Zaloguj się, aby obserwować  
nero117

gta IV multi hack

37 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 20:40, 21question napisał:


> Ta młodzież ostatni strasznie uzależniona
Nie wiem co chciales przekazac tym belkotem wiec jakbys mogl to sie troche rozpisz i
przytlumacz mi to na jezyk nie bedacych na haju



Dziękófka ziom (czy jak to w tym waszym języku nie będących na haju leci a zresztą kit) nic sugeruje że masz problem skoro nie możesz się opanować lub po prostu odinstalować wallchacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:43, Kuboo PL napisał:

Nie koniecznie tylko jego sprawa. Nie chciałbyś stać się ofiarą cheaterstwa. Jakby nie
patrzeć dotyczy to także tych, którzy kodów nie używają.
21question
Nie chodzi już tylko o GTA IV.



Dobra, ja już się nie wypowiadam. Bo w tym co napisałeś jest racja :P Nie popatrzałem na sprawę od tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:44, Ponury Żniwiarz napisał:

>
> > Ta młodzież ostatni strasznie uzależniona
> Nie wiem co chciales przekazac tym belkotem wiec jakbys mogl to sie troche rozpisz
i
> przytlumacz mi to na jezyk nie bedacych na haju


Dziękófka ziom (czy jak to w tym waszym języku nie będących na haju leci a zresztą kit)
nic sugeruje że masz problem skoro nie możesz się opanować lub po prostu odinstalować
wallchacka

Nie wiem jak mam mowic zeby dotarlo, gralem 2 lata temu w cs 1,6, mialem zainstalowanego wh, kiedy chcialem grac bez wh to ostatecznie jak spadaly mi staty albo jakis pro mnie wkurzal to go wlaczalem, wiem ze bylem noobem
A nie wywalalem z dysku bo z tego co pamietam dosc dlugo szukalem dobrego multihacka i szkoda mi bylo troche
Zreszta wtedy na serverach CS 1/3 graczy grala na czitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:48, 21question napisał:

Zreszta wtedy na serverach CS 1/3 graczy grala na czitach

No tak, a Ponurego Żniwiarza krytykujesz, że pisze od rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 20:48, 21question napisał:

Nie wiem jak mam mowic zeby dotarlo, gralem 2 lata temu w cs 1,6, mialem zainstalowanego
wh, kiedy chcialem grac bez wh to ostatecznie jak spadaly mi staty albo jakis pro mnie
wkurzal to go wlaczalem, wiem ze bylem noobem
A nie wywalalem z dysku bo z tego co pamietam dosc dlugo szukalem dobrego multihacka
i szkoda mi bylo troche
Zreszta wtedy na serverach CS 1/3 graczy grala na czitach

Chyba pisać:P A tam do mnie dotarło tylko jak sam pisałeś się uzależniłeś i nie potrafiłeś bez niego grać:)

Ta wiem a nawet więcej jak 1/3 gł. powód dlaczego przestałem grać w cs a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:36, Kuboo PL napisał:

Zacząłbyś mieć coś przeciwko, gdyby chciał wypróbować nieśmiertelność w pojedynku z Tobą.

No może i bym miał, ale biorąc fakt pod uwagę, że gra na cheatach by zobaczyć jak się gra, to gdybym go poprosił o wyłączenie, byłby uczciwy i by wyłączył... Ale po co gdybać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:20, Yutima napisał:

Ale to jest GTA IV... To tak, jakbyś grał w Fifę, albo Tetris z kodami, epf.

O, dobre porównanie albo gdyby tak w pasjansie wpisać kody, albo jeszcze w pokera na kilka osób ;))

A poważniej, każdy szanujący się gracz wie że kody w singlu to można spróbować, potestować ale już multi to .... hańba :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaniesz żadnego linka . Jeżeli nie umiesz grać to się naucz i nie psuj nikomu gry tymi haxami , bo bozia ci rączki upier****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, przecież na Forum nie ma ograniczenia wiekowego.

Dnia 02.03.2009 o 21:04, LuQeMaStEr napisał:

Może gdybyś nie prosił o cheaty, to może więcej ludzi by Ci pomogło.
Tymczasem z mojej strony EOT, bo lekkie spamowisko się tu zaczyna robić.

Lekkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 21:13, Chester001 napisał:

A ja się pytam gdzie byli rodzice.



Napewno nie tam, gdzie trzeba ;] .Moim zdaniem cheatowanie w multi to szczyt sku******stwa, przekonałem się o tym grając w cs-a 1.6. A żeby było ciekawiej admin serwera też cheatował, i nie był to żaden non-steam czy inne pirackie badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszukiwac, a juz szczegolnie w trybie multiplayer nie bedziemy pomagac. Sam w GTA IV gram i nie pozwole by ktos psul zabawe w trybie multi. Watek wiec zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować