Zaloguj się, aby obserwować  
nero117

gta IV multi hack

37 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 19:19, neo117 napisał:

Szukam multihacka do gta4 prosze o podanie linku....



W multiplayu ci nie idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:21, GUNNER napisał:

> Szukam multihacka do gta4 prosze o podanie linku....


W multiplayu ci nie idzie ?


idzie ale chce zobaczyc jak sie gra na hacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:21, GUNNER napisał:

> Szukam multihacka do gta4 prosze o podanie linku....


W multiplayu ci nie idzie ?

Co się dziwisz, jak toto nie potrafi z googla skorzystać to dlaczego miałby umieć grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:19, neo117 napisał:

Szukam multihacka do gta4 prosze o podanie linku....


Zdaję sobie sprawę, że nie każdy potrafi grać i że za wszelką cenę próbuję się pokazać.
Nie frustruj się, oddychaj głęboko. A poza tym trenuj, bo jak wiadomo trening czyni mistrza !

Pozdrawiam i życzę powodzenia w grze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak , czituj , po fajnych miłych niach czitowania , nagle zobaczysz że twoje konto zostało zablokowane i kasa wydana w grę pójdzie się je***

Lamuskowi nie idzie i musi sobie włączyć God Mode
OMG żal takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:24, neo117 napisał:

idzie ale chce zobaczyc jak sie gra na hacku


Jeśli już chcesz sobie poczitowoać, to przynajmniej nie afiszuj się z tym. Rozumiem, przejść na czitach jakiś trudniejszy fragment gry po SINGLU, ale żeby w MULTI? Ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wszyscy wszystkich jadą. Ja gralem dosć długo w cs''a.Dawno dawno temu, jeszcze na non-steamie ^^. Grałem dobrze, na serwerac gdzie lud grał wyborowo, ale też ściągnolem sobie haxy z ciekawości "jak to działa"... nie rozumiem czemu i on nie mógłby tak zrobić, tyle że na nonsteamie, ban mi nie groził, a tutaj już troszke bym się zastanowił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:15, peryfraz napisał:

Tak wszyscy wszystkich jadą. Ja gralem dosć długo w cs''a.Dawno dawno temu, jeszcze na
non-steamie ^^. Grałem dobrze, na serwerac gdzie lud grał wyborowo, ale też ściągnolem
sobie haxy z ciekawości "jak to działa"... nie rozumiem czemu i on nie mógłby tak zrobić,
tyle że na nonsteamie, ban mi nie groził, a tutaj już troszke bym się zastanowił...

Ale to jest GTA IV... To tak, jakbyś grał w Fifę, albo Tetris z kodami, epf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 20:20, Yutima napisał:

Ale to jest GTA IV... To tak, jakbyś grał w Fifę, albo Tetris z kodami, epf.

Ale głupie porównanie... :>

W pierwszym Call od Duty pamiętam ludzie strasznie oszukiwali...wychodzisz w pole widzenia czitera i od razu masz heada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:22, Konował napisał:


> Ale to jest GTA IV... To tak, jakbyś grał w Fifę, albo Tetris z kodami, epf.
Ale głupie porównanie... :>

W pierwszym Call od Duty pamiętam ludzie strasznie oszukiwali...wychodzisz w pole widzenia
czitera i od razu masz heada...

Dlaczego głupie? Jaką przyjemność daje Ci gra z kodami w GTA IV, czy Fife? - żadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 20:29, Yutima napisał:

Dlaczego głupie? Jaką przyjemność daje Ci gra z kodami w GTA IV, czy Fife? - żadną.

Raczej chodzi mi o porównanie Tetrisa do GTA i FIFY.
Poza tym oczywiście, że może to dawać satysfakcję, mało jest złośliwych ludzi na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 20:20, Yutima napisał:

Ale to jest GTA IV... To tak, jakbyś grał w Fifę, albo Tetris z kodami, epf.

No może tak, ale jeżeli na prawde chce tylko sprawdzić, tak jak było w moi przypadku (i szczerze przyznam że źle mi się grało), to ja zastrzeżeń nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:15, peryfraz napisał:

Tak wszyscy wszystkich jadą. Ja gralem dosć długo w cs''a.Dawno dawno temu, jeszcze na
non-steamie ^^. Grałem dobrze, na serwerac gdzie lud grał wyborowo, ale też ściągnolem
sobie haxy z ciekawości "jak to działa"... nie rozumiem czemu i on nie mógłby tak zrobić,
tyle że na nonsteamie, ban mi nie groził, a tutaj już troszke bym się zastanowił...

Tez czitowałem w 1,6 i najgorsze jest to że jak raz sie uzyje czitow (w tym wallhacka oczywiscie) to pozniej po prostu nie ma szans zebys gral fair wiedzac ze w kazdej chwili na 1 przycisku mozesz wlaczyc hacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:34, 21question napisał:

> Tak wszyscy wszystkich jadą. Ja gralem dosć długo w cs''a.Dawno dawno temu, jeszcze
na
> non-steamie ^^. Grałem dobrze, na serwerac gdzie lud grał wyborowo, ale też ściągnolem

> sobie haxy z ciekawości "jak to działa"... nie rozumiem czemu i on nie mógłby tak
zrobić,
> tyle że na nonsteamie, ban mi nie groził, a tutaj już troszke bym się zastanowił...

Tez czitowałem w 1,6 i najgorsze jest to że jak raz sie uzyje czitow (w tym wallhacka
oczywiscie) to pozniej po prostu nie ma szans zebys gral fair wiedzac ze w kazdej chwili
na 1 przycisku mozesz wlaczyc hacka



Ta młodzież ostatni strasznie uzależniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:36, Kuboo PL napisał:

Zacząłbyś mieć coś przeciwko, gdyby chciał wypróbować nieśmiertelność w pojedynku z Tobą.

jesli w gta 4 istnieje god mode w multi to zal mi tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Was nie rozumiem :| Pyta się o rzecz to czemu od razu jedziecie, że to bez sensu. Jego sprawa, nie? Jego problem jak bana załapie. A jak już musicie pojechać to przynajmniej w jakimś dopisku, a nie post składający się tylko z pojechania jak to źli są cheaterzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 20:37, Ponury Żniwiarz napisał:

Ta młodzież ostatni strasznie uzależniona

Nie wiem co chciales przekazac tym belkotem wiec jakbys mogl to sie troche rozpisz i przytlumacz mi to na jezyk nie bedacych na haju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie tylko jego sprawa. Nie chciałbyś stać się ofiarą cheaterstwa. Jakby nie patrzeć dotyczy to także tych, którzy kodów nie używają.
21question
Nie chodzi już tylko o GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować