• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
LordOfTheDarkness

Problem z Gothickami i nie tylko

Pytanie

A więc tak.Od kiedy mam nowego kompa i monitor mam problemy z niektórymi grami i nie tylko.
Zacznę od tego że z każdym razem gdy włączam komputer pierwszy raz po jakimś czasie ekran robi się(niebieski,różowy,czarny,szary i moze jakieś inne kolory były niepamiętam).Po zresetowaniu guzikiem już jest zazwyczaj dobrze,choć czasami dzieje się tak 2 lub 3 razy ale rzadko.A teraz gry.Gothic 1:Włączam po zainstalowaniu,działa.Po mniej więcej dniu właczam znowu i czasem po kilku sekundah a czasem po kilku min. ekran sie wyłącza i dopiero gdy wyłącze i znów włącze kompa(nie zresetuje.wyłącze)monitor sie włącza.Gothic 2:Tak samo.Gothic 2 NK:po zainstalowaniu włączam i się monitor wyłącza po jakimś krótkim czasie.Gothic 3:Cóż gdy pierwszy raz zainstalowałem i grałem normalnie.Save mi się zwalił,wkurzyłem się i odinstalowałem.Gdy drugi raz zainstalowałem właczem i monitor się wyłącza a później chyba działało ale DVD-ROM mi się zwalił więc nawet nie pogram.Unreal Tournament 2004:za pierwszym razem po kilku chwilach monitor wyłącza się.Morrowind:To samo.Painkiler(czarna edycja ale to chyba nic nie zmienia)gra chodzi strasznie szybko.Jeszcze był jeden FPS który za szybko chodził ale nie pamiętam jaki.

Jak widać nie mogę pograć w wiele gier(cRPG moje ulubione łeee!!)No i to codzienne resetowanie kompa.Czasem zdarza się że po jakiejś dłuższej pracy kompa też mi się ekran na jakiś kolor świeci.Jeżeli ktoś też miał taki problem to bardzo prosił bym o pomoc.Gothic to gra do której lubię wracać więc denerwuje mnie że nie mogę sobie w żadnego pograć:(.

Mój komputer(tyle wiem)
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2,61 GHz, 2,00 GB RAM karta to GeForce 8800 (nie znam pełnej nazwy chyba że to już pełna:))

Bardzo ale to bardzo prosiłbym o pomoc z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

prosilbym kogos o pomoc jakis czas temu prubowałem zainstalowac gotic3 niestety moj antywirus wykryl ze jakoby jeden z plikow moze byc potencjalnym zagrozeniem dla systemu ponizej jest wlasnie ten feralny plik sklasyfikowany jako riskware aktualnie znajduje sie w kwarantanie dla wiadomosci moj system O vista i antywirus kaspersky APPDATA\LOCAL\TEMP\{EF44F925-2368-4E07-BA5c-975D96710DB5}\{02B244A2-7F6A-42E8-A36F8C3 85D7A1625}\DRVSETUP.EXE prosze o szybka odpowiedz z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie... Miałem IDENTYCZNY problem. Co do słowa.I mam tę samą kartę graficzną,dokładnie tęWiesz co się okazało? Karta była zepsuta... Bo wymianie (na gwarancji,na tę samą) było wszystko ok. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak kolega wyżej napisał 98% grafa ( tez tak miałem z GF 8800 GT 512) 2 %to zasilacz za słaby i przy stresie grafy w grach gaśnie monitor z powodu zbyt małego napięcia. Ja stawiam na grafę jednak.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóź, zainstalowałęm Gothica 1 niedawno i kiedy włączam gre w menadżeru zadań przełączam ją na tylko jeden rdzeń i działa.Nie wiem czy w pozostałych grach by to coś dało ale jak narazie cieszę sie że Gothic działa.Więc już nie wiem czy to wina karty graficznej czy procka...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować