Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Ale o to w tym wszystkim chodzi. Mogą się pod pierzynką lizać ile chcą. Ale do jasnej cholery wara od jakichkolwiek praw na poziomie osób heteroseksualnych czy nawet większych, bo niektórzy homosi uważają się za uber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat schodzi na psy. Tylko czekać jak prezydentem USA zostanie Czarny rabin gej :) Nie z powodu fantastycznego programu czy pomysłu na kraj tylko ze względu na uciskaną religię (antysemityzm) za kolor skóry (rasizm) i za orientacje (homofobia) :) Moda Panowie, only moda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:58, Pazurex napisał:

jesteśmy. Czemu Homofobia? Jakbyśmy się ich bali. Raczej nienawidzili -.-

Bo nienawiść jest skierowana głównie wobec osób, których świadomie bądź nie się obawia... Jakbyś nie miał (nieuzasadnionego) lęku przed nimi to byś nie spędzał tyle czasu na walce z tą mniejszością.
Zresztą z tego co widzę część ludzi nie ma własnych problemów... co jednego z drugim obchodzi jak żyje ich sąsiad (oczywiście dopóki nie robi nikomu krzywdy i nie łamie prawa). Jeżeli już komuś się aż tak nudzi to lepiej by było zacząć gnębić palaczy, bo to oni są prawdziwym "zagrożeniem" dla społeczeństwa, przynajmniej byłby z tego jakiś pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, dlaczego hetero faceci mają coś przeciwko gejom - Panowie! Dzięki temu więcej panienek zostaje dla nas! Uprzedzając odpowiedź - stereotyp super seksownych lesbijek włóżcie pomiędzy internetowe bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:35, Zaitsev napisał:

Uprzedzając odpowiedź - stereotyp super seksownych lesbijek
włóżcie pomiędzy internetowe bajki :)


Tak mówią ci, którzy nie widzieli ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2009 o 23:46, Budo napisał:

Tak mówią ci, którzy nie widzieli ;]


...powiedział Budo wyłączając video ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja proszę państwa polegają na tym że Microsoft doskonale zdaje sobie sprawę że pedałowie i lesby to znikomy, wbrew temu co się nam implikuje, procent społeczeństwa czyli również graczy, ale neoliberalny system prawny USA nie pozwoli krzywdzić czy to pedała czy lewaka czy bardziej opalonego. Na szczęście decyduje kasa - jak rodzice zauważą w grach takie - podobnież światłe - treści, przestaną je dzieciom kupować. I super. Pedałowie niech się zajmą pedałowaniem - ja jakoś nikogo grając w w wowa nie namawiam do heteroseksualizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tam gdzie w grę wchodzi rozrywka ("w grę..." łapiecie? ;P ) ludzie nie powinni się na dzieńdobry chwalić swoją orientacją seksualną, preferencjami politycznymi, czy wyznaniem, bo takie rzeczy w sposób naturalny mogą wywoływać spięcia. Oczywiście, nie trzeba się wstydzić jakichśtam swoich upodobań, ale jak bierze się wielką flagę i zaczyna nią wymachiwać, to cóż... należy spodziewać się różnych reakcji.

Dlatego uważam, że pomysł wprowadzenia "bezpiecznego sposobu ekspresji swoich preferencji" jest chybiony, i tylko zaogni sytuację. Pewna doza anonimowości jest wskazana, nie myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:12, EmperorKaligula napisał:

> czyli zwalczać każdy przypadek, w którym człowiek dobrowolnie rezygnuje z prokreacji?
> świetnie :/ znaczy się zmusić trzeba ludzi do rozmnażania się?
a jak stanie sie to powszechnym procederem ? ludzkosc zniknie z powierzchni ziemi bo
bedzie gonic za nienaturalnym szczesciem... to seks z kims innej plci jest czyms do czego
trzeba zmuszac ? jest gorzej niz myslalem. jak ktos nie chce miec dzieci ok - ale jak
ktos nie chce miec dzieci bo woli byc homo to juz nie jest ok.

hmm, a to ma jakieś znaczenie jaki kto ma powód dla chęci nieposiadania własnych dzieci? zmusisz ludzi do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:35, Zaitsev napisał:

Uprzedzając odpowiedź - stereotyp super seksownych lesbijek
włóżcie pomiędzy internetowe bajki :)

No to super, teraz hetero faceci nie dość, że mają coś przeciwko gejom, to będą mieli także przeciwko lesbijkom!

@Azrathel

Dnia 26.02.2009 o 23:35, Zaitsev napisał:

...powiedział Budo wyłączając video ;]

LoL! To się nadaje do wrzucenia na Basha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że homoseksualizm jest obleśny, to respektuję ich wybór. W końcu są ludźmi, right? Ich wybór nic mi do tego, byleby się nie wtrącali do życia hetero ;>.

@UP

Albo na grasza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdąrzyłem zedytować postu ;/.

Trochę bardziej na temat:

Po co możliwość zawarcia informacji o swojej orientacji w profilu???
Jak już ktoś wspomniał konsola jest do grania a nie do nawiązywania nowych znajomości homoseksualnych ;]. I to mi się nie podoba...jak napisałem niech żyją własnym życiem, my własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wszyło ile osób na tym forum "zamawia" pięć piw. Gratz co poniektórych komentarzy tylko pamiętajcie że ktoś kiedyś tak mówił co zrobił wiedzą wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 09:51, Micmay napisał:

Po co możliwość zawarcia informacji o swojej orientacji w profilu???

Taką możliwość ciężko zablokować. Możesz się zdeklarować jako gej-les dodając coś w nicku, bądź opisie w swoim profilu. To tak jakbyś np. tutaj na forum w sygnaturze ciągle dodawał "Jestem homo i jestem z tego dumny!".

Ciężko byłoby to zablokować, bo jak kontrolować takie sygnatury? Banować każdego geja czy les? W regulaminie nic na ten temat nie ma, że można kogoś dyskryminować z powodu orientacji seksualnej czy z jakiegokolwiek innego powodu (a generalnie nie można wprowadzać jakiejkolwiek dyskryminacji i gdziekolwiek). Zaraz odezwą się głosy oburzenia osób politycznie poprawnych (tudzież do bólu liberalnych), że to przecież dyskryminacja. I tak dalej w ten deseń.

Generalnie problemem jest spory ekshibicjonizm tych ludzi i wyraźna radość z jaką rozgłaszają wszem i wobec co też takiego sprawia im w sypialni największą przyjemność. A przecież nikogo to nie interesuje. I przez ten nieposkromiony ekshibicjonizm moim zdaniem wybuchają zupełnie niepotrzebne flame''y nie tylko na forach jak tu, ale również na sporo większą skalę jak pokazuje ten news.

Sfera intymna w życiu człowieka powinna być wyłącznie sprawą jego i najbliższej osoby, a nie sprawą całego świata. Osobiście czytając deklaracje typu "jestem homo" czuję na równi zażenowanie jak i niesmak, bo to żadna rewelacja dla osób postronnych, żadna nowina i żadna radość. Ja jestem hetero. Czy kogoś to interesuje? Nowina dnia? Czy kogoś interesuje, że ktoś inny jest homoseksualistą? Mnie to zwisa na przykład i oznajmianie tego urbi et orbi uważam już nawet nie tyle za niestosowne, co po prostu głupie i zwyczajnie niepotrzebne.

Chyba, że dla kogoś odkrycie, że nagle zagustował w osobach tej samej płci ("żeby życie miało smaczek" jak mówi pewne powiedzenie) jest takim szokiem, że aż opowiedzieć o tym musi. Dla mnie to objaw pewnej niedojrzałości, a może nawet braku jakiejś elementarnej ogłady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 23:35, Zaitsev napisał:

Uprzedzając odpowiedź - stereotyp super seksownych lesbijek
włóżcie pomiędzy internetowe bajki :)


Tak tu się zgadzam raz będąc w kawiarence w Krakowie widziałem takie dwie co w normalnych warunkach nawet bym się nie wysilił żeby na którąś z nich spojrzeć. Siedziały zaraz przy wejściu i lizały się tak jakby chciały zwrócić na siebie uwagę chyba jedna z najgorszych rzeczy jakie widziałem na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 11:25, Melchah napisał:

Sfera intymna w życiu człowieka powinna być wyłącznie sprawą jego i najbliższej osoby,
a nie sprawą całego świata. Osobiście czytając deklaracje typu "jestem homo" czuję na
równi zażenowanie jak i niesmak, bo to żadna rewelacja dla osób postronnych, żadna nowina
i żadna radość. Ja jestem hetero. Czy kogoś to interesuje? Nowina dnia? Czy kogoś interesuje,
że ktoś inny jest homoseksualistą? Mnie to zwisa na przykład i oznajmianie tego urbi
et orbi uważam już nawet nie tyle za niestosowne, co po prostu głupie i zwyczajnie niepotrzebne.

Chyba jednak nie do końca niepotrzebne... gdyby nie ludzie, którzy mają odwagę się do tego przyznać, widok dwóch osób tej samej płci trzymających się za ręce nadal by szokował i wzbudzał niezrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 10:37, L33T napisał:

No i wszyło ile osób na tym forum "zamawia" pięć piw. Gratz co poniektórych komentarzy
tylko pamiętajcie że ktoś kiedyś tak mówił co zrobił wiedzą wszyscy.

Aha czyli Ty popierasz, gejów, les, zeofilii, pedofili etcetera etcetera? I współżycie np. dwóch facetów jest normalne? Nie nie... to my Tobie gratulujemy podejścia zadeklarowany katoliku. Hipokryzja.

@Resetti
>Chyba jednak nie do końca niepotrzebne... gdyby nie ludzie, którzy mają odwagę się do tego przyznać, widok
>dwóch osób tej samej płci trzymających się za ręce nadal by szokował i wzbudzał niezrozumienie.
Jak najbardziej niepotrzebne! Po pierwsze się nie rozprzestrzenia to raz, a dwa jak widać po tym forum to całe "ujawnianie się", debilne parady, czy inne eksponowanie swojej seksualności przynosi absolutnie skutki odwrotne. Sam nie jestem jakimś homofobem, ale z każdym takim ich debilnym (bo trzeba nazwać rzeczy po imieniu) wyskokiem coraz bardziej się do nich zniechęcam. Myślę, że jak będą dalej walić z tych armat to niedługo te same armaty będą walić w nich, a wtedy będzie to ich klęską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:39, loczyn napisał:

Jak najbardziej niepotrzebne!

Gdyby się nie pokazywali, o homo nie byłoby mówione, a wtedy część ludzi obawiałaby się ich w jeszcze większym stopniu niż teraz... o trudnych tematach po prostu trzeba rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 15:00, Resetti napisał:

> Jak najbardziej niepotrzebne!
Gdyby się nie pokazywali, o homo nie byłoby mówione, a wtedy część ludzi obawiałaby się
ich w jeszcze większym stopniu niż teraz... o trudnych tematach po prostu trzeba rozmawiać...

Hehe właśnie tak byłby szok i dezorientacja a teraz ludzie są doinformowani i wiedzą, że należy dać im w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować