Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost Planet 2 tylko na X360!

47 postów w tym temacie

Ta, jasne. po jakimś czasie gra i tak wyjdzie na PC. Capcom jakiś czas temu sam mówił, że każda ich następna gra będzie teraz wydawana także na PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się nie obawiam. Lost Planet 2 na pewno wyjdzie na PC nie wiem jak na PS3. Pierwszą część zamierzam kupić już niedługo z platynowej kolekcjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem przyjemność "zaliczyć" cześć pierwszą - naprawdę fajny TPS. Choć, jak na grę akcji zresztą przystało, fabuła jest denna, to pojedynki z genialnie zaprojektowanymi bossami są świetne. Posiadam również edycję "Colonies" przeznaczoną dla PC - IMO gra dopiero tam nabiera dynamiki (choć i w konsolowej wersji tej nie brakowało).

Trailer części drugiej zrobił na mnie ogromne wrażenie. Graficznie przypominał poprzedniczkę (m.in. dzięki efektach specjalnych podczas wybuchów), a widok 3-4 ludzi wspinających się na wielkiego Akrida wywołał u mnie ślinotok - zapowiada się jeden z najciekawszych trybów coop na X360 (obok Resident Evil 5 i Gears of War 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 13:57, palpatine napisał:

Strata mała i żal krótki. Grałem w część pierwszą i gra jest po prostu słaba.


Dokładnie, dokładnie. Lost Planet w ogóle mnie nie wciągnął i nie będę płakać, że w niego nie zagram. Nawet jeśli miałbym X''a to i tak bym nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza cz. byla BEZNADZIEJNA. najpierw trzeba bylo sie dostac na gore po drodze rozwalajac milion potworw kiedy w koncu dochodzillismy do bazy nasi kumple (ktorzy nie wiadomo skad wzieli sie u gory bo wczesniej widziales sie nimi na dole) mowili ze odkryli jakies dziwne zjwaisko ktore jest pod powierzchnia ziemii i nastepna misja polega na dotarciu na dol ta sama droga ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi Lost Planet na PS3 "na pozostałych ważniejszych rynkach" jest dostępny już od dawna. Chociażby w waszym sklepie cena wersji na PS3 wynosi już tylko 69zl.

Grałem w LP na PC, niczym mnie nie zachwycił. Także na drugą część nie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam X360, ale uważam, że tworzenie exclusive powinno być karane. Wszyscy powinni mieć szansę zagrania w co chcą, a nie, czasami nie pozostaje nic innego jak kupić wszystkie konsole, zeby zagrac w ten wachlarz gier co chcemy. Cena sprawia, że to nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdu pierdu. Gdyby gra miała wyjść tylko na ps3 to wszyscy by mówili że to super gre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIGDY nie zawiodłem się jeszcze na Microsofcie jeżeli chodzi o gry video na konsole nowej generacji. Od początku istnienia konsoli znajduje się ogrom multiplatformowych tytułów oraz sporo bardzo interesujących exclusivów. To prawda - LineUp Sony na najbliższy rok prezentuje się wyśmienicie, dużo lepiej niż lineup Microsoftu, ALE - MS mówił, że ma jeszcze sporo asów w rękawie - jak wiadomo, oni nigdy nie krzyczą o produkcji danej gry "od razu" tylko jakiś czas przed premierą. Coś czuje, że niedługo wyskoczy kilka wspaniałych gier. MS raczej nie obudzi się z ręką w nocniku - jak wcześniej Sony. Są już jakiś czas na rynku gier next-gen, do tej pory ich strategia działała znakomicie, dlatego wydaje mi się, że już niebawem lineup ekslukzywnych gier na X''a powinien "dogonić" line-up konsoli Sony.

Mam nadzieję, że druga część Lost Planet (trailer wgniótł mnie w ziemię :D) jest początkiem większej fali zapowiedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KrisK91
Święta racja. MS nigdy nie pokazuje wszystkich swoich planów. Ale mimo tego możemy być pewni że xbox uzyska w tym roku potężne wsparcie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to panowie Xboxowcy - macie świetny exclsuive xD [/ironia]

A tak szczerze... niestety, nikt Wam go nie pozazdrości, bo po chwili i tak wyjdzie na PC (a i moze na PS3 wyjdzie kiedyś, choć jakoś nie czekam :P). Troche szkoda, że jedynym sensowym wsparciem M$ jest przeciętne Halo Wars i dodatek do GTA IV,ale moze w koncu zapowiedza na X360 coś ciekawego na 2009 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:12, mister.piotr napisał:

Heh, no to panowie Xboxowcy - macie świetny exclsuive xD [/ironia]


Exclusive czy nie właśnie dla tego typu rzeczy zdecydowałem się na kupno konsoli. Już się nie martwię czy dana gra będzie, czy wyjdzie na PC''ta i czy nie daj Boże Twórcy po raz kolejny nie przesadzą z wymaganiami i mój 9600GT podoła. Ja śpię spokojnie i gardzę tym. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:12, mister.piotr napisał:

Heh, no to panowie Xboxowcy - macie świetny exclsuive xD [/ironia]

A tak szczerze... niestety, nikt Wam go nie pozazdrości, bo po chwili i tak wyjdzie na
PC (a i moze na PS3 wyjdzie kiedyś, choć jakoś nie czekam :P). Troche szkoda, że jedynym
sensowym wsparciem M$ jest przeciętne Halo Wars i dodatek do GTA IV,ale moze w koncu
zapowiedza na X360 coś ciekawego na 2009 rok.


EDIT
Wow, a na ps3 w tym roku ze znaczących exclusive''ów będzie Killzone 2, Heavy Rain i Uncharted 2 ... całe "TRZY".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie identyko jak z pierwszą częścią :D zresztą CAPCOM przecież należy do PCGA więc jakim cudem ma nie wyjść na PC ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować