Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft chce zmienić swoją politykę wobec homoseksualnych graczy

226 postów w tym temacie

Mam identyczne zdanie! Jeżeli homoseksualistą się rodzi, to znaczy, że to naturalne. Ale jeżeli to jest naturalne, to dlaczego takie pary nie mogą sobie same zrobić dziecka? Wkońcu to "naturalne". Phi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:25, Xqu napisał:

Ja jestem bardzo tolerancyjny, jedynie gdy ktoś się za mocno narzuca i próbuje mnie do
czegoś zmusić staję się wrogi. Dotyczy to tak samo orientacji jak i religii. Jak dla
mnie, to homoseksualiści mogą spokojnie sobie chodzić, zakładać rodziny czy adoptować
dzieci. Tak samo z Kościołem. Niech sobie tam klepią i po 1000 zdrowasiek dziennie i
nic mi to nie przeszkadza. Jeżeli tylko nie zaczynają wtrącać się w politykę. A te porównania
homoseksualizmu do pedofilli to są wręcz śmieszne. Czy pedofilia to związek partnerski?
NIE! To odmiana gwałtu. Nie ma czegoś takiego jak związek pedofila z dzieckiem. Z kolei
homoseksualizm jest w 100% DOBROWOLNY! Obie strony są w nim zainteresowane. Nie słyszałem,
żeby ktoś kiedyś padł ofiarą homoseksualizmu.



Ja tez jestem tolerancyjny...nie chodze po swiecie z palka i czekam ktorego bytu usiec...czlowiek ma wolny wybor. Jezeli chce pozostac w swojej chorobie to oczywiscie moze...ale niech nie krzywdzi innych, bo dla mnie krzywda jest dla dziecka gdyby zostalo oddane parze homo.

Porownania pedofilii do homoseksualizmu jest trafne. homosekskualizm to pociag do drugiej osoby tej samej plci. pedofilia to pociag seksualny do dziecka. obydwie rzeczy sa dewiacjami i chorobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:27, loczyn napisał:

Oj tak jeszcze czego. A ładowanie w anusa jest naturalne. Współczuję.


A która z osób zaangażowanych w "ładowanie w anusa" jest według ciebie do tego zmuszona. Jeżeli komuś się to podoba - proszę bardzo. Jeżeli tylko nikt nie zacznie mnie przekonywać, że sam powinienem to robić, to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:27, xbit71 napisał:

Nie doceniasz tego, że rodziców masz, bo... zawsze ich miałeś! Tak! ...


Tak najlepiej sobie powiedzieć. Ciekawe kto dziecka zapyta gdy ma powiedzmy rok, czy będzie się wstydzić w szkole mówić czy na wywiadówkę przyjdzie tata... czy może drugi tata.
Szkoda, że nie jesteś dzieckiem z pary homoseksualnej bo wtedy byśmy mogli porozmawiać... ups! zapomniałem.. homoseksualiści nie mogą mieć dzieci bo to wbrew naturze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a ja lubię uprawiać sex z moim pinczerkiem i rodwailerem. Zarówno jeden jak i drugi machają ogonem podczas stosunku. Zaakceptujesz mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:17, Bolopos napisał:

Jednego Ci odmówić nie można :D pewności siebie i tego że jednak zachowujesz spokój a
mam wrażenie jakby inni (w tym ja) trochę na Ciebie naskoczyli.


Wiesz, nie mam nic przeciwko tak dlugo jak nie dochodzi to wyzywania sie ;) Kiedys jechalem w pociagu z kumplami i jeden z nich zaczal prowadzic z obcym czlowiekiem w przedziale dosyc "ciezka" konwersacje na temat okultyzmu.. I po calej rozmowie pytamy sie: ziomus, przeciez ty masz zupelnie inne podejscie do tych spraw.. A on, ze tak ale nie lubi przytakiwac ludziom caly czas i zawsze stoi po przeciwnej stronie barykady by moc utrzymywac wymiane zdan ktora cos wnosi do calosci.. ;) Jakby wszyscy tu zaczeli popierac adopcje przez homo jednym chorem pewnie wytknalbym argumenty przeciw, mimo ze zgadzalbym sie z nimi ;)

>Rozumiem, że Ty jesteś z domu dziecka tak? Bo ja mam paru znajomych, nie dużo ale są i może nie byli tak >szczęśliwi jak Ci co mieli tatę lub mamę, ale nie narzekają. Wyrośli na fajnych ludzi. Ale to nie o tym mówimy czy >im się podoba czy nie, po prostu mając tatę... i tatę! chyba targnął bym się na line.

A gdyby tata i tata okazywali sobie intymne uczucia jedynie w sypialni? Bez trzymania sie za reke w sklepie, bez przytulania ogladajac telewizje? Dalej wolalbyms byc w tym domu dziecka w ktorym wiadomo jak jest? A raczej nie wiadomo, bo czlowiek to musi przezyc najpierw..

>Ja jestem bardzo tolerancyjny, jedynie gdy ktoś się za mocno narzuca i próbuje mnie do czegoś zmusić staję się >wrogi. Dotyczy to tak samo orientacji jak i religii. Jak dla mnie, to homoseksualiści mogą spokojnie sobie chodzić, >zakładać rodziny czy adoptować dzieci. Tak samo z Kościołem. Niech sobie tam klepią i po 1000 zdrowasiek >dziennie i nic mi to nie przeszkadza. Jeżeli tylko nie zaczynają wtrącać się w politykę. A te porównania >homoseksualizmu do pedofilli to są wręcz śmieszne. Czy pedofilia to związek partnerski? NIE! To odmiana >gwałtu. Nie ma czegoś takiego jak związek pedofila z dzieckiem. Z kolei homoseksualizm jest w 100% >DOBROWOLNY! Obie strony są w nim zainteresowane. Nie słyszałem, żeby ktoś kiedyś padł ofiarą >homoseksualizmu.

Bardzo madrze napisane!

>Oj tak jeszcze czego. A ładowanie w anusa jest naturalne. Współczuję.

W takim razie musisz wybic polowe populacji heteroseksualnej jak nie wiecej, bo uwierz mi ale wiele dziewczyn to lubi i uwazaja jak najbardziej za naturalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:34, ziele2004 napisał:

A gdyby tata i tata okazywali sobie intymne uczucia jedynie w sypialni? Bez trzymania
sie za reke w sklepie, bez przytulania ogladajac telewizje? Dalej wolalbyms byc w tym
domu dziecka w ktorym wiadomo jak jest? A raczej nie wiadomo, bo czlowiek to musi przezyc
najpierw..


Nadal wole dom dziecka albo line.
Dla przykładu był taki pseudo hit - Two Vaders czy jakoś tak, biło rekordy oglądalności, ludzie mu współczuli bardziej niż dzieciom w Sudanie którzy umierają z głodu.

Dnia 26.02.2009 o 21:34, ziele2004 napisał:

W takim razie musisz wybic polowe populacji heteroseksualnej jak nie wiecej, bo uwierz
mi ale wiele dziewczyn to lubi i uwazaja jak najbardziej za naturalne ;)


Tak tylko w tym wypadku dla gejów to standard, bo innej możliwości nie ma. Jeśli uważasz, że anus + penis jest jak najbardziej w porządku i można tak kogoś zapłodnić to zapraszam dalej do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polowa populacji?? nawet w "badaniach" ktore byly na tym forum w linku mowa byla o 4-6 % . Polowa ludzkosci?? dane wyssane z palca albo podobnych "badan".

Nie wiem jakie dziewczyny znasz...ale mysle ze sposrod tych ktore ja znam predzej dostalbym w morde (i dobrze ) za takie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:32, loczyn napisał:

Dobrze, a ja lubię uprawiać sex z moim pinczerkiem i rodwailerem. Zarówno jeden jak i
drugi machają ogonem podczas stosunku. Zaakceptujesz mnie?


Z jednej strony tak, z drugiej nie. Pierwsze - co mnie obchodzą twoje preferencje, każdy ma wolną wolę i może sobie utrzymywać stosunki nawet z lampą na biurku. Jeżeli tylko zachowuje się normalnie i nie lata wszędzie propagując to co robi. Z drugiej strony, nie zaakceptowałbym krzywdzenia zwierząt. Seks międzygatunkowy to inna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:28, delfo napisał:

Mam identyczne zdanie! Jeżeli homoseksualistą się rodzi, to znaczy, że to naturalne.
Ale jeżeli to jest naturalne, to dlaczego takie pary nie mogą sobie same zrobić dziecka?
Wkońcu to "naturalne". Phi...


Mylisz pojecia.. Nie stajesz sie schizofrenikiem na zawolanie tylko jest to choroba dziedziczna, a nie powiesz ze jest to naturalne.. homoseksualizm nie jest naturalny tylko powstaje bez naszego udziału i wpływu.. Right?

>Porownania pedofilii do homoseksualizmu jest trafne. homosekskualizm to pociag do drugiej osoby tej samej plci. >pedofilia to pociag seksualny do dziecka. obydwie rzeczy sa dewiacjami i chorobami.

A widzisz gdzies w mediach parade milosci w wersji dziececej? Ja chce wspolzyc z tym Panem ktory ma 40 lat!! Tak, to jest milosc mojego zycia i chce miec prawo z nim zyc... No daj spokoj, homoseksualizm wystepuje u par odwazjemniajacych swoje uczucia i nikt nikogo tutaj nie zmusza do niczego..

>Szkoda, że nie jesteś dzieckiem z pary homoseksualnej bo wtedy byśmy mogli porozmawiać... ups! >zapomniałem.. homoseksualiści nie mogą mieć dzieci bo to wbrew naturze!

Szkoda, ze nie jestes dzieckiem z domu dziecka (no offence) bo wtedy bysmy mogli porozmawiac.. ups! zapomniale.. cale zycie dorastales w gronie rodziny i nie wiesz jak to jest czuc sie samotnym jak palec na swiecie

>Dobrze, a ja lubię uprawiać sex z moim pinczerkiem i rodwailerem. Zarówno jeden jak i drugi machają ogonem >podczas stosunku. Zaakceptujesz mnie?

Ja ci znajde pary hetero ktore daja w anusa i to cale mnostwo.. Znajdziesz chociaz jedna pare hetero ktora robi to z psem? Nie sadze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:39, loczyn napisał:

Nadal wole dom dziecka albo line.
Dla przykładu był taki pseudo hit - Two Vaders czy jakoś tak, biło rekordy oglądalności,
ludzie mu współczuli bardziej niż dzieciom w Sudanie którzy umierają z głodu.


Co to ma do rzeczy? Nie wiem co ci Vadersowie robili ze soba ale ja nakreslilem okreslona sytuacje

Dnia 26.02.2009 o 21:39, loczyn napisał:


> W takim razie musisz wybic polowe populacji heteroseksualnej jak nie wiecej, bo
uwierz
> mi ale wiele dziewczyn to lubi i uwazaja jak najbardziej za naturalne ;)

Tak tylko w tym wypadku dla gejów to standard, bo innej możliwości nie ma. Jeśli uważasz,
że anus + penis jest jak najbardziej w porządku i można tak kogoś zapłodnić to zapraszam
dalej do dyskusji.

Wiele osob to robi wlasnie dlatego, ze nie ma mozliwosci zaplodnienia i nie trzeba uzywac antykoncepcji.. Czy to jest w porzadku sprawa indywidualna.. Ja po prostu wiem, ze nie trzeba bys pedalem by tak sie zachowywac w lozku.

>polowa populacji?? nawet w "badaniach" ktore byly na tym forum w linku mowa byla o 4-6 % . Polowa >ludzkosci?? dane wyssane z palca albo podobnych "badan".

>Nie wiem jakie dziewczyny znasz...ale mysle ze sposrod tych ktore ja znam predzej dostalbym w morde (i >dobrze ) za takie propozycje.

Jeny, liczba wyssana z palca.. Nie mam zielonego pojecia ile osob to uprawia, chcialem tylko zwrocic uwage na to ze hetero tez tak czyni i nie trzeba byc homo.. Nawet jesli tylko tych ludzi jest kilka procent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/-ciach-/
No widzisz jednak podchodzisz do wszystkiego wybiórczo. Moje pieski się wspaniale ze mną bawią. Mam zamiar pisać do rządu dla dofinansowanie na paradkę zeofilów i pisemko o zalegalizowaniu związków pies-człowiek.
Ach się rozmarzyłem... te spłacanie połowy rat przez 8 lat na nowe mieszkanie dla młodych małżeństw. Będziemy szczęśliwi z Fafikiem...

Do ziele2004

>A widzisz gdzies w mediach parade milosci w wersji dziececej? Ja chce wspolzyc z tym Panem ktory ma 40 lat!! >Tak, to jest milosc mojego zycia i chce miec prawo z nim zyc... No daj spokoj, homoseksualizm wystepuje u par >odwazjemniajacych swoje uczucia i nikt nikogo tutaj nie zmusza do niczego..

Kurde no! A gdybym miał 60 lat i znalazł 12-latkę która by chciała ze mną żyć (zdarzają się takie sytuacje!) to mam prawo? Czy też jestem dewiantem? Btw. mogę żyć w związku z małżem? Udowodnicie mi że mnie nie kocha? i nie lubi moich pieszczot?

>Szkoda, ze nie jestes dzieckiem z domu dziecka (no offence) bo wtedy bysmy mogli porozmawiac.. ups! >zapomniale.. cale zycie dorastales w gronie rodziny i nie wiesz jak to jest czuc sie samotnym jak palec na >swiecie

Mówiłem o tych znajomych, oni mają podobne zdanie EOT

>Ja ci znajde pary hetero ktore daja w anusa i to cale mnostwo.. Znajdziesz chociaz jedna pare hetero ktora >robi to z psem? Nie sadze ;)

U, za krótko na świecie żyjesz ;] Mogę Ci nawet znaleźć pare która robi to z... węgorzem! To by był meksyk, ślub - trójkąt w tym jedna "osoba" to węgorz! Chociaż by nie było problemu z obrączką dla tego trzeciego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie widze parad dzieci...moze sa za male i niewinne zeby chodzic na takie parady ? a moze dlatego ze zazwyczaj nie rozumieja tego ?? za to w wiadomosciach slysze coraz czesciej o ludziach ktorzy na pewno przeszliby sie na taka parade. i to i to nie jest normalnym zachowaniem.

Pary homo nikt nie zmusza... i mnie malo co obchodzi co oni wtedy pod koldra robia, sa wolni ok, nie chca sie leczyc, ok ich wybor i ich konsekswencje....ale jezeli 4-6 % na ziemi zaczyna dyktowac warunki to sorry ale odzew musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:48, ziele2004 napisał:

Co to ma do rzeczy? Nie wiem co ci Vadersowie robili ze soba ale ja nakreslilem okreslona
sytuacje


Mówię o tym że on to śpiewał z przekonaniem że to normalka, widocznie widownia się nei poznała... debile, no nie?

Dnia 26.02.2009 o 21:48, ziele2004 napisał:

Wiele osob to robi wlasnie dlatego, ze nie ma mozliwosci zaplodnienia i nie trzeba uzywac
antykoncepcji.. Czy to jest w porzadku sprawa indywidualna.. Ja po prostu wiem, ze nie
trzeba bys pedalem by tak sie zachowywac w lozku.


Ja czegoś takiego nie stosuje, na razie mówimy o gejach i ich bolących anusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:42, ziele2004 napisał:

Mylisz pojecia.. Nie stajesz sie schizofrenikiem na zawolanie tylko jest to choroba dziedziczna,
a nie powiesz ze jest to naturalne..

Ciekawostka... schizofrenia jako choroba dziedziczna. A uczą, że posiadanie kogoś chorego w rodzinie jedynie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia tej choroby o dość nieznanej epidemiologii. No cóż...

Dnia 26.02.2009 o 21:42, ziele2004 napisał:

Szkoda, ze nie jestes dzieckiem z domu dziecka (no offence) bo wtedy bysmy mogli porozmawiac..
ups! zapomniale.. cale zycie dorastales w gronie rodziny i nie wiesz jak to jest czuc
sie samotnym jak palec na swiecie

W rodzinie też można się tak czuć - nie gwarantuje ona w dzisiejszych czasach niczego. Co wynika miedzy innymi z tego, że wciąż próbuje się jej znaczenie minimalizować i czynić z niej zabawkę, a nie jednostkę społeczną.

Dnia 26.02.2009 o 21:42, ziele2004 napisał:

Znajdziesz chociaz jedna pare hetero ktora robi to z psem? Nie sadze ;)

Zdziwiłbyś się jak wielu takich dewiantów chodzi po tym świecie.

Akcja homoseksualistów... bez sensu. Nie mam nic przeciw temu, by sobie wpisali homo/hetero w profilu (jeśli jest to stricte informacyjnie, a nie służy promocji orientacji - do czego tacy ludzie mają wyjątkową skłonność), zastanawiam się tylko po co ktoś chciałby coś takiego robię? Kompleks jakiś czy co? o.O Ja nigdy nie czułem potrzeby wpisywania ''hetero'' gdziekolwiek i jakoś dobrze mi się grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:51, loczyn napisał:

/-ciach-/
No widzisz jednak podchodzisz do wszystkiego wybiórczo. Moje pieski się wspaniale ze
mną bawią. Mam zamiar pisać do rządu dla dofinansowanie na paradkę zeofilów i pisemko
o zalegalizowaniu związków pies-człowiek.
Ach się rozmarzyłem... te spłacanie połowy rat przez 8 lat na nowe mieszkanie dla młodych
małżeństw. Będziemy szczęśliwi z Fafikiem...

Do ziele2004

>A widzisz gdzies w mediach parade milosci w wersji dziececej? Ja chce wspolzyc z
tym Panem ktory ma 40 lat!! >Tak, to jest milosc mojego zycia i chce miec prawo z
nim zyc... No daj spokoj, homoseksualizm wystepuje u par >odwazjemniajacych swoje
uczucia i nikt nikogo tutaj nie zmusza do niczego..

Kurde no! A gdybym miał 60 lat i znalazł 12-latkę która by chciała ze mną żyć (zdarzają
się takie sytuacje!) to mam prawo? Czy też jestem dewiantem? Btw. mogę żyć w związku
z małżem? Udowodnicie mi że mnie nie kocha? i nie lubi moich pieszczot?

No widzisz, problem polega na tym ze w Konstytucji jest napisane ze pelnoletnosc i dowolnosc postepowania nastepuje wraz z osiagnieciem 18 lat a przed tym okresem dziecko jest uwazane jako osoba niedojrzala i niezdolna do podejmowania wlasnych decyzji..I cos w tym chyba jest, przypomnij sobie siebie z tego okresu ;) Z homo chyba tego problemu nie ma

Dnia 26.02.2009 o 21:51, loczyn napisał:

>Szkoda, ze nie jestes dzieckiem z domu dziecka (no offence) bo wtedy bysmy mogli
porozmawiac.. ups! >zapomniale.. cale zycie dorastales w gronie rodziny i nie wiesz
jak to jest czuc sie samotnym jak palec na >swiecie

Mówiłem o tych znajomych, oni mają podobne zdanie EOT


Wiele dzieci z domow dziecka, wiele roznych domow dziecka, wiele roznych psychik, wiele roznych zdan i zachowac.. Nie bazujmy na podstawie jednej grupki tylko calej spolecznosci stamtad pochodzacych

Dnia 26.02.2009 o 21:51, loczyn napisał:


>Ja ci znajde pary hetero ktore daja w anusa i to cale mnostwo.. Znajdziesz chociaz
jedna pare hetero ktora >robi to z psem? Nie sadze ;)

U, za krótko na świecie żyjesz ;] Mogę Ci nawet znaleźć pare która robi to z... węgorzem!


Najpierw mi udowodnij, ze wegorz tego chcial zanim zalegalizujesz ten rodzaj zwiazkow ;)

Dnia 26.02.2009 o 21:51, loczyn napisał:

To by był meksyk, ślub - trójkąt w tym jedna "osoba" to węgorz! Chociaż by nie było problemu
z obrączką dla tego trzeciego :]

No wlasnie z tym trzecim bylby najwikeszy problem.. Obraczka bylaby masakrycznie wielka a do tego ja droga;d

>Pary homo nikt nie zmusza... i mnie malo co obchodzi co oni wtedy pod koldra robia, sa wolni ok, nie chca sie >leczyc, ok ich wybor i ich konsekswencje....ale jezeli 4-6 % na ziemi zaczyna dyktowac warunki to sorry ale >odzew musi byc.

Tam od razu dyktowanie warunkow.. Wiesz kiedy mniejszosc dyktuje warunki? Gdy OPEC dyktuje ceny ropy naftowej na calym swiecie a w jego sklad wchodzi zaledwie kilka malo istotnych krajow jesli chodzi o rozwoj. Kiedy Kosiol wtraca sie w polityke i kilka waznych osob jak Rydzyk itp decyduja o tym kto wygrywa wybory.. Wiem, ze katolicyzm wyznaje 90% ale nie po to chodza do kosiola by macali ksieza palce w sejmie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Schizofrenikiem można zostać w wyniku silnego wstrząsu psychicznego a niekoniecznie rodząc się z tym(mama mojego kolegi miała schozofrenię ale z tego wyszła). Homoseksualiści jednak robią 1 jedyną dobrą rzecz - mniejsza konkurencja ;) gorzej kiedy te lepsze laski sa les :D. Ludzie robią wojny religijne(vide pewne odłamy Islamu, które jednak walczą o wolność i bronią się) a możnaby zacząć eksterminację homo, czemu nie?

Xqu
Seks międzygatunkowy to także w pewnym sensie stosunek biały + czarny/żółty itp. I nie żebym był rasistą ale to w sumie też to. Przypuśćmy, że ktoś tam gwałci swojego pieska ale piesek nie wyje, nie gryzie itd. Więc jest to dobrowolne! Pies może odczuwa też przyjemnośc a TY jako człowiek myślisz, że to go krzywdzi -.-

Mógłbym się założyć, że częsć osób niepełnoletnich wyraziłoby zgodę na związek pedofilski, więc oni także zaczęliby trąbić o tolerancję, widzać sukces homosów. Jak wyglądałyby wpisy w rejestrze jeżeli homo się pobiorą? Syn pójdzie i powie matce, że wyszedł za mąż?
Homosy zapewne adoptowaliby dzieci, które nie mają do końca świadomości, co się dzieje. Podobnie robi kościół - chrzest. Ale dziecko dorastając widzi, że inni się z niego śmieją itd. To samo może zobaczyć każdy katolik, gdy księża łakną tylko pieniędzy(Imo m.in. dlatego nie mają rodzin - trzeba wydawać pieniądze), wciskają wałki jakich mało i do tego uczą cię jak żyć a sami nie mają rodzin.
Pedały to samo! Jak dwóch homoseksualistów, którzy czują do siebie pociąg, czyli względnie nie lubią przeciwnej płci, NAUCZY/WYCHOWA dziecko jak ma się zachowywać w stosunko do dziewcząt/chłopców? A jeżeli dziecko homoseksualistów będzie Hetero? Rodzice go nie zaakceptują itd. Co wtedy?

Może, gdy kiedyś nie daj Boże zostanie to zaakceptowane i uznane za normalne i wtedy pedały zechcą badań nad zapładnianiem facetów(u lasek to proste - in vitro -.-). Do tego niektóre znane osoby(nie wymienię nazwisk) uważają, że Jezus narodził się In Vitro(że niby taka przenośnia i chcą dofinansowań przez państwo na taki rodzaj zapłodnienia. Będziemy więc płacić za zapładnianie lesbijek(i może kiedyś gejów) oraz chemiczną kastrację pedofilów. Mój tata zgłasza się na ochotnika do obcinania jaj pedofilom =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:02, ziele2004 napisał:

No widzisz, problem polega na tym ze w Konstytucji jest napisane ze pelnoletnosc i dowolnosc
postepowania nastepuje wraz z osiagnieciem 18 lat a przed tym okresem dziecko jest uwazane
jako osoba niedojrzala i niezdolna do podejmowania wlasnych decyzji..I cos w tym chyba
jest, przypomnij sobie siebie z tego okresu ;) Z homo chyba tego problemu nie ma


Hmm w konstytucji też mam, że jako katolik nie powinno być gejów w TV i na ulicach.

Dnia 26.02.2009 o 22:02, ziele2004 napisał:

Wiele dzieci z domow dziecka, wiele roznych domow dziecka, wiele roznych psychik, wiele
roznych zdan i zachowac.. Nie bazujmy na podstawie jednej grupki tylko calej spolecznosci
stamtad pochodzacych


Hmm nie wiem, na 4 znajomych 3 nie narzeka. Widocznie był to dom dziecka dla jakiś snobów czy coś...

Dnia 26.02.2009 o 22:02, ziele2004 napisał:

Najpierw mi udowodnij, ze wegorz tego chcial zanim zalegalizujesz ten rodzaj zwiazkow
;)


Machał ogonem jak pinczer i rodwailer xD Nie potrafię odeprzeć argumentu :P

Dnia 26.02.2009 o 22:02, ziele2004 napisał:

No wlasnie z tym trzecim bylby najwikeszy problem.. Obraczka bylaby masakrycznie wielka
a do tego ja droga;d


No niby tak, ale prościej niż z jastrzębiem czy psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 21:53, loczyn napisał:

Ja czegoś takiego nie stosuje, na razie mówimy o gejach i ich bolących anusach.


A gdybys stosowal a byl hetero, tez bys uwazal to za cos zlego? Czysto hipotetycznie

>Ciekawostka... schizofrenia jako choroba dziedziczna. A uczą, że posiadanie kogoś chorego w rodzinie jedynie >zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia tej choroby o dość nieznanej epidemiologii. No cóż...

Chodzilo mi o to ow prawdopodobienstwo, moj blad za niewyrazenie pelnej mysli.. Sam mam w rodzinie osobe chora na schizofrenie, ale jeszcze nie zbzikowalem..


>W rodzinie też można się tak czuć - nie gwarantuje ona w dzisiejszych czasach niczego. Co wynika miedzy >innymi z tego, że wciąż próbuje się jej znaczenie minimalizować i czynić z niej zabawkę, a nie jednostkę >społeczną.

Ale prawdopodobienstwo, ze bedziesz czul sie w rodzinie samotnym a samotnym w domu dziecka jest zupelnie inne.. Poza tym brak opieki to tez rodzaj patologii


>Zdziwiłbyś się jak wielu takich dewiantów chodzi po tym świecie.

Widocznie musze poznac jeszcze pare ludzi, zeby miec lepszy poglad na te sytuacje ;)

>Akcja homoseksualistów... bez sensu. Nie mam nic przeciw temu, by sobie wpisali homo/hetero w profilu (jeśli >jest to stricte informacyjnie, a nie służy promocji orientacji - do czego tacy ludzie mają wyjątkową skłonność), >zastanawiam się tylko po co ktoś chciałby coś takiego robię? Kompleks jakiś czy co? o.O Ja nigdy nie czułem >potrzeby wpisywania ''hetero'' gdziekolwiek i jakoś dobrze mi się grało.

IMO chodzi o reklame M$ jak napisalem powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:08, ziele2004 napisał:

A gdybys stosowal a byl hetero, tez bys uwazal to za cos zlego? Czysto hipotetycznie


Stosował i uważał za złe xD? Trochę dziwne :P Czyli geje wiedzą, że są nienormalni ale to robią tak :P?

Dnia 26.02.2009 o 22:08, ziele2004 napisał:

Ale prawdopodobienstwo, ze bedziesz czul sie w rodzinie samotnym a samotnym w domu dziecka
jest zupelnie inne.. Poza tym brak opieki to tez rodzaj patologii


Nie wiem jak badania mówią, ale chyba samobójstwa wśród dzieci procentowo więcej ich jest wśród "niby" normalnych rodzin a nie w domach dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować