Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision ma pieniądze na rozrost

16 postów w tym temacie

Bo to są pieniądze Activision-Blizzard jako wielkiej spółki, a nie samego Blizza. Blizz ma dość hajsu, ale zamiast wydać go na WoWa (serwery jęczą i ledwo zipią) to ładuje je w Diablo 3 i Starcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie pamiętam, żeby serwery wowa ledwo zipiały, ale nie grałem od miesiąca, więc nie wiem, jak teraz wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ledwo zipią to tylko te przeładowane chyba... a to polega na tym, ze się nie da zalogować, bo limit graczy został przekroczony (tak zwane queque). A jeśli meczą Cie lagi, DCki - podziękuj dostawcy internetu i przestań sie żalić, ze to wina Blizza, bo ja żadnych problemów NIE mam. Jeśli rzeczywiście byłby to problem serwerów to mieli by je wszyscy, czyż nie? Poza tym jeśli komukolwiek przeszkadzają queque zawsze może wybrać jeden z mniej zaludnionych serwerów - transfer postaci/nowa postać.

Dziękuje i pozdrawiam
Medris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up:
Queue, nie queque. xD "Queue" to po angielsku "kolejka". ;p

A co do artykułu, to miło słyszeć, że Activision nic nie grozi. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni aż tak nie muszą się martwić. W końcu to firmy posiadające niezwykle dochodowe marki, które w większości niedługo doczekają się swoich kontynuacji. Choć po ocenach ich tytułów widać, że liczą bardziej na jakość niż ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zauważyć, że Blizzard w tej firmie jest pijarowym figurantem - karty zagrywa Vivendi i Activision właśnie. Mogliby jeszcze ciutkę zarobić, gdyby się pozbyli przygodowych licencji Sierry -
Acti, bardzo cię proooooooszę. ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty zagrywa Blizzard na równi z innymi. Siły jego marek nie sposób przecenić. Nie zawsze wielkość spółki ma znaczenie, a jakość i moc ich marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, że mają tyle kasy- będą wydawać więcej lepszych gier no i czas oczekiwania na grę będzie krótszy, bo ja na przykład nie wiem jak wytrzymam do listopada albo i dłużej po nowego CoDa6 i to od Infinity Ward!!
chciałbym już sie w niego zagrywać po rozpoczęciu nowego roku szkolnego lub nawet w wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:04, palpatine napisał:

Karty zagrywa Blizzard na równi z innymi. Siły jego marek nie sposób przecenić. Nie zawsze
wielkość spółki ma znaczenie, a jakość i moc ich marek.


Blizzard było kontrolowane przez Vivendi Games, a obecnie jest kontrolowane przez Vivendi i Activision. Gdyby nie to, że Blizzard ma taką renomę, firma by sie nazywała Activision-Vivendi (Games). Zaskakujące jest, że prezesem Activizzard jest b. prezes Activision, zaś drugim po bogu członek rady nadzorczej Vivendi SA. Nie mówię, że Blizzard nie ma kompletnie nic do gadania, ale fakty są takie, że mają tylko pewną autonomię. Ale jeśli, nie daj Boże, powinie im się noga przy produkcji nowej gry, to kto się zajmie nimi? kto jest wydawcą ich gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak vivendi i activision, jest tylko vivendi ktore ma 52% jak nei wiecej udzialu w Activision-Blizzard. Ludziom naprawde łatwo mydlić oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować