Zaloguj się, aby obserwować  
NecroVisioneR

The Last Remnant - doskonały RPG?

75 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2009 o 17:44, rafekx 12 napisał:

Już niedługo 20 marca swoją premiere będzie miał The Last Remnant,twórcy zapowiadają
80 godzin grania,czy będzie hit?:)

Pierwsze słyszę o tej grze... może opowiedz coś o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:47, choper napisał:

> Już niedługo 20 marca swoją premiere będzie miał The Last Remnant,twórcy zapowiadają

> 80 godzin grania,czy będzie hit?:)
Pierwsze słyszę o tej grze... może opowiedz coś o niej?


Hmm. trochę dziwne,ale jest to rpg w klimatach "azjatyckich" ale zapraszm tu po info do gry http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=4265

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:30, rafekx 12 napisał:

> > Już niedługo 20 marca swoją premiere będzie miał The Last Remnant,twórcy zapowiadają

>
> > 80 godzin grania,czy będzie hit?:)
> Pierwsze słyszę o tej grze... może opowiedz coś o niej?

Hmm. trochę dziwne,ale jest to rpg w klimatach "azjatyckich" ale zapraszm tu po info
do gry http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=4265


Oho. Za Chiny mi nie wejdzie. Ale przyznać musze, że jestem ciekawy. I ładnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:44, rafekx 12 napisał:

Wogóle wiecej o grze jest w najnowszym CDA,więc warto to poczytać

Ah to to. Faktycznie w CDA się na to natknąłem. Ale jakiś chiński RPG nie bardzo mi się widzi. Nie znoszę mangowych postaci, a tam są mniej więcej takie więc już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:44, rafekx 12 napisał:

Już niedługo 20 marca swoją premiere będzie miał The Last Remnant,twórcy zapowiadają
80 godzin grania,czy będzie hit?:)

Raczej wątpię, jak widziałem recenzje wersji konsolowej to był to o prostu przyzwoity jRPG, wątpię aby na pc gra okazała się wielkim hitem. W sumie to nie wiem jakie teraz są standardy, ale jak jeszcze miałem konsolę to tyle godzin to był mniej więcej standard dla jRPG.
Jak pierwszy raz czytałem zapowiedź tej gry, to jedyne co sobie pomyślałem, to że fajnie by było Finala VII i Suikodena II odświeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 22:37, choper napisał:

> Wogóle wiecej o grze jest w najnowszym CDA,więc warto to poczytać
Ah to to. Faktycznie w CDA się na to natknąłem. Ale jakiś chiński RPG nie bardzo mi się
widzi. Nie znoszę mangowych postaci, a tam są mniej więcej takie więc już odpada.

Co ma manga i jrpg i chin ? -.-
Ja myślałem zawsze, że się te kwestie kojarzy z Japonią, ale widzę, że nowość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chiny czy Japonia, tu i tu są takie specyficzne postacie. Nie ominęło to również tej produkcji jak widać na obrazku. I właśnie takiej ,,kreski,, nie lubię. Po za tym już ja znam te ich ,,rpg,, Ale mamy tu rozmawiać czy gra będzie hitem. Wg mnie nie, bo przyćmi ją wiele lepszych tytułów. Tym bardziej, że przede wszystkim skupiono się tam na walce, więc jakoś wątpię by wyszedł z tego niezapomniany tytuł. Może pograć 2 tygodnie będzie miło. Ale nic więcej.

20090226230513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:44, rafekx 12 napisał:

Już niedługo 20 marca swoją premiere będzie miał The Last Remnant,twórcy zapowiadają
80 godzin grania,czy będzie hit?:)

Co do nazwy tematu:
SPORE w 2006 też zapowiadało się na strategię doskonałą... dalszy komentarz chyba zbędny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizowałbym nad słowem "doskonały" w tytule tematu. Bardziej byłbym skłonny napisać "bardzo dobry".
Trochę pogrywałem w demko. Na początku przypomina trochę Sudeki :P. A tak ogólnie to może być ciekawie, szczególnie wielkie bitwy, które mają trwać nawet godzinę. Czytałem zapowiedź w którymś tam niedawnym CDA i wydała mi się dość ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demko, i w ogole nie ogarniam tej gry nie wiem czy to ja jestem malo rozumny ale dla mnie ta gra nei ma sensu i grajac nie mam pojecia gdzie jestem gdzie mam isc i co robic, mimo iz moj angielski nie jest az tak slaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 18:05, Kur0 napisał:

Gralem w demko, i w ogole nie ogarniam tej gry nie wiem czy to ja jestem malo rozumny
ale dla mnie ta gra nei ma sensu i grajac nie mam pojecia gdzie jestem gdzie mam isc
i co robic, mimo iz moj angielski nie jest az tak slaby.


Ale wiesz jak to jest z wersjami demo,dostajesz wycięty mały kawałek gry,bez spoilerów itp. więc....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2009 o 18:07, rafekx 12 napisał:

Ale wiesz jak to jest z wersjami demo,dostajesz wycięty mały kawałek gry,bez spoilerów
itp. więc....?


Ale i tak pelna wersja tej gry na pewno nie trafi w moje rece, chyba ze ktos sie pokusi aby wydac ja kiedys w wersji PL ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2009 o 18:08, Kur0 napisał:

Ale i tak pelna wersja tej gry na pewno nie trafi w moje rece, chyba ze ktos sie pokusi
aby wydac ja kiedys w wersji PL ;]


Ze mną jest tak samo,nie mam zamiaru grać w tą grę po angielsku wystarczy że z GTA 4 sie męczyłem...Ale trochę żal mi Cenegi bo to już któraś gra z koeli która wogóle nie została zlokalizowana[u CDP tego nie ma]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem wczoraj w swoje łapki tą grę i powiem tak: Jestem nią zauroczony. Gram wg zaleceń na najniższych wymaganiach (2x8600GT), ale i tak grafika zniewala. Dzisiaj zainstalowałem jeszcze najnowsze sterowniki i PhisX wyciąga z programu i moich kart naprawdę niesamowitą moc. Muszę przyznać, że dawno nie musiałem tak się nagłowić nad pokonaniem wrogów. Troszkę irytuje sterowanie i niemożność zmiany ustawień klawiszy, ale ogólnie mnogość wrogów, umiejętności i zdolności powala. Dochodzi do tego świetna muzyka oraz niebanalna fabuła. Niektóre walki, w zależności od tego ilu wrogów naraz obejmiesz zdolnością TimeShift, mogą trwać i po 30 minut (poważnie). Duże znaczenie ma odpowiedni dobór drużyny, a podjęcie nieodpowiednich akcji w trakcie tury może przeważyć szalę zwycięstwa na stronę wroga, nawet z pozoru słabszego od nas.
Cała oprawa graficzno-muzyczna oraz system walk troszkę przypomina te z konsolowych FF czy LOTR: Third Age, ale dodanie systemu komend, formacji, bloków z odparciem i wielu, wielu innych dodatków taktycznych, powoduje, że ta gra przebija wspomniane wcześniej tytuły.
Jak dla mnie jest to idealny RPG. Trzeba spróbować kompletną grę, a nie oceniać po krótkim demku.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał pogratulować dystrybutorowi. Wczoraj przez 3 godziny kicałem po Wrocku szukając tej gry i nigdzie nie znalazłem. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować