Zaloguj się, aby obserwować  
Woo-Cash

PS4 i nowy xbox - jak bedzie?

53 postów w tym temacie

Podobno istnieje możliwość że nowe Playstation będzie pierwszą konsolą którą nie będzie posiadać czytnika płyt :) czyli jednym słowem nie będziemy do niej nić wsadzać aby odpalić grę :D ale to tylko przypuszczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:24, Davidskrk napisał:

Podobno istnieje możliwość że nowe Playstation będzie pierwszą konsolą którą nie będzie
posiadać czytnika płyt :) czyli jednym słowem nie będziemy do niej nić wsadzać aby odpalić
grę :D ale to tylko przypuszczenia :D


Czyżby wszystko miało znajdować się tylko i wyłącznie na naszym HDD bądź na ''czymś innym'' ? W końcu przez te lata na pewno specjaliści wymyślą coś nowego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wyczuć co zostanie wymyślone ... Ale jak będzie sie kupowało gry i je wgrywało, może przez internet ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:26, Morris12 napisał:

> Podobno istnieje możliwość że nowe Playstation będzie pierwszą konsolą którą nie
będzie
> posiadać czytnika płyt :) czyli jednym słowem nie będziemy do niej nić wsadzać aby
odpalić
> grę :D ale to tylko przypuszczenia :D

Czyżby wszystko miało znajdować się tylko i wyłącznie na naszym HDD bądź na ''czymś innym''
? W końcu przez te lata na pewno specjaliści wymyślą coś nowego ;).


Po prostu każda gra będzie sprzedawana przez sieć :) np. przez Playstation Store dzięki czemu gry byłyby tańsze... ale ja mam cichą nadzieje że, tak się nie stanie :D nie ma nic piękniejszego niż pudełeczka z krążkami na półce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#pawelck91
Pamięć flash zamiast płyty. Rozwiązanie świetne ! Koniec z porysowanymi płytami, a taka pamięć daje ciekawe możliwości ;). Już wyobrażam sobie jak logo producenta/wizerunek postaci z gry/klimatyczna nazwa cieszy wzrok.

Przy tak zaawansowanym rozwoju technologicznym w naszym kraju, zassanie jednej gry było by jakże opłacalne ;). Crashe, dissconecty powodowałyby wzrost zgonów wśród młodych ludzi. O zgrozo ! Oby przynajmniej to zostało u nas poprawione, wtedy może coś takiego miałoby przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś nowego wyjdzie pod koniec tego roku, lub początek przyszłego. Będą to czytniki Blueray (czy jak to tam), a podstawowa pamięć to tak ze 150gb :)... Tak mysle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Same pamięci flash mają już zabójczą pojemność 32 gb. Skoro upchali tyle, może upchają i więcej. Niedługo pewnie dojdzie do jakiegoś wielkiego buntu z pojemnościami dysków. Bo takie 80 GB na start i tak na długo nie starcza (np. PS3). Tworzą terabitowe HDD, to i stworzą HDD o dziesięciokrotnie większej pojemności. I tak w kółko! Więcej i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:40, peryfraz napisał:

Moim zdaniem coś nowego wyjdzie pod koniec tego roku, lub początek przyszłego. Będą to
czytniki Blueray (czy jak to tam), a podstawowa pamięć to tak ze 150gb :)... Tak mysle...


Mogę wiedzieć z kąd te przeczucia ? że tak szybko zobaczymy nowe konsole ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:45, Davidskrk napisał:

> Moim zdaniem coś nowego wyjdzie pod koniec tego roku, lub początek przyszłego. Będą
to
> czytniki Blueray (czy jak to tam), a podstawowa pamięć to tak ze 150gb :)... Tak
mysle...

Mogę wiedzieć z kąd te przeczucia ? że tak szybko zobaczymy nowe konsole ?? :)

No bo tak na dobrą sprawę, to długo już nie było nic nowego... Ale prawie na 100% jestem przekonany że Xbox wypuści coś na nośnikach blueray ;)

edit: literówka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale obecne konsole są na rynku dopiero 3 lata :) ja obstawiam rok 2013/2014 :) wierzę w obecną generację :) a Xbox nawet bez Blue-Ray sie świetnie trzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na rok 2012. Ale nie na wyjście nowej konsoli, broń boże ! (małe litery zostały zachowane specjalnie)
Tylko na jakiś nowy upgrade konsol, jakieś chipy ulepszające możliwości grafiki bądź wydajność procesora. Przejście na jakiś wyższy poziom czy coś... Grafika zmiata z nóg, to po co ma zabijać :). To by było lepsze, niż kupowanie za parę lat nowej konsoli za bajeczną sumę (śmiem wątpić, żeby kolejne konsole dające nowe możliwości było w tej samej cenie co konsole z lat poprzednich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam... :D, poprzypuszczać nie można... Ja wiem tylko (mimo iż konsoli nie mam), że konsole to przuyszłość i penwie powoli PCty zaczną odchodzić w niepamięć... dlaczego?
Przy grach na kosnole nie martwiy się o wymagania gier itd. Wkładamy płyte bez instalacji i gramy, pamięcią martwimy się tylko jeśli mamy filmy zdjęcia muzykę (od tego będą kompy xD)... Komputery to teraz mniej więcej co 3 roczny wydatek 3000-6000zł ;/, a konsole, prosze 2013/14 :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 21:49, peryfraz napisał:

przekonany że Xbox wypuści coś na nośnikach blueray ;)

edit: literówka :P

nie wypuści, chyba że zabuli sony. bo to sony, jeśłi się nie mylę ma prawa do Blu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:58, peryfraz napisał:

Oj tam... :D, poprzypuszczać nie można... Ja wiem tylko (mimo iż konsoli nie mam), że
konsole to przuyszłość i penwie powoli PCty zaczną odchodzić w niepamięć... dlaczego?
Przy grach na kosnole nie martwiy się o wymagania gier itd. Wkładamy płyte bez instalacji
i gramy, pamięcią martwimy się tylko jeśli mamy filmy zdjęcia muzykę (od tego będą kompy
xD)... Komputery to teraz mniej więcej co 3 roczny wydatek 3000-6000zł ;/, a konsole,
prosze 2013/14 :D...


Konsolowcy nie musieli się niczym martwić za czasów pierwszych Xboxow i Playstation :) teraz przyznam szczerze że, przed każdym odpaleniem PS3 odmawiam krótką modlitwę aby nie przywitał mnie koszmar w postaci żółtej diody... (coś jak 3 czerwone diody w X )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 22:00, JaN-J napisał:

Ale prawie na 100% jestem
> przekonany że Xbox wypuści coś na nośnikach blueray ;)
>
> edit: literówka :P
nie wypuści, chyba że zabuli sony. bo to sony, jeśłi się nie mylę ma prawa do Blu :D


No właśnie też mi sie wydaje że SONY posiada takie prawo.
Już widze rozmowy na lini MS-SONY :) Ok to damy wam tego Blue-Raya ale wy nam dacie serie Halo i Fable, a może Gearsy do tego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 22:02, Davidskrk napisał:

Konsolowcy nie musieli się niczym martwić za czasów pierwszych Xboxow i Playstation :)
teraz przyznam szczerze że, przed każdym odpaleniem PS3 odmawiam krótką modlitwę aby
nie przywitał mnie koszmar w postaci żółtej diody... (coś jak 3 czerwone diody w X )

Szczerze przyznam że nie wiem o co chodzi. Ale fakt, teraz te Xbox360 Arcade, xbox 360 premium, elite... PS2, PS3, PSP... i do tego różne dyski twarde i w ogóle... No ale jak sie wybierze coś dobrego, to problemów nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować