Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Quake Live dostępna dla wszystkich!

155 postów w tym temacie

A Tribes Vengeance? :P Swoją drogą, z tego co słyszałem (czy raczej czytałem w recenzjach) multi w Q4 to kalka z Q3, ale możliwe, że mówisz o jakimś modzie. Zresztą nieważne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:20, Skywalker560 napisał:

A Tribes Vengeance? :P Swoją drogą, z tego co słyszałem (czy raczej czytałem w recenzjach)
multi w Q4 to kalka z Q3, ale możliwe, że mówisz o jakimś modzie. Zresztą nieważne :P.


Grasz w Triba? Jaki masz tam nick?

Co Do quaka... Nawet fajnie się gra, tylko jestem nieprzyzwyczajony że tak dużo miejsc jest z dziurami tzn. Jest zbyt duzo miejsc gdzie spada sie hen daleko... i traci fraga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę sobie pograłem i nie jest źle ;D, jedyne co mnie boli to to, że nie mam skilla by tam coś osiągnąć ;D, ale pogra się trochę i będzie git ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 04:16, garrick napisał:

No trochę sobie pograłem i nie jest źle ;D, jedyne co mnie boli to to, że nie mam skilla
by tam coś osiągnąć ;D, ale pogra się trochę i będzie git ;D.


Do tego trzeba trochę ogrania i .... troche szczęścia. Niby jest ten dobór graczy pod względem umiejętności, ale w praktyce różnie to wychodzi. Ja specem w tego typu grach nie jestem, ale troche już godzin przesiedziałem nad tą gierką. Przeważnie obrywam. Wygrałem raptem 9 razy. Choć sporo razy byłem tuż tuż:D Bodajże 2x trafiłem na takich graczy, że wygrana była dziedzinnie wręcz prosta. Częściej natomiast gracze byli tacy, że właściwie nie wiedziałem co się dzieje. A niby poziom trudności powinien byc podobny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 20:44, Kizibono napisał:

> Do tego największy mankament - nie można wgrać swojego configu a bez niego jak bez
ręki
Przecież możesz ustawić confing w konsoli a konsola jest, gdzie tutaj problem ?


Chodziło mi o wgranie configu, czyli pliku .cfg. Do Qauke 3, tak jak do poprzednich części, miałem 3 pliki tekstowe z pełne konfiguracji, aliasów itd, które wgrywałem za pomocą polecenia " exec nazwaconfigu.cfg"
Warunkiem poprawnego wgrania configu była jego kopia w folderze Baseq3, lub w folderach modów.

Nie ma folderu gry na dysku bo jest to wersja online, nie ma też możliwości wgrania swojego cfg. A przynajmniej jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\<Nazwa użytkownika>\Dane Aplikacji\iD Software\quakelive

Folder gry jak najbardziej istnieje... możliwość modyfikacji także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:56, YarpenZirgin napisał:

jak długo będzie można grać za darmo? Bo w tej chwili moje studia są zagrożone;)


Według zapowiedzi na zawsze. Tak więc masz 2 opcje: 1) mądrzejszą - wyrzuć komputer, 2) głupszą - wyrzuć książki...
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie gram już, pograłem w zasadzie chwilę i muszę przyznać, że różnica między singlem a multi jest diametralna i w ogóle - za trudno i za szybko jest ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 23:19, garrick napisał:


> Grałeś w demo?

A to chyba że ;]
Cóż, każdy ma rzeczywiście inny gust. Jedni wolą Unreal, drudzy wolą Quake(ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za pomocne posty. Problemem był Vista64. W tym systemie ścieżka do Quakelive wygląda następująco(dla innych skołowanych ;))


C:\użytkownicy\nazwaużytkownika\\AppData\LocalLow\id Software\quakelive

Wpisując w "szukaj" quakelive lub id software nie wiem dlaczego, otrzymujemy wielkie nic i plik"radial.tdb" ,którego ścieżka właśnie wskazuje na miejsce folderu na dysku ;|

I faktycznie, w tym folderze jest wszystko, czego potrzeba aby wystartować z q3 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Free For All (w którym każdy ma Raila i każde trafienie oznacza zdobycie fraga),"

Bzdura, FFA to FFA, autorowi newsa chyba chodziło o znany z cpma Instagib ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 19:53, Heroes1990 napisał:

A gra dalej nie obsługuje Google Chrome :(

To zainstaluj firefox tak jak ja (w quake jestem pod nikiem "dable").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować