Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[PLOTA] PSP-4000 - nowe szczegóły

42 postów w tym temacie

Wygląda mi to PSP na podrasowanego Iphone''a... czyli prawdopodobnie następną plotką będzie to, że PSP 4000 będzie miało dotykowy ekran? Nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może już lepiej wprowadzić PSP2? Czwarta wersja tej samej konsolki, choćby nie wiem jak wybajerzona, to już chyba trochę przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc, ale po co? W tej konsoli drzemie jeszcze dużo niewykorzystanej mocy. Dowód? God of War. Myślę, że Sony tak szybko nie zdecyduje się na PSP2. Swoja drogą zrezygnowanie z UMD to lekkie przegięcie. Gry na karty ma N-Gage Nokii. I co? Zdeczko się nie przyjęło. Pobieranie gier z neta? No sorry, dla mnie też przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie będzie można normalnie korzystać z np. notatnika. :) Brak klawiatury "QWERTY" był jedną z największych wad PSP. Jakby znalazła się ona w PSP-4000, to kupuję konsolę. :) Ciekawe na kiedy planują premierę... Jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z klawiaturą QWERTY schowaną pod przesuwnym wyświetlaczem moim zdaniem jest bardzo dobry (jeśli plotka się potwierdzi) i bardzo funkcjonalny. Co więcej, nie psuje wyglądu samej konsolki bo jest schowana.

Jak bardzo użyteczna jest taka klawiatura- nie trzeba nawet pisać. Dla mnie bomba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jakoś nie za wcześnie ? Ledwo wyszła psp 3k w tamtym roku a już ma wyjść następna ? Coś mi się wydaje że jakoś za szybko tym bardziej że teoria "pasków" została obalona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć szybko piszą o 4000, a dopiero co wyszedł model 3000 hmmm na obrazku wygląda nawt nieźle, ale brak umd? ciekaw jestem, taki mały ciosik dla nowych nabywców, ale pewnie Sony ma coś w rękawie ciekawego. Osobiście bardziej podobał mi się screen PSP którą pokazano w ostatnich plotkach o new psp 4000, wiadomo że jak ptaszki ćwierkają, to coś się szykuje, wolę poczekać na wypowiedz Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mnie nie interesowały konsole przenośne, ale gdyby nowe PSP wyglądało tak jak na zdjęciu, to chyba bym się skusił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym wysuwanym ekranem to lipa bo może łatwo się oderwać, a bez napędu umd to gry będzie trzeba kupować przez internet lub ,jak to w przypadku ipodów w ameryce, w specjalnych sklepach z stacjami dokującymi.Jeśli zrobią psp2 to powinni zachować napęd umd i możliwość grania w gry z psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A później Sony znowu rzuci jakąś ciepłą uwagę w stronę DS-a (analogiczną do GTA Chinatown Wars). Nie pojmuję, dlaczego zamiast maksymalnie inwestować w nowe gry i wspierać deweloperów zewnętrznych, ludki z S wciąż rozmyślają nad nowym sprzętem. Oni naprawdę sami sobie gotują porażkę w konsolowej wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej już zwyczajnie zrobić od zera całkowicie nową konsolkę, niż ulepszać o - często zbędne - bajery stare PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś nowego w PSP wymyślić bo teraz i tak jest upchnięte maksymalnie.

Ale potwierdza się cytat, który widziałem na jednym z for:
PSP dostaje nowy sprzęt i firmware, a NDS nowe gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 11:01, InterFejS napisał:

Wygląda mi to PSP na podrasowanego Iphone''a... czyli prawdopodobnie następną plotką
będzie to, że PSP 4000 będzie miało dotykowy ekran? Nie wątpię.


Ciekawi mnie fakt, że 4000 będzie miała ten sam ekran co wersja 3000. Znaczy to, że problem pasków nie zniknie. Lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować