Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Tzn. wszystkie komentarze w tej sprawie zostały jak na razie usunięte? :P "Ekspresja swoih preferencji" buhaha dzięk,i żeby dzieci od małego musiały się zastanawiać co to odmienna orientacja? Niedługo będzie można sobie napisać nekrofil, zoofil itp. A może dorzucić do tego specjalne pole na fetysze? :P Litości, a za te banany to + dla MS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszulka z napisem "Jestem gejem", rejestracja z literkami "GAY CAR", konto na LIVE. Czy jest to coś z czym należy się obnosić?

Choć z drugiej strony to praktyczne to samo co koszulka z napisem "I Love Christ" i ryba na bagażniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:34, hallas napisał:

Koszulka z napisem "Jestem gejem", rejestracja z literkami "GAY CAR", konto na LIVE.
Czy jest to coś z czym należy się obnosić?

Choć z drugiej strony to praktyczne to samo co koszulka z napisem "I Love Christ" i ryba
na bagażniku.

hallas zepsułeś mi cały dzień. Chciałem napisać coś głupiego w tym temacie, ale z twoim postem nie jestem wstanie konkurować. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:48, Miśkov napisał:

hallas zepsułeś mi cały dzień. Chciałem napisać coś głupiego w tym temacie, ale z twoim
postem nie jestem wstanie konkurować. :D

Dziękuję za słowa uznania. Wydaje mi się jednak, że masz rybę na bagażniku. Dla mnie jedno i drugie jest obnoszeniem się z obcymi dla mnie preferencjami. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:42, Asarathus napisał:

...czyli dotyczącej różnych dewiacji również.

"Problem" w tym, że homoseksualizm to nie dewiacja tylko inny układ genów! Jeśli tak byśmy podchodzili do rzeczy to KAŻDA orientacja seksualna jest dewiacją! Czytając takie bzdury mam wrażenie, że "ojciec dyrektor" nakładł bzdur do głów również młodych ludzi, a nie tylko moherów. Jak można być tak ograniczonym, aby homoseksualizm stawiać na równi z prawdziwymi dewiacjami takimi jak pedofilia, zoofilia, nekrofilia, koprofilia i wiele innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem tak, internet to internet, miejsce gdzie każdy się zspotyka miejsce publiczne, a nikt nie zabroni nikomu, wyjść na ulice z przyklejoną kartką do pleców pt: "Jestem Gejem"; " Jestem Lesbijką", ten kogo to nie obchodzi nawet tego nie zauważy, tylko ludzie z jakimiś uprzedzeniami tak robią, tolerancyjni ludzie nawet tego nie zauważą.

PS: "Rodzice nie chcą żeby ich dzieci czytały takie rzeczy", hmmm a czy ci rozice wiedzą, ze 10 - 100 -1000 razy tyle
leci przekleństw podczas jednej partyjki shootera albo innej gry.

No bez przesady, ale ci rodzice to idelany przykład totalnej nietolerancji w stosunku do posiadanej orientacji.

I jak to juz mówiłem to powtarzam jeszcze raz:

"Niechaj rodzice zajmą się wychowywaniem dzieci (a nie zostawiają je same w domu albo z jakimiś opiekunkami,bo oboje rodzice pracują, skąd dziekco ma czerpać zasady wychowania to rodzice dają im przykład) niech zaczną uczyć ich podstawowych fundamentalnych zasad współżycia społecznego, jesli dziecko jest we właściwiy sposób wychowywane, to żeby nawet obracał się wśród takich co na okrągło klną to i tak nie stanie się takie. Podstawa to wychowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dlatego to co tutaj przeczytałem to są same kpiny, nekąją ludzi za nic.

Może i homoseksualizm jest dziwny, porąbany, poje... itd, mnie to się żygać chce jak patrze na facetów całujących się ( chociaż już na dziewczyny to chyba każdy przyzna, ze to całkiem fajny widoczk xD) to rzygać mi się chce, ale dlatgo że mają inna orientacje to mam ich gnębić?? LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... jak macie coś przeciwko "dewiacją" to spójrzcie za okno, albo do sąsiada alkoholika, albo na młodzież co pije piwo nie mają 18 lat, albo na tę co uprawia sex mając już 15, to wam nie przeszkadza? Homoseksualizm to nie choroba, to oficjalne wyniki badań. Skoro owi rodzice tworzą bojówki anty-homoseksualne to homo mają prawo się jakoś bronić, zresztą nie pokazywać się mają? Najlepiej żeby siedzieli w domu i tam robili co chcieli, na ulicy nie mogą się nawet trzymać na rękę bo jacy to oni straszni... przemilczeć i zasypać sprawę najlepiej... jesteście po prostu żałośnie nietolerancyjni, zapewne sami macie jakieś skłonności... kolejne badania wykazały, że najwięksi opozycjoniści do homoseksualizmu mają zwykle skłonności a ich ostry sprzeciw wynika z braku akceptacji siebie i próby odwrócenia uwagi, przelania agresji na kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:03, marek5mln napisał:

hmm powiem tak, internet to internet, miejsce gdzie każdy się zspotyka miejsce publiczne,
a nikt nie zabroni nikomu, wyjść na ulice z przyklejoną kartką do pleców pt: "Jestem
Gejem"; " Jestem Lesbijką", ten kogo to nie obchodzi nawet tego nie zauważy, tylko ludzie
z jakimiś uprzedzeniami tak robią, tolerancyjni ludzie nawet tego nie zauważą.

PS: "Rodzice nie chcą żeby ich dzieci czytały takie rzeczy", hmmm a czy ci rozice wiedzą,
ze 10 - 100 -1000 razy tyle
leci przekleństw podczas jednej partyjki shootera albo innej gry.

No bez przesady, ale ci rodzice to idelany przykład totalnej nietolerancji w stosunku
do posiadanej orientacji.

I jak to juz mówiłem to powtarzam jeszcze raz:

"Niechaj rodzice zajmą się wychowywaniem dzieci (a nie zostawiają je same w domu albo
z jakimiś opiekunkami,bo oboje rodzice pracują, skąd dziekco ma czerpać zasady wychowania
to rodzice dają im przykład) niech zaczną uczyć ich podstawowych fundamentalnych zasad
współżycia społecznego, jesli dziecko jest we właściwiy sposób wychowywane, to żeby nawet
obracał się wśród takich co na okrągło klną to i tak nie stanie się takie. Podstawa
to wychowanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dlatego to co tutaj przeczytałem to są same kpiny, nekąją ludzi za nic.

Może i homoseksualizm jest dziwny, porąbany, poje... itd, mnie to się żygać chce jak
patrze na facetów całujących się ( chociaż już na dziewczyny to chyba każdy przyzna,
ze to całkiem fajny widoczk xD) ale dlatgo że mają inna orientacje
to mam ich gnębić?? LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!!!!!!!!111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska nigdy się nie zmieni.
A głupota i nietolerancja panować będzie po wieki.
Szkoda. . .
Mi toi się żygać chce jak czytam te wszyskie wypowiedzi homofobów.
Bo więkrzość polaków to homofoby.
Strach przed obcym, nieznanym. STRACH.
Niestety takie są skutki życia w państwie kościelnym.
Gdzie od małego wbijają ci do głowy młotkiem te wszystkie reguły.
Nie jestem gejem, a nawet Bi ale mnie jakoś nie obrzydza widok
dwóch facetów, czy panienek.
Hehe spoko. 2 facetów nie, ale 2 panienki całujące się TAK.
Nie dość że homofoby to jeszcze szowiniści.
Brak słów. . .


APEL DO ADMINISTRACJI STRONY:
NIE ZAMIESZCZAJCIE POSTÓW O TEMATYCE
KTÓRA TYLKO WZBUDZA W LUDZIACH GNIEW.
Dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 14:13, Econochrist napisał:

Polska nigdy się nie zmieni.
A głupota i nietolerancja panować będzie po wieki.
Szkoda. . .
Mi toi się żygać chce jak czytam te wszyskie wypowiedzi homofobów.
Bo więkrzość polaków to homofoby.
Strach przed obcym, nieznanym. STRACH.
Niestety takie są skutki życia w państwie kościelnym.
Gdzie od małego wbijają ci do głowy młotkiem te wszystkie reguły.
Nie jestem gejem, a nawet Bi ale mnie jakoś nie obrzydza widok
dwóch facetów, czy panienek.
Hehe spoko. 2 facetów nie, ale 2 panienki całujące się TAK.
Nie dość że homofoby to jeszcze szowiniści.
Brak słów. . .


APEL DO ADMINISTRACJI STRONY:
NIE ZAMIESZCZAJCIE POSTÓW O TEMATYCE
KTÓRA TYLKO WZBUDZA W LUDZIACH GNIEW.
Dziękuje.


heh no chyab jednak trochę się zmienia sytuacja w polsce, bo jeszcze z 10 lat temau nikt by się nei znalazł tolerancyjny w polsce no prawie nikt a juz nas trzech jest tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy ja nie ejstem tolerncyjy dla nich? ani ich nie przeklnąłem, ani nie zbeształem już abrdziej to zrobił Econochrist, ja tylko przedstawiłem fakty, a niestety prześladowanie kogoś za nic jest karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować