Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kamera internetowa z technologią HD

26 postów w tym temacie

Fajnie wszystko, ale 2 mb uploadu u nas mają albo sieci osiedlowe, albo jakiś tam dostawca którego nie pamiętam nazwy, albo chello (mam opcję 20 mb i uploadu mam 2 mega wlasnie) - a to dość mało popularne u nas w kraju. Ciekawe kiedy się Polska obudzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:03, lookastdu napisał:

(pozwoliłem sobie prywatne dane zamazać).


Na nic się to zdało, bo i tak je odczytałem, a teraz je poprzetwarzam w zaciszu mego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 16:54, Piotrek K. napisał:

> Cóż osobiście mam chello 10/1 więc pewnie kamerke dałbym rade odpalić z lagami xP
Nie dalbys rady, bo kamerka potrzebuje dwunastokrotnie wiekszego uploadu niz Ty masz.
Zauwaz, ze w tekscie jest 1,5MB, a Ty masz zapewne 1mbit.


Więc w tekście jest błąd. 1,5 MB to 12 Mb. ;P [uproszczony przelicznik wynosi x8].

Mimo wszystko to nie jest jeszcze na Polskie łącza. Co z tego, że są osoby, które mają tak szybkie łącze, skoro zdecydowanie większość Polski nie wyskakuje uploadem powyżej 512kb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 15:18, lygy napisał:

Kamera waży 1,7 kg i mierzy 22,2 na 14,5 na 16,7 mm.

wtf? :o

1,7kg przy TAKICH rozmiarach? czy to przypadkiem nie błąd? ;-)


waga się zgadza, wymiary źle podali


TANDBERG PrecisionHD Camera Specifications

* Width: 22,2cm/8.8”
* Depth: 14,5cm/5.7”
* Height: 16,7cm/6.6” (at max tilt)
* Weight: 1,7kg/3.75lbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak jakość obrazu w tym sprzęcie wypada, gdy jest włączone sztuczne światło - przeważnie większość kamer w telefonach chociażby, od razu wymięka, a dla wielu jest to ważna rzecz przy zakupie. Ja sam nie mam kamerki internetowej i raczej nie zamierzam kupić - preferuje głównie rozmowy tekstowe, a głosowe jedynie w ostateczności, gdy ktoś naprawdę tego chce. No i fakt, że potrzeba do tego łącza o uploadzie na poziomie 1,5MB/s dyskwalifikuje ją wśród wielu osób - a i cena nie będzie lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować