Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

Kolejka przesuwa się u mnie z prędkoscią około 1000 miejsc/10min, co daje około 4h oczekiwania. Najgorsze, że to przecież nie godziny szczytu, no i nie wszyscy zainteresowani wiedzą o tej usłudze. Czyli można oczekiwać, że będzie jeszcze gorzej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:50, Verbatim napisał:

Jakie wymagania? :D


WinXP lub Vista + IE 7 lub 8 albo Filefox (2 lub 3). Docelowo też MacOSX i Linux plus inne przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:55, Jarys napisał:

Jak sobie go zapuściłem wczoraj rano to na przeglądarce śmigał aż miło :)


Swoja drogą szkoda, że w pracy mam poblokowane porty (znaczy sie wszyscy, nie ja za karę:D) i zostaje tłuczenie w domu. Bo rano starsznie krótkie kolejki są (po 7 było ok 800) :)
No ale z drugiej strony trochę za dużo czasu by zajmowało. To nie OGame, gdzie od czasu do czasu wystarczy odświeżyć stronę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:10, Dux napisał:

Swoja drogą szkoda, że w pracy mam poblokowane porty (znaczy sie wszyscy, nie ja za karę:D)
i zostaje tłuczenie w domu. Bo rano starsznie krótkie kolejki są (po 7 było ok 800) :)

Ja jak wchodziłem byłem na miejscu 1700 - ale jakoś po 2-3 minutach wskoczyłem do gry :)
Najdłużej to czekało się na download klienta :). Najważniejsze, że sama gra śmiga aż miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, teraz już wszystko ok. Klient śmignął w parę minut, a czas oczekiwania wynosi u mnie parę sekund, zawsze ląduję na 20. miejscu w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie, zawsze chciałem mieć quake 3 ale już go w sprzedaży nie ma. Teraz w końcu będę go miał po 3 latach oczekiwań. Piszę tak bo jestem przekonany że niczym nie będzie się on różnił od q3. Stwierdzam tak na podstawie filmów. Jak b ędę w domu to zagram, teraz akurat jestm w pracy na przerwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nie natrafiłem na strasznie długie kolejki jeszcze, 3000 coś najwyżej musiałem poczekać z 10 minut ;p
Gra się fajnie ale jak łatwo się domyślić jest dużo pro a ja straszny noob w to jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i jestem zadowolony - to stary, dobry Quake (choć jestem po stronie UT [pierwszego!] :P). Kolejki co prawda długie, ale ponoć coraz krótsze się robią. Mam nadzieję, że w pełnej wersji wszystko będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo, chociaż w zasadzie już tak jest, jak na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jest lepiej jak było... sytuacja chyba już się ustabilizowała. W tygodniu mają powrócić do naliczania statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzień po otwarciu bety wieczorkiem byłem 60 000 w kolejce, więc teraz jest już luźno, zawsze jestem wieczorkiem w okolicach 5000. Co do statów też się dziwiłem, że mi nie nalicza, fajnie, że włączą z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować