• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
mbacior

Falsh do Xbox 360

Pytanie

Witam. Mam pytanie odnośnie wgrywania falsha do konsoli Xbox 360. Czy jest to legalne? Wcześniej chodziłęm do kolegi na Far Cry 2, jednak po dwukrotnym przejściu tej gry konsola przestałą czytać jej płytkę ;/ czy można było zrobić jej kopie zapasową? z góry dziękuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

34 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A już się cieszyłem, że tyle osób odpisało na mój post :PP planuje w niedługim czasie nabyć GTA 4 i jak tylko ją przejdę zaczną zlatywać się ''sempy'' i będą chcieli ją pożyczyć :/ i wtedy już pewnie 2 raz w nią nie zagram =] dlatego tak mi zależy na dowiedzeniu się na temat flash''a. Podobno dają właśnie gwarancję MS''u ale uszkodzenie plomb powoduje utratę gwarancji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
  • 0

Ja mam Xboxa 360 od 2 lat(był wcześniej używanu pół roku), płytki mi się nigdy nie rysowały, ale jeśli już sam coś porysowałem to zwykle szedłem do regeneracji płyt(bodajże 8zł od płytki). Generalnie przeróbka flashowa jest imo od razu zadeklarowaniem się jako pirata, bo te całe kopie zapasowe to w większości kit :/
Także odradzam przerabianie konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gasz, gdzie napisałem, że nikogo nie banują oO? Napisałem, że PODOBNO prawdopodobieństwo załapania bana jest nikłe. Za samo przerobienie banują? Bo jakoś mi się to niemożliwe wydaje :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A w jaki sposób mogą wykryć ewentualną ingerencję w mechanizm konsoli? Np. podczas pobierania jakiejś aktualizacji? Na aukcjach możne kupić nowego dashboarda wraz z flash''em. Jeżeli robiąc kopie gry przesyłamy jej wszystkie dane nie powinno niczego brakować wiec raczej nikt tego nie wykryje :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Owszem mogą xbox wbrew pozorom posiada system który przy łączeniu z xbl wysyła dane konsoli więc można wykryć ingerencję.

"Eeee, pierwszy raz słyszę, że za przerobionego X banują na XBL oO. To głupoty jakieś są ; /. Za granie na piratach możesz dostać bana ale to podobno jak trafić 6 w totka.
Przerobienie X jest legalne. Niby traci się gwarancję, ale odpalenie X w razie usterki i wgranie plików, które mamy na płytce (dostajemy ją po przerobieniu konsoli) jest jak najbardziej możliwe, więc gwarancja pozostaje. Nie wiem na ile ten sposób jest legalny, przerobienie konsoli za pomocą softa nie uszkadza jej, więc nie wiem..."
z http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46353&pid=8

Ingerencja w oprogramowanie konsoli narusza gwarancję i jest nielegalne bo łamiesz umowę z M$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

haha :P bym się nie zdziwił :P a można zrobić tak, że na orginałach grać na Xbox Live a na kopiach z kolegami w domu? nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale ewentualnego bana można otrzymać podczas korzystania z usługi Xbox Live :P

PS kolega oddał Far Cry 2 do regeneracji jednak gra zacina się w pewnym miejscu na mapce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znajomy ma już kilka miesięcy xboxa przerobionego, (wgrany nowy flash) i gra sobie na spokojnie Live, wszystkie aktualizacje ściąga normalnie a póki co BANa nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2009 o 14:40, L33T napisał:

Bany są dawane okresowo, a nie na wejściu.


I już kilka tych okresów było o ten jednak dalej go nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2009 o 16:52, nightfaler napisał:

> Bany są dawane okresowo, a nie na wejściu.

I już kilka tych okresów było o ten jednak dalej go nie dostał.

może miał farta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.02.2009 o 13:39, nightfaler napisał:

Znajomy ma już kilka miesięcy xboxa przerobionego, (wgrany nowy flash) i gra sobie na
spokojnie Live, wszystkie aktualizacje ściąga normalnie a póki co BANa nie dostał.

No mój znajomy ma właśnie zfalshowanego xboxa, do tego ogromną listę zpiraconych gier... i microsoft nic... Ja rozumiem - są takie zabezpieczenia, że gra jest NIEMAL jak oryginalna, ale M$ nie zwrócił uwagi nawet na to, że on grał w GoW 2 przed premierą... cały czas będąc online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować