Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pecetowy Street Fighter IV latem!

22 postów w tym temacie

Zapomniałeś dodać, że Capcom planuje też wypuścić PC-tową wersję razem z fighter stickiem. Ciekaw tylko jestem czy taka wersja trafi do Polski i ile trzeba będzie za nią zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh sądziłem, że uda mi się zagrać wcześniej w wersję PC. Jak zwykle musimy czekać, ale mam nadzieję, że się opłaci. Oby tylko konwersja nie została spartolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pc dawno nie było równie dobrej bijatyki, więc czekam z niecierpliwością. Choć nie jestem jakimś fanatykiem tego gatunku, to chętnie wspominam czasy gry w podobne tytuły na automatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia dobra bijatyka jaką pamiętam to hmm...Tekken 3.Mam pada więc podłącze i pogram.Oby mnie wkręciła na długie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Do tego czasu powinienem być już szczęśliwie pracującym absolwentem, więc może skuszę się na xboxowego pada i SFIV :). Ach te czasy amigi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba na pada pozbierac... ;]
ma ktos jakies propozycje dobrego pada, ktory idealnie pasuje (w sumie wiekszosc... ale wiecie) do bijatyk ecetera?
moze to lekki off top... ale wiaze sie z bijatykami na pece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:03, xardas102 napisał:

Capcom i ich konwersje. To ja już wole kupić konsole niż nowego kompa.

Capcom wziął się do roboty i ma całkiem niezłe konwersje już od DMC3. A jakiego to potężnego kompa będzie wymagał SF4? Na dodatek SF4 na PC jest prawie 3 razy tańszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Ten cały nawiew to jest pic na wodę, fotomontaż. Lepiej kupić MSowego http://www.komputronik.pl/pelny,id,37514/
Osobiście nie lubię MSu, ale nawet jako przeciwnik konsol i MSu muszę przyznać, że ten pad jest bardzo fajny (i nie mówię tego na podstawie zdjęcia tylko na podstawie krótkich ale jednak doświadczeń). Logitech niby nie gorszy ale po co dopłacać do jakiegoś wiatraka, który podejrzewam, że bardziej irytuje niz ukaja, a w ogniu walki pewnie i tak się o nim zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah dobre konwersje jak np DMC 4 PC czy Resident Evil 4? Daj spokoj. Nie oplaca sie tego na PC kupowac , lepiej wersje konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 14:28, hans olo napisał:

E tam. Ten cały nawiew to jest pic na wodę, fotomontaż. Lepiej kupić MSowego http://www.komputronik.pl/pelny,id,37514/
Osobiście nie lubię MSu, ale nawet jako przeciwnik konsol i MSu muszę przyznać, że ten
pad jest bardzo fajny (i nie mówię tego na podstawie zdjęcia tylko na podstawie krótkich
ale jednak doświadczeń). Logitech niby nie gorszy ale po co dopłacać do jakiegoś wiatraka,
który podejrzewam, że bardziej irytuje niz ukaja, a w ogniu walki pewnie i tak się o
nim zapomina.



Widzisz podejrzewasz tylko. A ja ci mogę powiedzieć ze chlodzenia sprawdza się w 100% dłonie wcale sie nie pocą."Wiatrak" nie irytuje w żaden sposób. Pad jest wykonany ze świetnego materialu. O wiele przyjemniejszy w dotyku od tego oryginalnego MS poza tym jest dużo lżejszy przez co nie męczysz dłoni.Poza tym piszesz ze szkoda kasy. A tak się składa ze pad od Logitecha np w MM jest tańszy od pada do którego podałeś link :P

xardas102
o czym ty bredzisz? przecież konwersja DMC 4 jest świetna. Zarówno pod względem wydajności jak i jakości.

mist`shoo
Konwersja DMC 4 i RE 4 to zupełnie dwie różne bajki więc nie nalezy ich porównywać. W przypadku DMC np dla mnie nie ma róznicy czy gra się na PC czy na Xie np mając pada to naprawde nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DMC 4 akurat na PC był dobrą konwersja. Był dobrze zoptymalizowany i bardzo ładnie chodzi na starszych kompach.

RE 4 jednak na PC zbytnio nie wyszedł bo na klawce i myszce nie da się grać. Gra TYLKO ja joypadzie. Jednak gra starsza więc może Capcom już nabrał doświadczenia co do konwersji na PC. Zobaczymy jak będzie RE 5.

A SF IV to bijatyka. Może na PC będzie ładnie płynnie ale bijatyki też tylko ja joypadzie się najlepiej gra. Dwa joypady do platformowy na dwie osoby jest lepiej o wiele, niż dwie osoby na jednej klawiaturze. Lub jedna na klawiaturze i jedna na joypadzie bo nie ma równych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować