Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Empire: Total War - dzień pierwszy

42 postów w tym temacie

Znalazłem na stronce TotalWar.com że pudełkowe wersje będzie można aktywować dopiero jutro czyli 4 marca, a wersje ściągnięte przez Steam już dzisiaj 3 marca. Co za draństwo i perfidne znęcanie się nad graczem. Steam sam napędza producentom wrogów i potencjalnych piratów, a efekt jest odwrotny do zamierzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to nikt wam nie powiedział, że dziś nie przeprowadzicie instalacji, która jest połączona z aktywacją przez Steama do dzisiaj do około północy (w zależności, kiedy Polandie odblokują)??, rozumiem wkurzać się od jutra, ale dziś oczywistym jest że nici z takich praktyk.
Premiera w EU 4.03 - a dziś jeszcze jest 3.03, więc nie wiem w czym problem lol.
Nooo, chyba że ktoś w Hameryce mieszka, to inna bajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, odblokują o północy? :)
Jestem też ciekaw, czy jednostki specjalne, dodane w EK pt "Doborowe Jednostki" zostaną kiedyś udostępnione wszystkim graczom. Np wtedy, gdy już sprzedane zostaną wszystkie EK, albo też po jakimś czasie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:18, P8R napisał:

Jak myślicie, odblokują o północy? :)
Jestem też ciekaw, czy jednostki specjalne, dodane w EK pt "Doborowe Jednostki" zostaną
kiedyś udostępnione wszystkim graczom. Np wtedy, gdy już sprzedane zostaną wszystkie
EK, albo też po jakimś czasie....


Powiem tak:) Mam juz wersje pudełkową i gre już instaluje:D Za 10 minut zaczynam grać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hmmm, to nikt wam nie powiedział(...)"
Nie nikt mi nie powiedział. Zagrywka ze Steamem to raczej nowość i zazwyczaj jak w Pre-orderze dostawałem grę to mogłem od razu ją zainstalować i grać dzień przed premierą, bo taki był przywilej Pre-ordera. Oczywiście nie mam pretensji do Cd-Projektu tylko do producentów, którym zachciało się Steama. W ogóle ci co nie mają internetu, to się chyba mogą iść i powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, nie jest jednak tak źle.. ci co już mają Empire mogą odpalać, instalować aktywować i grać, i tak dalej, ta blokada na szczęście była do 18, a nie od 0.00 4 marca, więc spokojnie można już instalować.


"Jestem też ciekaw, czy jednostki specjalne, dodane w EK pt "Doborowe Jednostki" zostaną kiedyś udostępnione wszystkim graczom. Np wtedy, gdy już sprzedane zostaną wszystkie EK, albo też po jakimś czasie...."
Przypuszczam, że niedługo modderzy zrobią mini moda, w którym będą zawarte te jednostki.., kwestia czasu.
Więc wystarczy śledzić na Totalwar.org.pl sytuacje - i będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 18:35, Troldihar napisał:

Oczywiście nie mam pretensji do Cd-Projektu tylko do producentów,


Ciekawi mnie, czy CDP wiedział o wymuszonej dacie aktywacji i czy zrobił cokolwiek, by poinformować o tym swoich partnerów prowadzących przedsprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jest 5 marca a ja nadal nie mogę zainstalować - mam 42Gb wolnego miejsca, wywaliłem wszystko z TEMP, zainstalowałem nowy DirectX, zainstalowałem STEAM, założyłem konto i rozpocząłem wczoraj instalację i do teraz lipa. Nic się nie zawiesza, natomiast wciąż jest na etapie przygotowania plików do instalacji i ani drgnie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I do tego ten język opisującego silący się na "staropolszczyznę" w wersji Sienkiewiczowskiej. Straszliwa nędza, ani to staropolszczyzna, a Sienkiewiczowi to autor mógłby ewentualnie wyczyścić buty. Konludując: strasznie irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj pudełką z tym tytułem w łapkach. Patrzę, "aktywacja wymaga połączenia z internetem i konta Steam". Dziękuję, nie skorzystam. Nie dajmy się zwariować, za niedługo dojdzie do tego, że bez internetu nie uruchomimy żadnej gry czy programu. Sami pchamy się w ręce przemysłu rozrywkowego, i sami pozwalamy aby nam utrudniali życie. Kupując takie gry, sami dajemy argumenty producentom do takich działań. Dlatego gra wróciła na półkę sklepową.
Może jest i świetna, ale wyjątki dla aktywacji przez internet pozostawiłem tylko dla gier polskich producentów. Wiem, że jest w tym niekonsekwencja z mojej strony, ale co za dużo, to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka Spoko do pierwszej aktualizacji :( po 112 turach wywala do pulpitu z poziomu mapy kampanii, dodatkowo z bitwy tez wyrzuca :( Narazie jestem zawiedziony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 13:00, łuta napisał:

PO aktualizacji wyrzuca z bitwy pomocy

Zmien wersje na angielska lub poczekaj na hotifix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich rownież posiadam orginalną grę i wyskakuje błąd w czasie bitwy nawet nie zdąrze ruszyć myszką po ekranie, widzę ze nie tylko ja mam podobne problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:08, redi301 napisał:

Witam wszystkich rownież posiadam orginalną grę i wyskakuje błąd w czasie bitwy nawet
nie zdąrze ruszyć myszką po ekranie, widzę ze nie tylko ja mam podobne problemy :(

Ustaw wersje jezykowa na angielska i bedzie dzialac . Dzis niby ma wyjsc hotfix dla tych co musza grac po polsku lub niemiecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz poczekam do weekendu jak nic nie naprawia to przełącze na angielski ale chyba to wiąże sie z przeinstalowaniem gry a to około godzinny trwa przynajmniej u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 15:20, redi301 napisał:

Dzięki za odpowiedz poczekam do weekendu jak nic nie naprawia to przełącze na angielski
ale chyba to wiąże sie z przeinstalowaniem gry a to około godzinny trwa przynajmniej
u mnie :(

W ustawieniach gry w Steamie mozesz zmienic to od razu bez reinstalacji . Steam sobie sciagnie co trzeba . Wystarczy chyba tez zmienic jezyk Steama na angielski by z automatu gry byly w tym jezyku ale nie jestem tego pewny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam poważny problem gra wszystko chodzi normalnie ale zaskoczyła mnie jedna rzecz dla czego jak zamówiłem polską wersję językową nigdzie nie mogę zmienić żebym miał grę po polsku niestety z innych języków jestem słaby i specjalnie zakupiłem grę aby grać po polsku a tutaj widzę że nie ma opcji zmiany języka jak ktoś wie jak zmienić na język polski to proszę o odpowiedz będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 19:05, mimil napisał:

Witam wszystkich mam poważny problem gra wszystko chodzi normalnie ale zaskoczyła mnie
jedna rzecz dla czego jak zamówiłem polską wersję językową nigdzie nie mogę zmienić żebym
miał grę po polsku niestety z innych języków jestem słaby i specjalnie zakupiłem grę
aby grać po polsku a tutaj widzę że nie ma opcji zmiany języka jak ktoś wie jak zmienić
na język polski to proszę o odpowiedz będę wdzięczny :)

Nie najlepsze miejsce na zadanie tego pytania (teoretycznie tu się powinno komentować artykuł), ale... zaznaczasz w Steam grę, wybierasz "properties" (przyciskiem, albo menu rozwijanym spod prawego klawisza myszy), wchodzisz w zakładkę "language" i zmieniasz język na Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować