Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Space 2 potwierdzony na PC, PS3 i X360

34 postów w tym temacie

Świetnie. Takich gier więcej! Fakt, że jeszcze jedynki nie skończyłem ale to raczej przez to, że jak już mam czas to nie mogę się zmobilizować do tego ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmobilizuj się bo gierka na prawdę super :D Niektóre achievementy sa głupie bo mozna je zdobyć dopiero za 2-4 przejsciem gry :P (przy 3 gra robi sie oczywista :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Skoro stworzyli podwaliny pod świetną serię gier, niech o nią dbają. EA powoli zmienia swe oblicze, nie sądzę, by z DS stało się to co z grami sportowymi na pc. W każdym razie tamtejsi programiści znają się chyba na każdym gatunku gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzeję, że nie będzie to zwykłe odcinanie kuponów (znaczy dla wydawcy na pewno tak jest, ale żeby nie było tak dla studia) i żeby się postarali w kwestii fabuły. Najlepiej jakby historia w ogóle była niezwiązana z jedynką, ot inny horror w kosmosie. Ale to raczej czcze marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje jaka będzie fabuła i kto będzie głównym bohaterem, bo przecież nie można ożywić gościa któremu urwano łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dead Space" to jedna najlepszych gier akcji ostatnimi czasy. Ma niebanalny klimat, ciekawą fabułę, a przede wszystkim jest rewelacyjnie udźwiękowiona. Do tego zajeisty film "Downfall", pozycja obowiązkowa dla grających w DS. Wiadomość o "dwójce" to bez dwóch zdań dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 07:33, erwu napisał:

Do tego zajeisty film "Downfall",

Bez przesady. Miły dodatek, który rzadko się zdarza (zwłaszcza z takim refleksem). Ale filmik jest słabiutki, powieki mi się zatrzaskiwały z wielkim hukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 19:38, SongoX napisał:

Mnie najbardziej interesuje jaka będzie fabuła i kto będzie głównym bohaterem, bo przecież
nie można ożywić gościa któremu urwano łeb.

Co? Jak Isaacowi łeb urwano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jeżeli tą ''''nieokreśloną przyszłością'''' okaże się okres przedświąteczny tego roku. Znając EA jest to bardzo prawdopodobne. Natomiast jeśli chodzi o część pierwszą Dead Space jest ona na mojej liście gier do nadrobienia w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować