Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: Więzy Krwi - więcej szczegółow o grze Techlandu

31 postów w tym temacie

Zapowiada się świetnie. Ostatnio tak od niechcenia sięgnąłem po płytkę z clicka( leżała na półce z 3 miechy) i mile się zaskoczyłem. Na pewno zagram w Więzy Krwi.

Ps Mogliby np. dać kontrolowane dialogi, np. "idziemy tędy" lub zabić lub oszczędzić kolesia....byłby prawdziwy western :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część Call of Juarez, pomimo niezłych recenzji jakie dostała, uważam za tytuł raczej przeciętny i to niemalże pod każdym względem. Ciekaw jestem jak to będzie z częścią drugą, jak na razie jestem dobrej myśli, bo zapowiada się ona o wiele lepiej niż jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przeszedłem :) I się bardzo miło zdziwiłem, bo myślałem, że to będzie beznadziejna strzelanka, a to całkiem ciekawy FPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahhh.. sory fire, wiem o co ci chodzilo. watpie, to nie blad. nie przygladalem sie za bardzo ale to chyba ray strzelil z rewolweru, nawet jeśli to on niósł strzelbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Call of Juarez z Clicka! ale jakoś takoś mnie nie wciągnął. Nie czułem tego klimatu. Może dlatego, że nie oglądam westernów? Kto wie, być może przez to. Niemniej jednak uważam, że Więzy Krwi mogą być udaną grą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez była świetną grą i to nie tylko dla maniaków westernu. Bardzo dobra fabuła i oprawa graficzna i muzyczna. Cieszę się, że będzie nowa gra z tej serii. Ci co nie grali w jedynkę mogą żałować - myślę, że wiele osób nie grało, albo psioczą bo odrzucił ich westernowy klimat no i nie wiem może spodziewali się karabinów maszynowych i plucia setkami pestek na sekundę. A to naprawdę rewelacyjna gra, wspaniałe widoki i historia wciągająca a nie jakieś przynieś,zanieś, pozamiataj. Z pewnością kupię Więzy Krwi, bo widać, że zapowiada się jeszcze ciekawiej niż jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w jedynkę na PC i powaliła mnie swoją grafiką, klimatem oraz fabułą. Była to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Spodziewam się ,że ta gra będzie jeszcze lepsza. To chyba jedyna gra na którą będę czekał z takim zapałem w przeciągu najbliższych lat. :) Dl tej gry warto mieć Xbox''a bo gdybym chciał mieć na PC, to bym musiał pewnie kupić nowego, albo zrobić upgrade. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować