Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

Też wam Quake Live przestał działać? Zresztą działać, to duże słowo, raptem dwa razy udało mi się zagrać - wysypuje mi błąd o bgfill2_blue.png.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:32, luzac napisał:

Koniec z wygodą znaną z zamkniętej bety... witaj okrutny czasie kolejek! 22883... 22643...
Geez!


Nie narzekaj. zobaczysz, ze niedługo bedzie tak, że rano będziesz logował sie do gry, zostawial włączonego kompa i szedł do pracy/szkoły, po południu wracał do domu, jadł obiad, siadał przed komputerem i ..... "o jeszcze tylko 1200 osób! coś mały ruch dzisiaj":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się już załączy to jest ok, ale samo czekanie to mordęga. Na szczęście to beta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie pójdzie, bo przed chwilą znowu się zwiesiło... GAWD! Chyba dam sobie na razie spokój z QL. Na jakiś tydzień, dwa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:54, cycu_jk napisał:

Na początku było pięknie, loguje się teraz a tu kolejka 28500 i wcale szybko nie idzie.
Czekam już ponad godzinę.


I zaczniesz czekać od nowa, bo strona znowu padła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie nie. fakt zawiesiło mi się na 30 min. a teraz poszło mam już 6000.
Ps: A jest ktoś wstanie sprawdzić, czy nie ma jakieś oficjalnej notki od ID. ? Czy np? nie planują jakiś serwerów dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem przeglądarkę, jakoś dobrnęło do końca, ale u mnie tak beznadziejnie to działa ze wejście w jakieś drzwi to już wyzwanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się wyśmienicie. Jest płynnie, czasem tylko lagnie (zależy od serwa?) - są emocje, jest Quake :D
A kolejka, no tak - zeszło do 23549 w 2h chyba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować