Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #51: Wideo tygodnia #7, czyli co warto oglądać. Oddaj głos na swojego faworyta!

12 postów w tym temacie

Ciężki wybór, na prawdę.
Trailer z WiC to po prostu genialna robota, przedstawienie sceny z perspektywy 3 osób to miód!
Dante jest genialny... na prawdę trzeba "bać się swoich grzechów".
Ale Call of Juarez jako rodzima produkcja ma u mnie największy szacunek. I dlatego na CoJ oddaję mój głos! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Westerny mnie jakoś nie kręcą. Chociaż polska produkcja, powinien się we mnie odezwać patriotyzm :) Cóż... Piekło jednak lepiej rozpaliło mój wewnętrzny ogień i głosik wędruje do Dantego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cośkolwiek brakuje mi tu teasera Mass Effecta 2, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, więc głos idzie do Call of Juarez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 18:27, PawelS477 napisał:

Lol! Filmik przedstawiający Tom Clancy''s HAWX powinien być gameplayem a nie trailerem.
Kto wymyśla te nazwy?



Czy tytuł tego newsa wg. ciebie brzmi "trailery tygodnia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie brzmi "trailery tygodnia", ale tytuł tego gameplaya za to brzmi "Tom Clancy''s: HAWX - trailer (team deathmatch)"........ chyba nie muszę nic wiecej dodawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to tylko i wyłącznie cinematic tak więc odpada; Word in Conflict - ładnie się przedstawia, szczególnie z "oczu" śmigłowca, normalnie rewelka. Z wszystkich tu zaprezentowanych filmików to poluję na HAWX''a i zagłosowałbym na niego, lecz coś czuję że zwycięzcą zostanie Dante''s Inferno tak więc głosik wideo tygodnia tutaj leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 20:45, ufoc napisał:

WoW to tylko i wyłącznie cinematic tak więc odpada; Word in Conflict - ładnie się przedstawia,
szczególnie z "oczu" śmigłowca, normalnie rewelka. Z wszystkich tu zaprezentowanych filmików
to poluję na HAWX''a i zagłosowałbym na niego, lecz coś czuję że zwycięzcą zostanie Dante''s
Inferno tak więc głosik wideo tygodnia tutaj leci.


Gdyby WoW tutaj byl tylko i wylacznie cinematic, to by wygral na starcie. A to nie jest cinematic, tylko badziewny trailer kolejnego patcha czy cos w tym stylu... na silniku gry.
Glosik na dantego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój głos zdecydowanym ruchem ręki oddałem na trailer Dante''s Inferno, ponieważ prezentuje się on wystarczająco mrocznie i psychodelicznie, alby zainteresować mnie tą grą, ;) widać fantazja twórcom dopisuje, oby pomysły na ciekawą rozgrywkę również dopisywały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować