Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 podbija Polskę

72 postów w tym temacie

Gra jest podobno świetna i nie dziwie się, że tak dobrze się sprzedaje, ale jedną grą PS3 nie udowodni wyższości nad X360. Na razie to trzystasześćdziesiątka jest królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, jedna z najważniejszych premier, do tego w obłędnej oprawie graficznej. Cieszy fakt, że popyt jest bardzo duży mimo dość wysokiej ceny. Takie sukcesy pewnie nie przejdą bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, zakup każdego Killzone'a (a zwłaszcza pierwszej części, aktualnie kosztującej około dwadzieścia złotych na Allegro) jest cholernie opłacalny. Ta seria wciąga bez reszty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:17, Wojtek 16 napisał:

Killzone 2 jest najlepszym według mnie fps na ps3,dla tej gry warto kupić ps3


Taa... ~1400 zł (mniej lub więcej), by zagrać sobie w kolejną strzelankę, jakich wiele (choć dobrą).
Pamiętam bzdurne recenzje pokroju "dla Tekkena 3 warto kupić PSX", "dla God of War warto kupić PS2". A ja, nauczony doświadczeniem i topieniem pieniędzy w ten właśnie sposób, odpowiadam: nie, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czemu znowu fanboye Xbox''a udzielają się w tym temacie, pisząc kolejne bzdury? -__-'' ? Dobra nie ważne, i tak widać zazdrość po tych postach a są one jedynie żałosne.

30 tysięcy gier się SPRZEDAŁO, w newsie jest błąd. Bo na paru innych serwisach można wyczytać, że tu chodzi o gry SPRZEDANE, a nie ilość w sklepach. W ciągu jednego dnia to wynik niesamowity jak na Polskę, gdzie gry na konsolę średnio się sprzedają.

@Principes - Killzone 2 to nie jedyna gra na PS 3, jest od cholery gier dla których warto kupić tą konsolę, bo w przeciwieństwie do Xboxowych tytułów nie wychodzą one na PC ani pozostałe platformy... Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie podbija - to tego stopnia , że zrezygnowałem z kupna nowego kompa i zaopatrzę się w ps3 ;]
Killzone 2 , fifa 09 - w dodatku ta żywotność konsoli itd . Wydajesz 1200 zł i masz taki komfort jak osoba która musiałaby się co 2 lata upragde kompa robić;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym fanboy''em tutaj to ty jesteś :p. Kupujesz konsolę dla kilku gier? No cóż, można i tak ale moim zdaniem nie jest to najlepszy kierunek... Ja przy wyborze konsoli kierowałbym się ceną i tym, czy jakiśkumpel którejś nie ma, żeby było o czym gadać i grać razem. Nie kupiłbym PS3 tylk oze względu na KZ i GoW np. Bo na X jest masa ZARĄBISTYCH gier.
Acz przyznam, że gdybym miał kasę, to kupiłbym PS3 z powodu gier jakie wyszły na tą platformę. Ale, że nie mam, to nie będę się kierował grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:29, Hunter 19938 napisał:

Dosłownie podbija - to tego stopnia , że zrezygnowałem z kupna nowego kompa i zaopatrzę
się w ps3 ;]
Killzone 2 , fifa 09 - w dodatku ta żywotność konsoli itd . Wydajesz 1200 zł i masz taki
komfort jak osoba która musiałaby się co 2 lata upragde kompa robić;D

Dodaj jeszcze coś o niskiej i spadającej nadal cenie gier na ps3...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 14:26, Mrocz napisał:

Ciekawi mnie czemu znowu fanboye Xbox''a udzielają się w tym temacie, pisząc kolejne
bzdury? -__-'' ? Dobra nie ważne, i tak widać zazdrość po tych postach a są one jedynie
żałosne.

Yup, jak najbardziej WSZYSCY narzekający na grę lub krytykujący ją ludzie MUSZĄ być fanbojami Xboksa/M$ albo przynajmniej PC, bo ta gra jest przecie BOSKA!

Epic fail Mrocz! Twoja wypowiedź paradoksalnie robi z CIEBIE fanboja. Nie można przecie krytykować nawet w najmniejszym stopniu "jedynego słusznego tytułu dla jedynej słusznej platformy", czyż nie?

Jak powiedział Principes - KZ2 to FPS jakich wiele. Ubóstwianie jej (najlepsza "szczelanka" ever? Dzieci drogie, polecam Wam gry takie jak Prey, Half-Life, Far Cry, RtCW lub inne naprawdę porządne produkcje) i stawianie jej na szczycie "top 3 FPS ever made" jest nieporozumieniem. Na razie kompletnie żadna z zapowiedzianych gier komputerowych nie jest "orgazmogenna" (pardon, zapomniałem przecie o Diablo III i StarCraft II). Niemniej jednak stosunkowo wysoka (biorąc pod uwagę nie tylko cenę gry i konsoli, ale także i ilości jej użytkowników w Polsce) sprzedaż cieszy. System seller? Poczekajmy do premiery God of War III - nie dajmy się oszaleć, KZ2 takiego tytułu raczej nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem - cieszą się, że tyle akurat wysłano do sklepów? To ile w końcu sprzedano?

Jak już się pojawią jakieś wiarygodne wyniki, nie ma co się dziwić, że Killzone 2 nie schodzi u nas tak mocno jak chociażby w USA. Nie tylko należy pamiętać o mniejszej powszechności PS3, co o 10-krotnie mniejszej populacji.

Jeden z tych egzemplarzy nabędę i ja. Ale dopiero w maju - po maturze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic fail Metalhead... czy gdziekolwiek napisałem o osobach KRYTYKUJĄCYCH Killzone 2? Zwłaszcza że takowych jakoś tu nie zauważyłem bo nawet teksty fanatyków są przychylne dla tej gry...

Po prostu skrytykowałem posty typu: "Xbox i tak jest królem itp", ale co ja ci się będę tłumaczyć, w twoim "wyimaginowanym świecie" jestem fanboyem i zablokujesz każdy najbardziej sensowny argument żeby nie zburzyć twojego światopoglądu.

W przeciwieństwie do ciebie nie mam nic do osób z odmiennym zdaniem ode mnie.

Aż mi się nie chce z tobą dyskutować, bo teraz widzę że po jednej z poprzednich dyskusji będziesz próbować mnie "prowokować" tylko dlatego, że w przeciwieństwie do ciebie uważam Killzone''a 2 za bardzo dobrą grę.
Głębokie wyrazy współczucia...

PS. A Killzone 2 mi się bardziej podobał od Half-Life 2, i pisze ci to fan serii Half-Life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 11:09, mefiperes napisał:

Nie ma co się dziwić- tytuł obowiązkowy dla każdego gracza. ;)

To chyba nie jestem graczem, bo nawet kupienie KZ2 mi do glowy nie przyszlo.


Hej mrocz, mala zabawa- jesli wg ciebie fanboye xboxa sie w tym temacie wypowiadaj to pewnie bez problemow wskazesz, kto z wypowiadajacych sie ma xboxa? Smialo, nie boj sie zrobic z siebie glupka, na to i tak juz chyba za pozno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam post bo niestety nie mogę już poprzedniego "edytować" :/

MetalHead, może po prostu zamiast wykłócać się i obrzucać nawzajem błotem jak banda dwóch małolatów podamy sobie najzwyczajniej w świecie grabę (wirtualnie tylko niestety) i zakończymy te jakże bezsensowne waśnie... Jakoś osobiście nie widzę sensu kontynuowania takich "dyskusji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie zdążyłem wy edytować posta :/

Sound Wave - Może trochę kultury na forum? W przeciwieństwie do ciebie nie próbowałem obrazić kogokolwiek na forum tak bezpośrednio jak ty to zrobiłeś. Nie mniej widzę że walka z fanatyzmem nie ma mniejszego sensu, następnym razem nie będę się odzywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dysponuję na razie żadną konsolą, ale przyznam szczerze, że w Killzone 2 bym zagrał. Ale w żadnym wypadku nie kupiłbym dla tej gry PS3. Raczej nie ma takiej gry, dla której kupiłbym jakąś konsolę/ulepszył kompa. Chociaż nie, sorki. Jest taka gra. Nazywa się Diablo 3. Dla niej ewentualnie mogę ulepszyć kompa jeśli zajdzie taka potrzeba. Żadna inna gra mnie nie przekona pewnie jeszcze długo. Po KZ2 spodziewałem się, że ubije graficznie Crysisa, ale jednak nic z tego. Crysis nadal jest najładniejszym tytułem i KZ2 nic w tym temacie nie zmieniło.
Planowałem ostatnio kupić konsolę, ale jestem tak bardziej w stronę X360; po pierwsze: cena, po drugie: Mass Effect, Gears of War, ogólnie gry takie bardziej ukierunkowane na PCtowca. Na PS3 na razie tylko KZ2 mi się podoba. Cała reszta to japońszczyzna konsolowa z MGS4 na czele. Grałem w niego trochę i nie powiem, jest niezły - ale z długością przerywników filmowych chyba ciutkę przegięli.

Ciekawi mnie kiedy wreszcie wyjdzie gra, po której zobaczeniu człowiek będzie się zastanawiał, czy to film, czy gra - innymi słowy z grafiką fotorealistyczną, jak w rzeczywistości. Ciekawe, czy się kiedyś doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować