Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Maniacy pilnie poszukiwani!

293 postów w tym temacie

Dnia 10.02.2006 o 18:55, Soleila napisał:

Wszystkich, czujących się na siłach zapraszam pod adres: hosting@cdprojekt.com.
Prosimy o opis swoich wyobrażeń o prowadzeniu strony, o współpracy z nami, a także o krótką
charakterystykę swojej skromnej osóbki. ;)



A jak tylko chciałem się spytać czy CDP nie ma zamiaru ruszyć czegoś związanego z Age of Empires 3.
Gra całkiem nowa, wydana przed świętami, a na ile mi wiadomo jakoś graczy jest niezawielu :].

Podobno otrzymaliście jakieś propozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) było by fajnie gdyby ktoś napisał cos wiecej jakie umiejętności są przydatne a jakie konieczne, czy strone robi sie od zera (rise of nations) czy tylko pisze teksty pod gotowa grafike przez jakiegos cmsa. hmm, html, php, css, flash itd nie stanowi wiekszego problemu, jakies doswiadczenie taz mam - jak sie wyspie to pomysle nad rise of legends :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam wszystkiec zescie pesa ale nie mam zamairu robic o tym szajsie strony. mam natomiast ochote zmeinic moja recenzje na bardziej obiektywna i wytykajaca wszystkie zauwazone wady w ostatniej odslonie. da sie to zalatwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 11:42, Lumbago napisał:

Strona fallouta już reaktywowana przykro mi spóźniłeś się 5 dni


a jaki jest adres ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooo to widze ze duzo ludzi znajdzie nowa ciepla posadke ;) sam bym wystartowal ale niestety zadna z tych gier mnie na dluzej nie wciagnela (moze poza settlersami ale ostatnia czesc w jaka gralem to 3 :P ) ... no nic... zycze wszystkim chetnym powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z kumplem <bumara> staramy sie o prowadzenie stronki o SWAT. mam nadzieje ze dosatniemy te ''fuche" :D pozdro dla calego Tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,,, mam takie pytanie , np jak ja NIE znam sie na HTML i oprogramowaniu.. itp.., ale za to doskonale sie orienktuje w grze Heores 3 np jak grac, jakie czary rzucać, tattyka, umiejętności.. herosy, potwory, zamki, to czy mimo tego moge pisać dla CDP jakies teksty czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne a pozatym są programy takie jak fornpage gdzie nie trzeba znac wcale html on w zupełności wystarczy do edycji strony. Jest w pakiecie Microsoft Office. Tak więc wysyłaj maila,a może się uda. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zanim wyśle maila mozesz jeszcze mi poiwedziec tj napisac tego maila ?
a po drugie jakby sie udało to będzie z tego jakaś kasa?
po trzecie.. oni uwzględniają taką rzecz jak być w klasie maturalnej ? (chodzi o czas)
po czwarte.. ee juz nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zastanów się dokładnie czy chciałbyś to robić
Po drugie nie będzie z tego kasy samo prowadzenie tego serwisu powinno dać Ci satysfakcje.
Po trzecie na początku wprowadza się zmiany czasochłonne a potem tylko cały czas się dba o pożądek i dodaje coś co jakiś czas bo jak się wszystko doda naraz to przestaną ludzie wchodzić na strone.
Po czwarte ehh a jednak będzie czwarte Powiem tak jak chcesz coś w życiu robić to to rób bo możesz nie mieć drugiej szansy, z takim mottem żyje od 2 miesięcy i narazie nie żałuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 14:06, Chester001 napisał:

no dobra ,,, mam takie pytanie , np jak ja NIE znam sie na HTML i oprogramowaniu.. itp.., ale
za to doskonale sie orienktuje w grze Heores 3 np jak grac, jakie czary rzucać, tattyka, umiejętności..
herosy, potwory, zamki, to czy mimo tego moge pisać dla CDP jakies teksty czy coś ?


Jeśli chodzi o stronkę o Heroes, to ma ona redaktorów i jeśli chcesz nawiązać z nimi współpracę, to powinieneś się zgłosić do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 14:57, Sarafan_Knight napisał:

> no dobra ,,, mam takie pytanie , np jak ja NIE znam sie na HTML i oprogramowaniu.. itp..,
ale
> za to doskonale sie orienktuje w grze Heores 3 np jak grac, jakie czary rzucać, tattyka,
umiejętności..
> herosy, potwory, zamki, to czy mimo tego moge pisać dla CDP jakies teksty czy coś
?

Jeśli chodzi o stronkę o Heroes, to ma ona redaktorów i jeśli chcesz nawiązać z nimi współpracę,
to powinieneś się zgłosić do nich.


Zgadza się ;) Jeśli chcesz pomóc zapraszamy http://homm5.gram.pl/redakcja.php ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować