Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan 360 nadal w planach Funcomu

25 postów w tym temacie

AoC jest konkretny i nie sposób temu zaprzeczyć. Nie ma chyba MMO, które bez zawahania można by nazwać "lepszym". Rynek MMO już dawno podzielił się między dziesiątki lepszych lub gorszych tytułów. Aczkolwiek są osoby, które poza WoWem nie mają doświadczenia w temacie MMO i po prostu nie są w stanie wydawać obiektywnych osądów na temat tego typu gier. Co więcej nie potrafią prawidłowo odczytać znaczenia pewnych informacji lub wyciągnąć z nich wniosków. To, że jest choćby i 100k subskrybentów wcale nie oznacza, że jak to ktoś ujął"gra jest trupem". O nie.
Ludzie narzekają na podejście Funcomu do klienta, ale całkiem możliwe, że nie mieli nigdy styczności zz innymi firmami.


@jac22

Nie masz po 50lvlu co robić? Podziwiam, zapewne graliśmy w inne gry ;)

@leszeq

ta, dla twórców AoC to też jest normalne ;) bez urazy takie wytłumaczenie to nie wytłumaczenie.

@dark_darek

Ubolewam nad brakiem polskiego serwera pvp i od początku mówiłem, że nie umieszczenie go w grze jest porażką, ale teraz dostrzegam i plusy tego posunięcia.

Po prostu nie wyobrażam sobie (choćby po tym co czytałem w czasie bety) jaki byłby płacz ludzi, że ich gankują, że nie da się wbijać leveli, że klasy są niezbalansowane, że chcieliby spokojnie pograć, a zupa jest za słona, a sama gra do bani o___O


Inna sprawa, tak między nami - prawdziwy MMORPG jak skrót sam wyjaśnia nijak ma się do obecności lub braku serwerów PvP. Zresztą jakby nie było, także na serwerze PvE nie ma problemów z uprawianiem sportu pt. "zabij bliźniego" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:10, zawcia napisał:

AoC jest konkretny i nie sposób temu zaprzeczyć. Nie ma chyba MMO, które bez zawahania
można by nazwać "lepszym". Rynek MMO już dawno podzielił się między dziesiątki lepszych
lub gorszych tytułów. Aczkolwiek są osoby, które poza WoWem nie mają doświadczenia w
temacie MMO i po prostu nie są w stanie wydawać obiektywnych osądów na temat tego typu
gier. Co więcej nie potrafią prawidłowo odczytać znaczenia pewnych informacji lub wyciągnąć
z nich wniosków. To, że jest choćby i 100k subskrybentów wcale nie oznacza, że jak to
ktoś ujął"gra jest trupem". O nie.
Ludzie narzekają na podejście Funcomu do klienta, ale całkiem możliwe, że nie mieli nigdy
styczności zz innymi firmami.


@jac22

Nie masz po 50lvlu co robić? Podziwiam, zapewne graliśmy w inne gry ;)

@leszeq

ta, dla twórców AoC to też jest normalne ;) bez urazy takie wytłumaczenie to nie wytłumaczenie.

@dark_darek

Ubolewam nad brakiem polskiego serwera pvp i od początku mówiłem, że nie umieszczenie
go w grze jest porażką, ale teraz dostrzegam i plusy tego posunięcia.

Po prostu nie wyobrażam sobie (choćby po tym co czytałem w czasie bety) jaki byłby płacz
ludzi, że ich gankują, że nie da się wbijać leveli, że klasy są niezbalansowane, że chcieliby
spokojnie pograć, a zupa jest za słona, a sama gra do bani o___O


Inna sprawa, tak między nami - prawdziwy MMORPG jak skrót sam wyjaśnia nijak ma się do
obecności lub braku serwerów PvP. Zresztą jakby nie było, także na serwerze PvE nie ma
problemów z uprawianiem sportu pt. "zabij bliźniego" ;)



tylko że samo pve mnie znudziło ( gdym chciał w nie grać skończyłbym po raz 20 gothic 1 lub 2). Aoc jest naprawdę piękna teraz gra wartą każdej ceny, ale brak możliwości walki z innymi graczami na Polskich serwerach pvp skreśla dla mnie ta grę totalnie, jak ktoś marudzi że go gankują niech gra na pve a nie pvp bo pvp zezwala na to co sprawia mi przyjemność a skoro komuś to przeszkadza to jego sprawa :) Miły gest by był aby można było grać polskim Klientem na eu serwerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:39, leszeq napisał:

> Najzabawniejsze jest to że fanboye WoW''a tak psioczą na AoC, że nie ma zawartości
jaka
> była obiecywana na początku ... ale o tym że dodatek Wrath of the Lich King również

> wyszedł bez pełnej obiecywanej zawartości (część rzeczy oddano do użytku graczy
całkiem
> niedawno) żaden nie wspomni.

Jakbys trosdzke sie zainteresowal to bys wiedzial ze w przypadku wowa to jest normalne.
Blizzard nie moze odrazu z dodatkiem dac 100% contentu bo wtedy po miesiacu wszyscy by
juz w najlepszych itemach smigali i nie byloby wyzwan az do nastepnego dodatku. Nie ma
co sie bac, ze ktoras z zapowiadanych instancji nie pojawi sie, bo Blizz stwierdzi, ze
im sie nie chce jej robic. A Funcom niestety wydal 1/3 zapowiadanej gry.



Jedną trzecią gry powiadasz ... no proszę: to oznacza, że ja gram od ponad pół roku i widzę coś, czego tak na prawdę nie ma? Bo w mojej opinii większość tego co obiecywano w Maju 2008 roku w grze już jest.

Zapewne potrafisz udowodnić to co powiedziałeś, czyli poddać porównanie obietnic Funcomu i rzeczywistej zawartości gry. Więc czekam na takie porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:57, jac22 napisał:

Ja gralem w AOC podczas swiatowej "premiery" przez jakies 3 miesiace i teraz miesiac
na PL.Przenioslem konto i aktywowalem tylko po to by zobaczyc DX 10 i co sie zmienilo.
Tymaczasem z DX 10 dostalismy tylko dodatkowa zakladke w opcjach graficznych a po 50
lvl dalej nie mam co robic. Pytam sie ile jeszcze mamy czekac na te DX 10 i czy zna
ktos jakas date. Poza tym questy jak byly zbugowane tak sa np ten z klatwa i muchami
ktorego nie da sie ukonczyc.


Nie masz co robić po 50 poziomie? Ty na pewno w AoC grałeś ostatnio?

Bo moja Kapłanka Mitry na obecnie 74 poziom i nie ukończyła jeszcze misji grupowych w Egilopian Mountains, Ymirs Pass, w Thunder River i częsci w Atzel''s Approach (w sumie prawie 20 misji). No i nie była ani razu w Keshattcie.

Mój Ranger który poziom 80 osiągnął prawie 3 miesiące temu ma jeszcze 17 misji do wykonania - same grupowe w Keshattcie, Xibaluku i raidowe w BRC. Chodzę nim na raidy i grupą 2- 3 razy w tygodniu, a jeszcze ostatnio zagłębiam się w świat PvP w Border Kingdom, Cimmerian End.

Wiec jak to jest, że ja mam co robić po 80 poziomie, a ty po 50 nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:26, dark_darek napisał:

tylko że samo pve mnie znudziło ( gdym chciał w nie grać skończyłbym po raz 20 gothic
1 lub 2). Aoc jest naprawdę piękna teraz gra wartą każdej ceny, ale brak możliwości walki
z innymi graczami na Polskich serwerach pvp skreśla dla mnie ta grę totalnie, jak ktoś
marudzi że go gankują niech gra na pve a nie pvp bo pvp zezwala na to co sprawia mi przyjemność
a skoro komuś to przeszkadza to jego sprawa :) Miły gest by był aby można było grać polskim
Klientem na eu serwerach :)



Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość - w Border Kingdom, Cimmerian End MOŻNA uprawiać już "pełne" PvP. Wprowadzono nowe surowce, które (i ile je masz w worku) jeśli Cię zabiją są upuszczane i stanowią łup zwycięzcy. Więc możesz już napadać na ludzi którzy zbierają surowce, lub samemu je zbierać z dreszczem emocji że ktoś może cię napaść.

Inne możliwości gry PvP na serwerze PvE były od dawna w postaci minigier, oblężeń i walk w rejonach granicznych, więc chyba tylko tego elementu Ci brakowało. A nawet na serwerach PvP MUSISZ przejść zawartość PvE żeby móc zmierzyć się z w pełni rozwiniętymi przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować