Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan 360 nadal w planach Funcomu

25 postów w tym temacie

Cieszyć sie pełnymi możliwościami AOC na dużym ekranie bezcenne. Tylko nie dość że trzeba mieć konsolę to w dodatku opłacony live gold i abonament za grę. Hmm... dosyć droga impreza, ale czy warto ? chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała wersja na X''a, to moim zdaniem marzenie ściętej głowy. Fancom cały czas myśli, że skoro zrobili grę o Conanie, to ona będzie najlepsza i ''wyrżnie'' konkurencje (jak to robił Conan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh... ostatnio był news na gram''ie że Funcom nie wie co sam robi i chyba się z tym zgodze. Zapewniliby że wyjdzie ,a nie pozostawiają do myślenia. Ja myśle że Oni nie są do końca pewni co sami robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 09:28, gpodoba napisał:

Cieszyć sie pełnymi możliwościami AOC na dużym ekranie bezcenne. Tylko nie dość że trzeba
mieć konsolę to w dodatku opłacony live gold i abonament za grę. Hmm... dosyć droga impreza,
ale czy warto ? chyba nie...



ale za przeproszeniem pierd***sz. chyba logiczne ze trzeba miec konsole. to wedlug twojego toku rozumowania kazda gra na konsole wychodzi drogo. jezeli juz masz konsole to pewnie masz xbox live a jesli nie to TYLKO ok 100 zl na ROK!!! a abonament za gre too juz osobna kwestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki cacanki. Przesunięta polska wersja tez miała już być w dx 10. Wcześniej AoC miał obsługiwać dx10 juz w maju 2008. Tak obiecywano i co ? I jak nie było tak nie ma. Teraz o X360 kurnia niech skończą w końcu jedno i dopiero zabierają się za drugie. Bo jak na razie mamy mnóstwo obietnic i nic więcej. Dałem tej grze trzecią szansę - po dwóch próbach w tamtym roku, kupiłem pudełeczko z PL wersją. Niestety ostatni crash po najnowszym patchu, cały dzień oczekiwania na patcha do patcha uświadomił mi że Funcom wcale nie zmienił podejścia do jakości swoich usług. Czwartej próby już nie będzie. Coś robią to prawda ale jakoś nie do końca. Może zamiast łapać kilka srok za ogon ( X360) łatwiej byłoby dopracować wreszcie to co już jest ?

a tak głupiemu radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AOC to bardzo dobra gra. Dziwi mnie ta cała nagonka prowadzona w prasie i internecie na temat "śmierci" tego tytułu. Ja gram w tę grę już od światowej premiery i muszę powiedzieć, że poprawa jakiej dokonano od chwili premiery jest kolosalna. Najbardziej irytują mnie komentarze smarkaczy, którzy ciskają kamieniami w tytuł, którego nie widzieli na oczy a wychwalają "jedyne słuszne rozwiązanie" od Blizzard... Powiem tyle: mam pewne doświadczenie w MMRPG. Kiedy zacząłem grać w AOC będąc jeszcze "zielonym" spotkałem się z ogromną przychylnością starych wyjadaczy. Na każde, nawet najinfantylniejsze pytanie dostawałem odpowiedź. W żadnej innej grze tego typu nie spotkałem się z czymś takim. Wychwalanie WOW tylko dlatego, że pół Azji na nim siedzi jest idiotyczne. Jak dla mnie to może istniec jeden server AOC i tylko 20 tysiecy kont. Nie liczy sie ilość ale jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym gatunku jak najbardziej liczy się ilość, taka specyfika. Inaczej ludzie się rozbiegną po różnych częściach świata gry i z MMO się zrobi single player, za który jeszcze trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak wydaje się gre na szybko, przeciesz sami twórcy przyznali że w momencie jej wydania nawet do końca kart prepeid nie mieli wydrukowanych, nie lepiej było poczekać jeszcze ten rok i wydać o wiele bardziej dopracowany produkt?

Też się strasznie "podniecałem tą grą" , zawsze odcinki Hybordian TV oglądałem jak szły na gram.pl, widziałem dużo screenów i filmików... Do czasu kiedy zagrałem na własnej skórze wersje beta PL... I to mnie odrzuciło, ta gra jest za sztyczna niestety i nie dla mnie...

A grałem w bardzo wiele tytułów MMORPG, w tym jeden ponad półtora roku,chyba wszystkie darmowe jakie są dostepne, łącznie z WoWem (który w sumie też mi sie nie podoba i uważam to za jeden wielki crap :] ,i niewiem czym ludzie się podniecają)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambusek. Dlatego mówie o "jednym" serverze i iluś tam tysiącach graczy. Graczy przez duże G. Dojrzałych i czerpiących radość z gry a nie płacących koreańczykom za "uprawianie ich postaci na farmach". Oczywiście to wielkie uproszczenie co mówie ale wydaje mi sie, że zmniejszanie liczby serverów to jak najbardziej trafny pomysł. Niestety w mediach przedstawiony był jako początek końca tej gry. Zgadzam się z zarzutami o przedwczesnym wydaniu gry. (Sam kupiłem Edycje Kolekcjonerską i moj klucz aktywacyjny nie dzialal!!!! Musiałem kontaktować sie z Funcom żeby zarejestrować grę). Gra nie jest idealna bo takich nie ma, ale to wina wydawcy, który chcial jak najszybciej wydać produkt nie dając czasu developerom.... co ciekawe taka praktyka jest teraz powszechnie stosowana. To nie tylko AOC... WSZYSTKIE gry w dzisiejszych czasach są patchowane. Co przeraża najbardziej to fakt, że ta tendencja nie ominęła nawet konsol!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ michal_w

Małe pytanie: grałeś w AoC w ciągu ostatnich 6 miesięcy? Bo jak nie to się ośmieszasz takimi stwierdzeniami.


@ Bambusek

Ilość się liczy, ale graczy na serwerze, a nie graczy ogółem. Co mi po milionach graczy skoro na serwerze spotkam poniżej 10 tysięcy z nich ...


@Michjanik


"Gra nie jest idealna bo takich nie ma, ale to wina wydawcy, który chcial jak najszybciej wydać produkt nie dając czasu developerom.... co ciekawe taka praktyka jest teraz powszechnie stosowana. To nie tylko AOC... WSZYSTKIE gry w dzisiejszych czasach są patchowane."


Najzabawniejsze jest to że fanboye WoW''a tak psioczą na AoC, że nie ma zawartości jaka była obiecywana na początku ... ale o tym że dodatek Wrath of the Lich King również wyszedł bez pełnej obiecywanej zawartości (część rzeczy oddano do użytku graczy całkiem niedawno) żaden nie wspomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:48, MarcusBrutus napisał:

Najzabawniejsze jest to że fanboye WoW''a tak psioczą na AoC, że nie ma zawartości jaka
była obiecywana na początku ... ale o tym że dodatek Wrath of the Lich King również
wyszedł bez pełnej obiecywanej zawartości (część rzeczy oddano do użytku graczy całkiem
niedawno) żaden nie wspomni.


Jakbys trosdzke sie zainteresowal to bys wiedzial ze w przypadku wowa to jest normalne. Blizzard nie moze odrazu z dodatkiem dac 100% contentu bo wtedy po miesiacu wszyscy by juz w najlepszych itemach smigali i nie byloby wyzwan az do nastepnego dodatku. Nie ma co sie bac, ze ktoras z zapowiadanych instancji nie pojawi sie, bo Blizz stwierdzi, ze im sie nie chce jej robic. A Funcom niestety wydal 1/3 zapowiadanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w AOC podczas swiatowej "premiery" przez jakies 3 miesiace i teraz miesiac na PL.Przenioslem konto i aktywowalem tylko po to by zobaczyc DX 10 i co sie zmienilo. Tymaczasem z DX 10 dostalismy tylko dodatkowa zakladke w opcjach graficznych a po 50 lvl dalej nie mam co robic. Pytam sie ile jeszcze mamy czekac na te DX 10 i czy zna ktos jakas date. Poza tym questy jak byly zbugowane tak sa np ten z klatwa i muchami ktorego nie da sie ukonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kij w Oko nagonce na dx 10 itp ja chce serwer pvp w Polskiej wersji albo grać Polskim klientem na angielskich serwerach, ale widzę że fc dalej nie liczy się z ludźmi. Cd projekt kiedy będzie ten polski serwer pvp, czy kiedykolwiek powstanie , czy mam zapomnieć o aoc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować