Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Pariah

59 postów w tym temacie

Witam,

Mamy pytanie. Otóż nie potrafię znaleść klawisza odpowiedzialnego za rozdawanie Weapon Energy Core w grze Pariah, które to podnoszą statyki pukawek. Najgorsze jest to, ze wczesniej widzialem ktory to klawisz byl, a po dluzszym nie graniu wypadlo mi z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 17:20, Szarik PL napisał:

Witam,

Mamy pytanie. Otóż nie potrafię znaleść klawisza odpowiedzialnego za rozdawanie Weapon Energy
Core w grze Pariah, które to podnoszą statyki pukawek. Najgorsze jest to, ze wczesniej widzialem
ktory to klawisz byl, a po dluzszym nie graniu wypadlo mi z glowy.



Jeżeli dobrze pamiętam to najpierw naciskałem na prawy klawisz myszy pojawiał się wtedy ekran z brońmi i tam rozdawao się Weapon Energy Core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak ludzie odpowiedzialni za Unreale mogli zrobić taką kichę.Bronie są tragiczne,kampania krótka a sama gra nudna.Nie wiem ci się dzieje z tym Epiciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 20:36, YahooPL napisał:

Nie mam pojęcia jak ludzie odpowiedzialni za Unreale mogli zrobić taką kichę.Bronie są tragiczne,kampania
krótka a sama gra nudna.Nie wiem ci się dzieje z tym Epiciem...


Oj, oj. Nie przesadzaj, po wgraniu wszystkich patchy Pariah to naprawdę dobry tytuł. Błędy zostają w wiekszosci naprawione, udoskonalono bronie, jest lepsze AI, ogolnie gra jest na wyzszym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 21:33, Szarik PL napisał:

Oj, oj. Nie przesadzaj, po wgraniu wszystkich patchy Pariah to naprawdę dobry tytuł. Błędy
zostają w wiekszosci naprawione, udoskonalono bronie, jest lepsze AI, ogolnie gra jest na wyzszym
poziomie.


To ty chyba nie grałeś w Unreala.Porównaj Pariaha z jakimkolwiek Unrealem to nie uwierzysz że to gra tych samych twórców.poza tym żaden patch nie zmieni tego że gra jest mierna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 21:36, YahooPL napisał:

> Oj, oj. Nie przesadzaj, po wgraniu wszystkich patchy Pariah to naprawdę dobry tytuł. Błędy

> zostają w wiekszosci naprawione, udoskonalono bronie, jest lepsze AI, ogolnie gra jest
na wyzszym
> poziomie.

To ty chyba nie grałeś w Unreala.Porównaj Pariaha z jakimkolwiek Unrealem to nie uwierzysz
że to gra tych samych twórców.poza tym żaden patch nie zmieni tego że gra jest mierna.



Grałem we wszystkie unrealy wiuec nie pisz mi tu bzdur kolego. Na grach się znam, i mam swój gust, który mowi ze Pariah jest gra dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy Pariah pójdzie na GF4 MX? Grałem w demo i chodzi, ale czy pełna wersja będzie kompatybilna z moją kartą? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:08, Mac Cry napisał:

Teraz w CDA będzie pełna wersja tej gry więc możesz sprawdzić :P Ale myślę, że Ci ruszy.



Wiem, wiem, że będzie, mam nadzieję, że ruszy, ale też w demku miałem małe problemu, bo czasem mi się obraz robił czarno biały, ale chyba to przez sterowniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak, przez sterowniki. Lub twoja karta czegoś tam nie obsługuje. Cóż, mi pewnie bez problemu ruszy, ale czy mnie wciągnie? Oto jest pytanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:10, PJ MW napisał:

Wiem, wiem, że będzie, mam nadzieję, że ruszy, ale też w demku miałem małe problemu, bo czasem
mi się obraz robił czarno biały, ale chyba to przez sterowniki...

Ja też tak miałem w demku (przy tej samej karcie graficznej). Wystarczyło trochę pogrzebać w opcjach grafiki i wszystko chodziło bardzo dobrze.
---
Co do samej gry. Po przejściu demka szukałem jej w różnych sklepach - gierka bardzo mi się spodobała, ale gdy tylko je znalazłem okazało się, że kosztuje ponad 60zł. Jak na ponad trzy-letni produkt to o wiele za dużo dla mojej kieszeni. Tydzień później ni stąd, ni zowąd okazało się, że Pariah będzie w CD-Action. Moje modły zostały wysłuchane. :D
Po demku wniosłem, że gierka ma niezłą fabułę, niezbyt odkrywcą, ale wciąga. Grafika jest ładna nawet na starszych kartach graficznych... No dobra. Więcej szczegółów jak już zagram w pełną wersję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:09, Noxbi napisał:

> Może mi ktos znaleźć jakiś filmik z gry? Bo na Youtube nic nie ma.
http://www.gametrailers.com/game/897.html - całe dziewiętnaście filmików i trailerów z gry.
Miłego oglądania. :)


Wielkie dzięki. Kurde, z filmików wynika, że ta gra jest genialna! A już w piątek będę ja miał (w CDA na płycie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 22:24, Ecko09 napisał:

Wielkie dzięki. Kurde, z filmików wynika, że ta gra jest genialna! A już w piątek będę ja miał
(w CDA na płycie).

A wie ktoś może jaką ocenę dostała w CDA ? Po filmach rzeczywiście wydaje się fajna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zasysam demo tej gry :D
Słyszałem że jest super, widziałem filmiki itp. i ta gra wygląda naprawdę dobrze :D podobno multiplayer w tej grze jest świetny :) Już czekam na chętnych do gry, muszę tylko kupić najnowsze CD Action ^^


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 22:55, Ecko09 napisał:

Z tego co mi wiadomo to ta gra nie miała nigdy premiery w Polsce.

Miała :P Nie wiem kto ją wydał, ale w Media Markt jest za 49.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować