Zaloguj się, aby obserwować  
dzi-men

co myslicie o PS2??

10 postów w tym temacie

Mam bytanie co myslicie o konsoli PS2:) kupiłem i paczka juz idzie ale tak z ciekwoscie che zapytac czy dobrze zrobiłem??
Czy tez lepszym wyjsciem umilenia czasu bylby zakup PS3 lub xbox360:D Oczywiscie bralem pod uwage fakt ,ze nie posiadam telewizora LCD full HD ani cos w tym stylu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:22, dzi-men napisał:

Mam bytanie co myslicie o konsoli PS2:) kupiłem i paczka juz idzie ale tak z ciekwoscie
che zapytac czy dobrze zrobiłem??
Czy tez lepszym wyjsciem umilenia czasu bylby zakup PS3 lub xbox360:D Oczywiscie bralem
pod uwage fakt ,ze nie posiadam telewizora LCD full HD ani cos w tym stylu:)


Moim zdaniem za późno zadajesz tego typu pytanie bo jak już paczka idzie to i tak nic nie zmienisz. A tak poza tym to sam posiadam PS2, jest spoko ale ja już kupiłem je dawno temu, teraz pewnie kupił bym Xbox''a, albo PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 14:31, kato86 napisał:

> Mam bytanie co myslicie o konsoli PS2:) kupiłem i paczka juz idzie ale tak z ciekwoscie

> che zapytac czy dobrze zrobiłem??
> Czy tez lepszym wyjsciem umilenia czasu bylby zakup PS3 lub xbox360:D Oczywiscie
bralem
> pod uwage fakt ,ze nie posiadam telewizora LCD full HD ani cos w tym stylu:)

Moim zdaniem za późno zadajesz tego typu pytanie bo jak już paczka idzie to i tak nic
nie zmienisz. A tak poza tym to sam posiadam PS2, jest spoko ale ja już kupiłem je dawno
temu, teraz pewnie kupił bym Xbox''a, albo PS3.


tak moze i masz racje :P i tak bym nie zmienil decyzji:) tylko czytalem kilka opini i tam pisali ze dobrym wyborem nie jest kupowac xbox360 i ps3 jesli nie am sie dobrego telewizora ktory odda piekno grafiki:P zreszta mam mlodsze rodzenisto ktore pozniej sobie pogra na tej konsolce i nie bedzie mi glowy zawracac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to samo mogłeś zapytać w głównym wątku...
A tak to, według mnie popełniłeś błąd kupując PS2. Spokojnie można było troszkę dołożyć i mieć X360. A to że, nie masz LCD to nic, na pewno na Xboxie będziesz miał lepszą jakość obrazu na zwykłym TV niż na PS2. Wiem z doświadczenia :) Mogłeś przetrzymać pewien okres na zwykłym TV a, następnie może zainwestować przynajmniej w jakiś monitor LCD. Wtedy będziesz miał takie uczucie jak byś się przesiadł z malucha do mercedesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No główny wątek , ja osobiście posiadałem PS2 i jest to bardzo dobra konsolka ale już gry powoli przestają na nią wychodzić dlatego sprzedałem i kupiłem Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem krótką styczność z tą konsolą lecz nie pograłem w żadną strzelankę :/ Ale ogólnie to za taką cenę jaką można dziś wydać na PS2 (coś ok 300zl) to chyba warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować