Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - zobacz film o tworzeniu polskiej edycji gry!

81 postów w tym temacie

jak Foreminiak swoim cieńkim głosem mówi ze "osobe " którą gra jest ostra, stanowcza.. to ja się głęboko zastanawiam.. co do muzyki to nawet,nawet... co do kolesia który mówi na początku wypowiada takie słowa ze "ma nadzieje" i tutaj tez sie głęboko zastanawiam... powinien być przekonany o tym z eto będzie przebój... co do Foreminiak na koniec to prosze zwrócic uwage jak ona mowi "wojowniczką" czy to nie jest syplenienie? czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:37, Chester001 napisał:

jak Foreminiak swoim cieńkim głosem mówi ze "osobe " którą gra jest ostra, stanowcza.. to ja
się głęboko zastanawiam.. co do muzyki to nawet,nawet... co do kolesia który mówi na początku
wypowiada takie słowa ze "ma nadzieje" i tutaj tez sie głęboko zastanawiam... powinien być
przekonany o tym z eto będzie przebój... co do Foreminiak na koniec to prosze zwrócic uwage
jak ona mowi "wojowniczką" czy to nie jest syplenienie? czy cuś?


Chyba nie widziałeś Starej Baśni, Foremniak potrafi być stanowcza i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby zonk gdyby ubi zmienilo cos w heroesach i cdprojekt musialby robic wszystko od nowa =p. Wedlug mnie niewazne kto podklada glosy, wazne zeby byly dobre. A podniecanie sie tym, ze do gry podlozy glos Fronczewski czy inni ktorzy juz podkladali glos do innych gier, jest nieco dziwne...moze gdyby cdp zatrudnil kogos mniej znanego byloby ciekawiej...ale gra nie mialaby wtedy takiej reklamy, co na pewno pwlyneloby na zyski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik i raczej nie ma tam nic szczególnego. Być może dzisiaj na Hyperze więcej zobacze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Foremniak jako ostra, stanowcza Krolowa?

Linda pewnie dostał role jakiegoś spokojnego bohatera ktory nie pali się do walki.

Nie no Foremniak jako stanowcza, wojownicza krolowa? Nie potrafię sobie tego wyobraźić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyta z muzyką HOMM5 będzie też dołączona do edycji DVD i CD więc wcale nie tylko w kolekcjonerskiej jak sugerują tu niektórzy...chciałem to dodać do poprzednich info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie Foremniak nie przeszkdza.nie ważne kto , ale jak.Ale Foreminak może byc.będzie ciekawie wg. mnie.
może będzie jakoś mówic jak to mówili inni:
ostra, stanowcza Krolowa ISABEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od półgodziny oglądam hypera i jakoś nie widzę tego filmiku o H5.
A teraz patrzę, że w newsie nie ma już dzisiejszego terminu. Mogła być jakaś informacja o zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci. Tak wszyscy marudzili na Foremniak, właśnie puścili jej próbkę, moim zdaniem wypada rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 22:47, Dowodca_Pawel napisał:

Już koniec?!

No niedługie to było około 15 minut chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować