieję że na firefoxie zadziała... (na operze nie da rady, próbowałem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu jest tak dużo malkontentów QL-a. Gra się co prawda zawiesza, ale rzadko. Nie ma opcji kickowania itd., ale myślę, że dla większości ludzi, którzy chcą po prostu wejść i pofragować nie ma to wielkiego znaczenia. Bronie są trochę niezbalansowane i ubijanie przeciwnika może trwać bardzo długo (czyt. bronie zadają za mały damage). That said, gra się w QL naprawdę płynnie - rzadko zdarzają się jakiekolwiek lagi, a rozgrywka jest bardzo szybka i krwawa. Jest bardzo dużo statystyk co jest miłym dodatkiem. Gra chodzi mi ZAWSZE na ponad 60 fps (zazwyczaj koło 100), więc nie ma problemu. Nowe mapki są naprawdę fajne (nie wszystkie oczywiście) i warto na nich poćwiczyć. Kolejek też nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dno... Nie dość że trzeba czekać kilka-kilkanaście godzin na mail''a, jeszcze kolejki są... No i niekompatybilne z Operą oO Bardzo dziękuję, wolę już sobie kupić Q3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zarejestrowałem się mniej więcej 5 minut temu - email aktywacyjny doszedł błyskawicznie, i obecnie jestem 3827 na liście oczekujących. Cudów nie oczekuję, w trzeciego Quake''a nie zagrywałem się setki godzin (w przeciwieństwie do pierwszego Unreal Tournament), choć darmowa wersja tak fajnej i odprężającej "szczelanki" jest świetnym pomysłem.

Tak by the way - gracz wybiera serwer, czy jest on przydzielany automatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem i muszę powiedzieć że to jest super!!
Przeglądarkowa gra za free. I do tego sporo serwerów i jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail aktywacyjny przyszedł do mnie parę minut po godzinie drugiej w nocy, czyli nawet pięciu minut nie czekałem. ;D Ludzie z id Software dobrze wiedzą jak należy robić porządne beta-testy gry, bo absolutnie z niczym nie miałem najmniejszych problemów, wszystko poszło gładko jak po sznureczku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że idą w dobrą stronę. Gry przez przeglądarkę to przyszłość. Poczekam sobie do oficjalnej wersji, nie chcę tracić nerwów na betę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji beta nie mam teraz żadnych problemów!
Nie ma lagów, odłączeń, spadków płynności itp. Dla mnie QL to przeglądarkowa gra przyszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Wychodzę z gry i chcę się ponownie zalogować a tu mam czekać w kolejce jako osoba z numerem > 1600 ;/ Chyba jakieś żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam żadnych problemów, w becie jestem już chyba z miesiąc z kawałkiem i gra się znakomicie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować