Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowe demo The Last Remnant do ściągnięcia

38 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 19:35, siara82 napisał:

owca95 weź pod uwagę, że to była oceniana wersja konsolowa, a to jest wersja PC być może
poprawili coś


Czy poprawa płynności animacji może spowodować zmianę oceny z 7/10 na 9/10? Raczej nie. Gra jest specyficzna i warto w nią zagrać. Choć samemu przyznaje że jeszcze jej nie ukończyłem (po czasie wkrada się monotonia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:32, misioo napisał:

Czy to jest ta gra w której walczy się z czołgami... mieczem?


Nie, to nie jest Valkiria Chronicles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem w żadnego jRPG-a. Chyba od czasów Golden Suna 2 na GBA. Wypadałoby więc nadrobić zaległości... Cóż, no to zabieram się do pobierania dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda do tego tytułu przekonany nie jestem, ale jak już kiedyś pisałem, że tego typu produkcji na PC jest "poniżej normy". Co tu więcej pisać : P skoro jest to dlaczego nie spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudnie! Naprawdę nie mogę się doczekać tego tytułu, zwłaszcza że jest też pewnym promyczkiem w kwestii ewentualnego wydania FFXIII na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że ta gra na PC się nie przyjmie.Większość ludzi i tak ściągnie pirata....;p(Nie żebym się do nich zaliczał). Dema nie będę pobierał bo szkoda mi miejsca na dysku, przy 32% zwalnia na 20 kb/s :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toxik007, jak się do nich nie zaliczasz, to przestań gadać głupoty. Odrobina świeżości na rynku PC może jedynie wyjść nam na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować